Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Panowie pytanie mam takie: czy mogę wejść z dzieckiem poniżej 14 y.o na normalny sektor czy tylko na rodzinny ?

Komentarz

• O ile się nie mylę, to nawet z niemowlakiem możesz wejść na każdy sektor
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Z dzieckiem w brzuchu też możesz się pojawić gdzie tylko dusza zapragnie..

Komentarz

• Zamieszczone przez YSH1916 Zobacz posta
          Z dzieckiem w brzuchu też możesz się pojawić gdzie tylko dusza zapragnie..
          Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          O ile się nie mylę, to nawet z niemowlakiem możesz wejść na każdy sektor
          Czytam panowie, że nastrój macie dzisiaj nienaganny. Czytałem, że ma być promocja na mecz z ŁKS dla świeżynek, iż wchodzą z 70% zniżką. Dla mnie to jak znalazł bo obiecałem synowi koleżanki, ze go zabiorę...
          a sakwa pusta...

Komentarz

• Przecież odpowiedzieli Ci normalnie i zgodnie z prawdą więc nie wiem o co Ci chodzi.
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez glen1916 Zobacz posta
              Czytam panowie, że nastrój macie dzisiaj nienaganny. Czytałem, że ma być promocja na mecz z ŁKS dla świeżynek, iż wchodzą z 70% zniżką. Dla mnie to jak znalazł bo obiecałem synowi koleżanki, ze go zabiorę...
              a sakwa pusta...
              Ale jakoś mało jasno napisałem ??

Na Żylecie widuje się dzieci na pewno poniżej 14 lat, więc zakladam, że i na inne trybuny je wpuszczą. A ponizej 7 roku życia nawet bez biletu i KK.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

a sakwa pusta...
                Nastrój mam akurat bardzo dobry i normalnie Ci odpowiedziałem, więc nie wiem czego się czepiasz "Możesz wejść z dzieckiem gdzie chcesz i niezależnie w jakim wieku ono jest" - teraz pasuje?

Komentarz

• Zamieszczone przez YSH1916 Zobacz posta
                  Nastrój mam akurat bardzo dobry i normalnie Ci odpowiedziałem, więc nie wiem czego się czepiasz "Możesz wejść z dzieckiem gdzie chcesz i niezależnie w jakim wieku ono jest" - teraz pasuje?
                  ja się nie czepiam - po prostu doceniłem kunszt wypowiedzi

Komentarz

ja się nie czepiam - po prostu doceniłem kunszt wypowiedzi
                    A no to chyba, że tak

Komentarz

• Szukam sklepu Zagłębia Sosnowiec i Olimpii Elbląg online. Ja nigdzie znaleźć nie mogę

Komentarz

• Wpisujesz w google "oficjalny sklep Olimpii Elbląg" i pierwszy link jaki wyskakuje to ten : http://sklepolimpia.pl/

I tak samo wpisujesz Zagłębia i wyskakuje : http://www.sklepzaglebia.pl/

Komentarz

• http://sklep.olimpia.elblag.pl/

http://sklepolimpia.pl/

Tylko tyle moge pomóc
                          Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

• Poszukuję koszulki Żołnierze Wyklęci. Rozmiar L. Jeśli ktoś ma jedną za dużo i może pomóć będę bardzo wdzięczny.
                            SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
                              Poszukuję koszulki Żołnierze Wyklęci. Rozmiar L. Jeśli ktoś ma jedną za dużo i może pomóć będę bardzo wdzięczny.
                              http://forum.legionisci.com/showpost...7&postcount=57

Komentarz

• Może mi ktoś polecić skutecznego laryngologa (najlepiej na Mokotowie) ?! Od 2,5 tygodnia lecze się u jednej doktorki, ale nie widzę większych efektów - chodzi o piszczenie i szumy w uchu po tym jak petarda wybuchła za blisko mnie 11.02. na manifestacji.

Będę wdzięczny za pomoc.

Komentarz

Pracuję...
                                X