Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nie wiem dostałem info że jest to najlepsze dlatego szukam...
    Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
    http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Zainstalowała mi się jakas startowa szmata.
      Przeczysciłam Ad-awarem system, wywaliłam cookies i inne tymczasowe, zmieniłam ustawienie startowej w przeglądarce, zresetowałam kompa i NIC. Dalej siedzi
      Ma ktos jakiegoś pomysła?
      Only You

Komentarz

• Ma ktos jakiegoś pomysła?

zmien przeglądarke...
        Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek
          zmien przeglądarke...
          Dobra, zapomniałam napisać, że oprócz tego

Edit:

Zainstalowałam sobie tego potwora... zobaczymy jak to będzie. Narazie troszke dziwnie
          Only You

Komentarz

• Najprostsze rozwiazanie, powinno pomóc:
            1.Przeskanuj system antywirem z aktualnymi definicjami.
            2.Wejdz w: Menu Start-> Uruchom...-> wpisz regedit, wcisnij enter, w tym programie wejdz w: Edycja -> Znajdź -> wpisz adres tej strony, wciśnij enter, zmień wartość znalezionego klucza na adres właściwej strony, wcisnij F3, ze znalezionym kluczem zrob to samo co z poprzednim, czynnosc powtarzaj az do skutku, nie ma co ruszac wpisow w kluczu /Internet Explorer/TypedURLs, bo to tylko historia wpisywanych adresow.
            3.Zeby problem wiecej nie wystepowal zainstaluj Firefoxa, to bezpieczniejsza, bardziej funkjonalna (jak mozna przegladac strony bez paneli?) a przy tym tak samo latwa w obsludze przegladarka.

EDIT: kurde niepotrzebnie to pisalem
            brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
              Zainstalowała mi się jakas startowa szmata.
              Przeczysciłam Ad-awarem system, wywaliłam cookies i inne tymczasowe, zmieniłam ustawienie startowej w przeglądarce, zresetowałam kompa i NIC. Dalej siedzi
              Najlepiej zrobić skan najnowszym mksem i dać zakaz Robakowi na erotyczne strony
              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Yusta. Niestety czasem jest tak ze tylko format c: pomaga. Sprobuj tez odlaczyc hdd, podlaczyc do innegoi kompa, i pousuwac pliki "z reki", i koniecznie przeskanowac.

Komentarz

• Yusta - udało Ci się usunąć to coś ? Moja Pani ma ten sam problem ... :/
                  Jeśli cos pomogło , to napisz proszę co trzeba z tym zrobić
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                    Zainstalowała mi się jakas startowa szmata.
                    mozesz przeskanowac równiez Spybot - Search & Destroy... znajduje wiecej syfów niz Ad-awarem...

druga rzecz......

Start -> Uruchom -> msconfig -> uruchamianie... tam moze coś siedzic... nie wiesz co wylaczyc wlej print screena.......

kojena rzecz, która się u mnie sprawdza w 98%... jak widze ze coś mi się dostało do kompa to odlanczam internet... uruchamiam total commander tam wybietam Polecenia -> Szukaj... zaznaczam wszystkie dyski lokalne i wpisuje *.exe , przechodze do zaklądki zawansowane i ustawiam nie starsze niz np. 3 minuty, jesli coś znajdzie total to usuwam te pliki i całe katalogi gdzie znajdują sie te pliki (trzeba miec doswiadczenie bo mozesz usunac to czego nie powinnas)...

i zmien przeglądarke internetową... na początku bedzie dziwne, ale przyzwyczaisz sie... mozilla, opera to są przeglądarki majace o wiele wiecej możliwosci niz internet explorer a poza tym o wiele truniej złapac syfa przez nie....

ja polecam Opere... dla mnie rewelacja... choc początki (czyt. 1-2 dni) były trudne...

Komentarz

• Szukam dobrej maści, która przyspiesza gojenie ran, bo mam zdartą skórę na nodze i troche boli :/ A w aptece wcisneli mi jakąś drogą i nie widze zadnych efektów Mozecie coś polecić?
                      NS & MW!

Komentarz

• Czy ma ktos z Was darmowe konto na WebParku ? Jesli tak to jaki jest tam Login zeby sie zalogowac do ftpka ? (chodzi mi o schemat czy to co jest przed "xxxxx.webpark.pl" czyli w tym wypadku xxxxx czy jak ? )

Komentarz

• Poszukuję biletów polskich klubów z europejskich pucharów!!!!!!!!

Jeśli ktoś ma to gg:2628929

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
                            Czy ma ktos z Was darmowe konto na WebParku ? Jesli tak to jaki jest tam Login zeby sie zalogowac do ftpka ? (chodzi mi o schemat czy to co jest przed "xxxxx.webpark.pl" czyli w tym wypadku xxxxx czy jak ? )

ja mam.... tak adresem jest np. www.login.webpark.pl
                            a żeby się zalogować na ftp to trzeba wpisać ftp.webpark.pl i podać ligin i haslo

Swoją drogą mam akie małe pytanie do użytkowników Linuxa. Ma ktoś jakiś pomysł jak zainstalować DC++ na RedHat-cie?????
                            Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                            http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Coś takiego za 880 w Saturnie
                              Warto ??

http://www.steves-digicams.com/2004_.../dimagexg.html
                              Pozdrawiam MeLa
                              Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez MeLa
                                Coś takiego za 880 w Saturnie
                                Warto ??

http://www.steves-digicams.com/2004_.../dimagexg.html
                                Zależy czego od niego oczekujesz. Jak ma sie mieścić w kieszeń to niezły...

Ja się łamię nad jednym z dwojga:
                                http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43433471
                                http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42154305

Lamia mi nie wybaczy... :/
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X