Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witajcie, orientujecie się może jak można zdobyć autografy piłkarzy legii warszawa??

Komentarz

• Zamieszczone przez norbi070 Zobacz posta
      Witajcie, orientujecie się może jak można zdobyć autografy piłkarzy legii warszawa??
      Pisze się Legii Warszawa!!!

Komentarz

• sorry

Witajcie, orientujecie się może jak można zdobyć autografy piłkarzy Legii Warszawa??

Komentarz

• Kupujesz kopertę i znaczków za jakieś 5 zł. Piszesz list jak to bardzo kochasz Legię Warszawa i Twoim marzeniem jest otrzymać autografy tego, tego, tego i tego piłkarza, oczywiście wszystko ładnie stylistycznie oraz ortograficznie. Podpisujesz się i z góry dziękujesz za pozytywną odpowiedź. Wraz z tym listem wrzucasz do koperty zaadresowaną na siebie kopertę oraz znaczków za tyle, za ile napisałem na początku. Czekasz około 2-3 tygodni i przysyłają Ci pliczek ze zdjęciami już z podpisami wymarzonych piłkarzy.
          Tak to działało przynajmniej w 2009 kiedy to pomagałem pisać podobny list z prośbą o autografy mojemu braciszkowi.
          "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Zamieszczone przez norbi070 Zobacz posta
            sorry

Witajcie, orientujecie się może jak można zdobyć autografy piłkarzy Legii Warszawa??
            Albo kupujesz na allegro

http://allegro.pl/listing.php/search...&description=1

Teraz akurat nie ma jakichś super piłkarzy ale często się różni przewijają także wystarczy obczajać aukcje codziennie.

Komentarz

• ma ktoś może na sprzedaż pleya 2 ?
              pisać priv
              to pokora rodzi respekt..

Komentarz

• Podbijam: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3087527 , bo poobniżałem ceny a jak ktoś kupi do jutra do 14 to na terenie Warszawy możliwy odbiór osobisty / po weekendzie tylko Sosnowiec albo wysyłka. Jeżeli ktoś zainteresowany to podbijajcie na priv zawsze się można dogadać

p.s ceny zmienione przed chwila, to mogły się jeszcze nie zaktualizować na stronie.
                Ostatnio edytowany przez Andd; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zapraszam do licytacji
                  http://allegro.pl/okazja-e8400-2x3gh...177390427.html
                  Dla braci po szalu będzie zniżka.
                  Przeżyliśmy ruska, przeżyliśmy niemca
                  Przeżyjemy ten czas, brat, czeka ich klęska!

Komentarz

• szukam zdjęcia panoramy Warszawy z 3:30 http://www.youtube.com/watch?v=LVtjk...1&feature=plcp

Komentarz

• Będę brał na dniach nowy telefon (prawdopodobnie przejdę do play) i nie wiem co tu wybrać. Zależy mi na dobrej baterii, niezłym aparacie foto, serfowanie w necie od czasu do czasu w celu sprawdzenia maila czy wiadomosci. Co byście polecili? Nie wiem czy brać dotykowy czy klasyczny, ale te drugie chyba są już na wymarciu...
                      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Ja mam Sony E. Elm. http://www.bazatelefonow.pl/telefon/...son-j10i2-elm/
                        Mam go rok, ale widzę, że coraz więcej osób go posiada.
                        Jak dla mnie jest super.
                        Bateria - trzyma długo i też szybko się ładuje więc jeśli zapomnisz wieczorkiem naładować i rano w pośpiechu podłączysz na 10 min. Powinno wystarczyć na cały dzień.
                        Aparat - 5 MPx śliczne zdjęcia, dobra ostrość, ma lampkę więc wieczorem też można coś nim podziałać. Od kiedy go mam nie używam cyfrówki, ale wiadomo telefon to nie aparat, więc wielkich cudów nie można oczekiwać.
                        Wi Fi posiada , w internet wejść można bez problemu.
                        No i klawiatura. Osobiście nigdy nie przekonam się do dotykowych nie miałam i mieć nie będę. A on ma dobrą do pisania esów, łatwo się naciska. Nie ma joystick'a więc nie ma co się popsuć
                        Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że dobrze zareklamowałam mój obecny telefon, który jest na prawdę super. Ale zawsze zostaje ten sentyment do Nokii

Komentarz

• Mnie forumowicze polecili SE Hazel i poza tym, że troszkę gruby i klocowaty to innych zastrzeżeń nie mam.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Aukcja

http://allegro.pl/koszulka-legionist...166922559.html

OSTATNI DZIEŃ
                            Legia Warszawa

Komentarz

• koszulka nadruk

witam gdzie oprócz oficjalnego sklepu , moge kupić koszulkę meczową Legii i zrobić na niej nadruk?

Komentarz

• Szukam legijnego paska do spodni. Były na ostatnim kiermaszu ale nie mogłem na nim być. Także jak ktoś ma i chce sprzedać to PW

Komentarz

Pracuję...
                                X