Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Maniek
    czym otworze .rmvb ??
    http://ftp.isu.edu.tw/pub/Windows/Ed...realalt123.exe

instalujemy kodeki i MPC z linka z opisu, wtedy mozna w dowolnym playerze otwierac

jesli rozszerzenie zmienimy na avi, to wtedy:
    -uruchomi sie w domyslnym playerze video,
    -w wypadku otwierania, nie trzeba bedzie wybierac "inne pliki", zeby go mozna bylo otworzyc

"A w czym otwierasz napisy?"
    Proponuje otwarcie w dowolnym playerze obslugujacym napisy...

W Media Player Classic tesh mozna...:
    klawiszem "o" wchodzimy do opcji,
    playback/output: wyberamy opcje z **,/przy wyborze DirectX9 jest lepsza jakosc, ale moze przycinac na wolniejszych kompach

Ok> zastosuj> restartujemy MPC

File> Load Subtitle - wczytujemy...

Nalezy zainstalowac player z kodekami z podanego linka..., pozniej powinien dzialac w kazdym odtwarzaczu
    Mozna rozszerzenie z .rmvb na .avi zmienic i sie w domyslnym otworzy!

http://www.searchengines.pl/phpbb203...4462&hl=\.rmvb

tu jest jeszcze http://www.searchengines.pl/phpbb203...howtopic=16185
    Pozdrawiam MeLa
    Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Mam do sprzedania ponad 40 gierek na PSX.
      Gierki oczywiscie orginalne.. ze stadionu
      Z okresu od 1998 do 2001. W srod nich najwieksze hity: Gran Turimso (1 i 2), ISS Pro, Coliny.. i inne znane badz mniej znane tytuly.
      Zainteresowani na priv.
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
        Mam do sprzedania ponad 40 gierek na PSX.
        Gierki oczywiscie orginalne.. ze stadionu
        Z okresu od 1998 do 2001. W srod nich najwieksze hity: Gran Turimso (1 i 2), ISS Pro, Coliny.. i inne znane badz mniej znane tytuly.
        Zainteresowani na priv.
        zbiera na alko?czy jakiś tjuning Punto
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• POMOCY !!

Zakupilem kabel COM do Siemensa MC 60. I mam problem. Jak przesyłac za jego pomocą rzeczy bo nie moge dojść . Moze jest potrzebny jakiś programy ? jak tak do dajcie (nic do kabla nie miałem dołaczone)

POMÓŻCIE !!

FC Sosnowiec

Zawsze z Czesiem !

Komentarz

• Zamieszczone przez BuBy_SeC
            POMOCY !!

Zakupilem kabel COM do Siemensa MC 60. I mam problem. Jak przesyłac za jego pomocą rzeczy bo nie moge dojść . Moze jest potrzebny jakiś programy ? jak tak do dajcie (nic do kabla nie miałem dołaczone)

POMÓŻCIE !!
            Z tego co wiem to Siemens po podączeniu powinien byc widoczny jako dysk wymienny (W2K, WXP), a żeby z nim zrobić coś innego niż przerzucenie plików potrzebny jest soft.

Poszukaj googlem forum Siemensowców, kumpel tam sporo się dowiedzia o komunikacji PC - Komórka.
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Otóż do mojego kompa wdarł się zapewne jakiś nietypowy wirus. Powoduje on "utrate" dźwięku w moim kompie, po około 30 minutach użytkowania, następnie "robie reset", jest dźwięk i za jakiś czas znów go nie ma. Instalowałem ponownie sterowniki do karty dźwiękowej i nic nie pomogło. Mam Kaspersky-ego i codziennie wykrywa tego samego wirusa "optimize" czy coś takiego usuwa go, by nst dnia ponownie go wykryć. Podczas pełnego skanowania systemu Kaspersky wykrywa również jakieś zainfekowane pliki , ale zabezpioczone hasłem i zanic nie może ich wyje ać. Myśle, że własnie te pliki "za hasłem" są przyczyną utraty dźwięku , Tylko jak się ich pozbyć??!!

Wskazana wszelka pomoc

Komentarz

• chcialbym sie dzis zapisac do Sekcji Sympatykow

ale mam pare w zwiazku z tym:

1) nie moge wydrukowac deklaracji, czy na miejscu mozna takową dostac i ja tam wypelnic ?
                2) rozumiem, ze siedziba SS znajduje sie na krytej - ktos wie w jakich godzinach mozna tam chodzic ?
                3) moga byc problemy z ochrona przy wejsciu? bo ogolnie to slyszalem, ze na stadion wchodzic po prostu nie mozna.

prosze o jak najszybsza odpowiedz
                i z gory dziekuje
                you may try - (L) - but it won't die!
                ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Iras
                  Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Otóż do mojego kompa wdarł się zapewne jakiś nietypowy wirus. Powoduje on "utrate" dźwięku w moim kompie, po około 30 minutach użytkowania, następnie "robie reset", jest dźwięk i za jakiś czas znów go nie ma. Instalowałem ponownie sterowniki do karty dźwiękowej i nic nie pomogło. Mam Kaspersky-ego i codziennie wykrywa tego samego wirusa "optimize" czy coś takiego usuwa go, by nst dnia ponownie go wykryć. Podczas pełnego skanowania systemu Kaspersky wykrywa również jakieś zainfekowane pliki , ale zabezpioczone hasłem i zanic nie może ich wyje ać. Myśle, że własnie te pliki "za hasłem" są przyczyną utraty dźwięku , Tylko jak się ich pozbyć??!!

Wskazana wszelka pomoc

Obrazek
                  Po primo uważaj gdzie klikasz
                  Po secundo ściągnij sobei darmowego antywira (musisz zarejestrować - bezpłatne) z http://www.avast.com/ jest polska wersja. On sobie z tym gównem poradzi.
                  Ustaw przy instalacji skanowanie w czasie rozruchu.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
                    chcialbym sie dzis zapisac do Sekcji Sympatykow

ale mam pare w zwiazku z tym:

1) nie moge wydrukowac deklaracji, czy na miejscu mozna takową dostac i ja tam wypelnic ?
                    2) rozumiem, ze siedziba SS znajduje sie na krytej - ktos wie w jakich godzinach mozna tam chodzic ?
                    3) moga byc problemy z ochrona przy wejsciu? bo ogolnie to slyszalem, ze na stadion wchodzic po prostu nie mozna.

prosze o jak najszybsza odpowiedz
                    i z gory dziekuje
                    1. http://www.stowarzyszenie.legia.wars...deklaracja.zip - mi tam działa
                    2. dopytaj się w sklepiku
                    3. co najwyżej podasz imię i nazwisko na bramce (po okazaniu dokumentu)

Może zresztą ktoś lepiej zorientowany Ci napisze

http://www.stowarzyszenie.legia.warszawa.pl/faq.php
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                      wiem, ze dziala tylko mi drukarka nie działa

za resztę dzięki i mam nadzieję, że uda mi się dziś zapisać

pozdrawiam
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Glaca
                        poszukuje pilnie filmiku na ktorym bylby wykonany rzut karny w stylu Djalminhi... wiecie.. takie podbicie lekkie pileczki nad lezacym juz bramkarzem...

pomocy!
                        Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Wie ktoś jakim programem skonwertuje pliki w formacie *.rmvb do *.avi ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
                            Wie ktoś jakim programem skonwertuje pliki w formacie *.rmvb do *.avi ?

Spróbuj :

http://www.regnow.com/softsell/visit...e/rm2video.exe
                            Maybe life is like a ride on a freeway
                            Dodging bullets while you're trying to find your way
                            Everyone's around, but no one does a damn thing
                            It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• czy ktos zna odpowiedz na pytanie

ile metrów ma ścieżka dvd i cd ?

:/

znalazlem :

Na jednej z powierzchni płytki znajduje się spiralna ścieżka mikroskopijnych wgłębień o szerokości 0,66 qm (jedna tysięczna milimetra). Ścieżka zaczyna się 23 mm od środka dysku i ma długość około 5000 lub 6000 metrów.

http://www.lightbyte.com/SpiralLength.htm

Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                              X