Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• to jeszcze sprawdź okolice SGH

Komentarz

• Po drugiej stronie NIepodległości niż SGH, vis-a-vis przystanku tramwajowego jest pawilonik na którym jest napsisane, że ksero po 6 gr - ale jest przy tym jakaś gwiazdka nieczytelna z tramwaju (pewnie, że ta cena przy jakichś hurtowszych ilościach).
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Pestek Zobacz posta
        Może ktoś polecić jakieś tanie ksero?
        Osobiście polecam: http://www.taniexero.com/punkty.html

Pozdr.
        Aut mors aut victoria

Komentarz

• Dzięki, o takie odpowiedzi mi chodziło

Komentarz

• Pragnę zareklamować konkurs dla posiadaczy konta na fb. Do wygrania koszulka zapraszam do udziału.

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Komentarz

• Czy ktoś z was zajmuje się może sprawą Leasingow. Najlepiej na priv

Komentarz

• http://allegro.pl/show_item.php?item=2195723576

Robione na własny użytek, ale parę zostało i wystawiamy na allegro.
                Robione po kosztach bez zarobku!

Komentarz

• Witam Szukam kogoś kto zrobił by jakiś fajny projekt legii na vlepy.

Komentarz

• Zamieszczone przez siedlecki_pogonista Zobacz posta
                    Witam Szukam kogoś kto zrobił by jakiś fajny projekt legii na vlepy.
                    ...pisze się Legii , przez duże L
                    ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
                    Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
                    I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
                    Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Zamieszczone przez siedlecki_pogonista Zobacz posta
                      Witam Szukam kogoś kto zrobił by jakiś fajny projekt legii na vlepy.
                      Nie ma takiego czegoś jak "legii" jest Legii !!!!!

Komentarz

• Szukam szalika Czerniakow sielce Mokotów oraz vlepek pisac na priv gg 524564

Komentarz

• Zostawiłem plecak z laptopem w pociągu Jechałem z przesiadką miejsca docelowe obydwu pociągów były tam gdzie wysiadałem. Jak zobaczyłem że go nie mam ruszyłem na pkp tam stał pociąg którym przyjechałem więc poszedłem do konduktora ten powiedział że nic nie ma, dodtakowo zadzwonił tam gdzie się przesiadałem do konduktora na dyżurke do kas i lipa (oba pociągi były przeszukiwane po przyjeździe). Więc raczej uczciwy człowiek tego nie znalazł. Jednak właśnie sobie przypomniałem że pociąg był monitorowany i kamera na 100% mnie obejmowała. Jak dotrzeć do tych kamer?o ile wogóle były właczone ktoś może coś doradzić ? Dodam, że laptop to sony vaio i rejstrowałem go w urządzeniach sony czy coś takiego. Jechałem trasą Warszawa-Siedlce-Łuków 14:30 z centralnego.

Komentarz

• Zamieszczone przez djlullegionista Zobacz posta
                            Zostawiłem plecak z laptopem w pociągu Jechałem z przesiadką miejsca docelowe obydwu pociągów były tam gdzie wysiadałem. Jak zobaczyłem że go nie mam ruszyłem na pkp tam stał pociąg którym przyjechałem więc poszedłem do konduktora ten powiedział że nic nie ma, dodtakowo zadzwonił tam gdzie się przesiadałem do konduktora na dyżurke do kas i lipa (oba pociągi były przeszukiwane po przyjeździe). Więc raczej uczciwy człowiek tego nie znalazł. Jednak właśnie sobie przypomniałem że pociąg był monitorowany i kamera na 100% mnie obejmowała. Jak dotrzeć do tych kamer?o ile wogóle były właczone ktoś może coś doradzić ? Dodam, że laptop to sony vaio i rejstrowałem go w urządzeniach sony czy coś takiego. Jechałem trasą Warszawa-Siedlce-Łuków 14:30 z centralnego.
                            Zadzwoń do przewoźnika(KM czy SKM), wyjaśnij tą sytuacje i już. Czym prędzej tym lepiej

Komentarz

• Gdyby ktoś miał bilet na Polonie na Żyletę, a okazałoby się, że nie może iść, to bardzo poproszę o priva, dogadamy się

Komentarz

• Niedrogo ale z klimatem "winkowym", bez zbednych kolejek i ogromnych tlumow, obiad/kolacja dla dwojga, najlepiej Wola, Bemowo, Sródmieście - gdzie?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                                X