Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dobra mam problem - nie staje mi... choc nie to nie ten problem

otoz chce usunac film a ten sukinsyn xp mi wywala komunikat ze "nie mozna go usunac bo jest uzywany przez inna osobe lub program...."

wszystkie programy do oddtwarzania filmow mam wylaczone, nie udostepniam tego pliku, wogole odrazu po wlaczeniu kompa nie moge go juz usunac
    co zrobic ????

Trojana tez nie mam bo dopiero system postawilem
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez _Bart
      dobra mam problem - nie staje mi... choc nie to nie ten problem

otoz chce usunac film a ten sukinsyn xp mi wywala komunikat ze "nie mozna go usunac bo jest uzywany przez inna osobe lub program...."

wszystkie programy do oddtwarzania filmow mam wylaczone, nie udostepniam tego pliku, wogole odrazu po wlaczeniu kompa nie moge go juz usunac
      co zrobic ????

Trojana tez nie mam bo dopiero system postawilem
      Odłącz się od sieci i spróbuj Windows Commanderem.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Mam problema. Mianowicie sciagnąłem sobie dzwonek z www.wapster.pl polifoniczny na Nokie 3510i, otrzymałem od nich wiadomosc z sieci, zaczęło mnie łączyć, wcisnąłem pobieraj, i cos nagle przerwało no i dupa nie ma dzwonka... ktoś wiec jak temu zaradzic? jak go odzyskać itd? :P Kiedyś juz sciagałem stamtąd dzwonek polifoniczny na inną komórke i było wszystko ok...

Komentarz

• Trojana tez nie mam bo dopiero system postawilem

co do tego nie był bym pewien. Włączyłem internet (2dni temu) po formacie na 5min bez Antywirusa i 2 mi się wwaliły :/

Ale co do problemu.

Wciśnij ctrl + alt +del i włącz zakładkę procesy. I poszukaj tego procesu co chcesz usunąć. Nap jak chcesz usunąc program.exe to proces będzie się nazywał program.exe Proste. A jeżeli nie pomoże to jest drugie wyjście - mówisz że Ci po włączeniu kompa się włącza. Więc pewnie masz w autostarcie ustawione. Przydało by się to z tamtąd wywalić Więc trzeba w rejestrze pogrzebać

Włącz menu startu i usrchom. Wpisz regedit i wyświetli Ci się okno edycji rejestru
          i po lewej z drzewka wybierz:

HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Microsoft -> Windows -> CurrentVersion -> Run

i tam będą klucze które mają jakąś wartość, tą wartością jest ścieżka programu który ma się uruchomić wraz z odpaleniem windy xp. Więc obejrzyj to sobie co masz i oblookaj ścieżki. Napewno będzie to co chcesz usunąc. Więc usuń ten klucz. Później restart kompa i ... Panel sterowania -> dodaj usuń .......... ;-)

AHA I PRZED EDYCJĄ REJESTRU ZRÓB JEGO KOPIĘ :trawi:

może w jakiś sposób pomogłem

pzdr
          "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
          Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
          Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
          Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Dobra wypisuje mi w telefonie przy ściąganiu dzwonka, że nośnik danych jest niedostępny :P Ocb? :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Zajacc
              Dobra wypisuje mi w telefonie przy ściąganiu dzwonka, że nośnik danych jest niedostępny :P Ocb? :P
              Zadzwoń do biura obsługi klienta i poproś żeby wysłali Ci smsa z konfiguracją GPRS. Jak przyjdzie sms to zapisz go i po sprawie :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Zajacc
                Dobra wypisuje mi w telefonie przy ściąganiu dzwonka, że nośnik danych jest niedostępny :P Ocb? :P

Moze masz za malo kasy na koncie :P?
                Maybe life is like a ride on a freeway
                Dodging bullets while you're trying to find your way
                Everyone's around, but no one does a damn thing
                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Zamieszczone przez MoGIeL_BeMoWo
                  Zamieszczone przez Zajacc

Moze masz za malo kasy na koncie :P?
                  kasy mam 0zł :P ale ściągnąłem dzwonek za wapstery, czyli gratisowo :P

Yh, kiedyś nie było komórek siedziało sie w piaskownicy i człowiek był szczęśliwy

Komentarz

• Hmm ma ktos, albo wie skad wyczarowac kod aktywacyjny do norton personal firewall 2004? Szukam i szukam i nic
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• http://www.cracks.am/d.x?67338 powinno pomóc
                      Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                      http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
                        Hmm ma ktos, albo wie skad wyczarowac kod aktywacyjny do norton personal firewall 2004? Szukam i szukam i nic
                        poszukaj na cracks.am
                        Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
                        -----------------------------------------

Komentarz

• Poszukuję CRACKA do Football Manager 2005 !!! PILNE !!!

Mile widziana tez spolszczenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
                            Poszukuję CRACKA do Football Manager 2005 !!! PILNE !!!

Mile widziana tez spolszczenie.
                            http://spacetarget.com/games/pc_foot...shtml#Football Manager 2005 v1.0 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE

http://spacetarget.com/games/pc_foot...shtml#Football Manager 2005 v5.0.2 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE

Komentarz

• "cos" co chwile zmienia mi strone startowa na about:blank

jak sie "tym czyms" zająć ?
                              Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez eLadamo
                                "cos" co chwile zmienia mi strone startowa na about:blank

jak sie "tym czyms" zająć ?

Komentarz

Pracuję...
                                X