Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://allegro.pl/legia-warszawa-zag...177469379.html aukcja mojej kolekcji vlepek.

Komentarz

• ma może ktoś jakieś namiary na wynajęcie helikoptera w przystępnej(?) cenie lub ma jakieś znajomości w tych sprawach? Chodzi o wynajęcie na godzinę takie sprzętu.
      Warszawscy Fanatycy!

"Wiadomo, że kibic stoi w hierarchii wyżej niż piłkarz. A kibic Legii - najwyżej. Bo tu, w Warszawie jest ekipa"

Komentarz

• Zamieszczone przez symbicort Zobacz posta
        Sprzedam buty Adidas Porsche Design S3 rozmiar 45. Buty były RAZ chodzone, stan oceniam na bardzo dobry. Cena - 160 zł (do negocjacji). Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wyślę fotki na priva.

Podbijam.
        Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem koszulki lub kubka z nadrukami takich klubów jak Partizan Belgrad, Crvena Zvezda Belgrad, Dinamo Zagrzeb, Hajduk Split czy PAOK Saloniki to zapraszam do odwiedzenia strony www.balkanski.cupsell.pl

Komentarz

• dwie sprawy. Znajomek szuka bluzy ninja Legii i prosił zapytać na forumce. Rozmiar coś koło L/XL. Ja natomiast szukam czapki rybaczki Legii. W Lizbonie widziałem fajną. Całą czarną z małym herbem. Jak ktoś coś to pisać

Komentarz

• vlepki

poszukuję vlepek zakaz pedałowania

Komentarz

• Sprzedam składaki Legii&Pogoni&Zagłębia.
                Więcej na pw.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Może ma ktoś po okazyjnej cenie do sprzedania dysk zewnętrzny?

Komentarz

• Poszukuję osoby, która może pomóc w zaprojektowaniu kuchni. Chodzi o przedstawienie mojej wizji w jakimś programie, który pokaże jak to będzie wyglądać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Luxus Zobacz posta
                      Poszukuję osoby, która może pomóc w zaprojektowaniu kuchni. Chodzi o przedstawienie mojej wizji w jakimś programie, który pokaże jak to będzie wyglądać.
                      http://www.ikea.com/ms/pl_PL/rooms_i...d.html#lnk-2-5
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Mam prośbę czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób można znaleźć sponsora dla drużyny Junak Warszawa rocznik 2001. Pytanie kieruje do osób które miały z tym do czynienia.

Komentarz

• Bracia poszukuje szal 'Ekspedycja Karna'. Posiada ktos z was taki na sprzedaz ?? Pilne !
                          Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

• Czy ma ktoś może koszulkę z Lizbony o rozmiarze L i chce się wymienić za XL lub XXL?

Komentarz

• Pracuje w pracowni jubilerskiej, robimy obrączki i pierścionki zaręczynowe, wstawiamy je do kilku sklepów w Warszawie.

Jeżeli ktoś chce zaoszczędzić parę groszy, to mogę je zrobić.

Komentarz

• Gdzie mógłbym zrobić sobie koszulkę lub bluzę kibicowską z własnym wzorem 1-3 sztuki ?

Komentarz

Pracuję...
                                X