Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ktos kiedys dal link do zajebistego artykulu na temat Pearl Harbor.
    Bylo to juz z rok temu i nie moge go znalesc.
    Bylo w nim na temat walkow jakie amerykanskie dowodztwo zrobilo aby dolaczyc sie do walki i bylo to porownane do dzisiejszej wojny w iraku.
    Gdyby ktos pamietal adresik to bede wdzieczny.
    Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Mam do sprzedania2 płyty Sepultury:
      "Nation"
      "Arise"
      obie p o 30 zł
      Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Mam prośbę , żeby ktoś mi przerobił ten obrazek http://butik.pl/im/mediumthumbnail/2/8/288e9.jpg , abym mógł go sobie w podpisie ustawić, bo jakos kombinuje, kombinuje zmieniać te rozmiary, ale za kazdym razem...lipa :/ , wiec jak ktoś ma na to cierpliwośc i ochotę niech mi pomoze z góry dzięki

Komentarz

• Mam dziwny problem z komputerem :O

Gdy mam włączonego Football Managera i rozgrywam jakieś spotkanie, włącze tryb gry "w oknie", zminimalizuję gre i włącze Winampa to po jakimś czasie komputer sam mi się restartuje :O

Czasem pojawia się też niebieski ekran a na nim tekst o tym by sprawdzić czy nowy sprzęt działa poprawnie albo cuś takiego (tyle, że ja nie instalowałem żadnego nowego sprzętu).

A gdy już komputer uruchamia się to w momencie gdzie można włączyć biosa pojawia się napis:
          "PS2 Keyboard Connented Incorrectly"
          "Press F1 to Resume"

Nawet gdy dam F1 to nic, i wtedy muszę korzystać z przycisku "reset".

Co może być przyczyną tego że przy włączonym FMie i Winampie coś się "gryzie". I o co chodzi z tą klawiaturą, przecież działa mi normalnie

Aha, mam Win XP. System skanowałem avastem a także Spybot - Search & Destroy.

Komentarz

• Jest taka sprawa.

Otóż na jutro muszę napisać na polski jakis sonet. Postanowiłem, że napisze sobie cos o Legii, tylko sam nie mam za bardzo pomysłow. Moze znacie jakies rymowanki dotyczące Naszego klubu? Jak tak to napiszcie. Będe bardzo wdzieczny.

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
              Jest taka sprawa.

Otóż na jutro muszę napisać na polski jakis sonet. Postanowiłem, że napisze sobie cos o Legii, tylko sam nie mam za bardzo pomysłow. Moze znacie jakies rymowanki dotyczące Naszego klubu? Jak tak to napiszcie. Będe bardzo wdzieczny.
              Poszukaj w starych numerach Naszej Legii...byl taki dzial w listach do redakcji..."Legija tworczosc" (czy jakos tak) wybierz jakis najfajniejszy,lub przerob kilka w jeden
              www.facebook.com/PiknikiOnTour.eu

http://piknikiontour.blogspot.com

Tutaj słońce świeci inaczej

Komentarz

• Faktycznie znalazłem Coś tam mi się udalo z tego skleic
                Wielkie dzięki.

Komentarz

• http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40690771

Potrzebuje pilnie kasy bo zbieram na karnecik ... Ktoś wspomoże biednego Lukassa ...

Komentarz

• Od jakiego czasu otwiera mi się takie oto gówno:

Próbowałem to usunąć Ad-aware i Spy-Search and Destroy i nie chce tego gówna usunąć. Wie ktoś może jak to usunąć??

Komentarz

• tia format albo zmień przeglądarkę osobiście polecam Operę
                      Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                      http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Zamieszczone przez Johny85
                        tia format albo zmień przeglądarkę osobiście polecam Operę
                        To gówno się samo uruchamia bez używania Internet Explorera

Komentarz

• Ściągnij program CWShredder i Ad-aware - przeskanuj dysk i po kłopocie.
                          q[-_-]p

Komentarz

• ma_teo miałem to samo. wbij na www.pspolska.pl na górze masz skaner online, przejedz nim i na 90 % będzie wszystko w porządku, przynajmniej mi to zrobiło porządek

FC Sosnowiec

Zawsze z Czesiem !

Komentarz

• Chętnie odkupię od kogoś takie numery TMK: 0-6, 11, 17-19, 22-23, 25-26, 29-31, 34-35. W szególności zależy mi na numerach 0, 1, 2, 4, 5. Cena do ustalenia. Chętnych proszę na priva.
                              "ALL I WANT IN LIFE IS TO BE HAPPY..."

Komentarz

• mam problem, pozyczylem od ziomka gta vice city (dzieki Ł. ) no i zainstalowalem wszystko cacy, a jak wlaczam to pisze ze uruchomienie nie powiodlo sie bo nie znazleziono mss32.dll ! co mam zrobic by dzialalo?
                                The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

Pracuję...
                                X