Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• byłbym wdzięczny gdyby ktoś uraczył mnie linkiem z ksiązką Marka Hłasko "Baza Sokołowska", bo przypomniało mi sie ze musze na jutro przeczytaj a teraz juz za pozno do biblioteki ..help mee

Komentarz

• Niekatualne!!! Proszę o wycięcie posta!!!
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Mam następujący kłopot:

Ściągnałem najnowsze stery do GeForce'a pod XP. Wszystko pieknie się instaluje. Instaluje Fife 2005: w menu poobcinane roku w samym meczu polowy boiska nie widać. Instaluje NFSU2: wszystko cacy, wchodzę do kariery - a tu samochody białe: nie widać ich modeli.

Co mam z tym zrobić, bo to ewidentnie wina sterowników.
        q[-_-]p

Komentarz

• potrzebuje pomocy z wyborem monitora LCD 15 i 17 calowego.
          na co i jaki ma wplyw jasnosc i kontrast, i czas reakcji plamki?
          co polecacie? i ile to kosztuje, byle nie te najdrozsze

Komentarz

• Mam pewien problem. Chcę umieścić obrazek w podpisie, ale nie mogę. Wpisuję normalnie adres tego obrazka, uaktualniam profil, ale pokazuje mi że występuje jakis błąd ogólny i dupa. Myślałem że ja coś źle robię, ale tak samo zrobiłem z avatarem i się zmienił więc o co chodzi?

Komentarz

• nie dziala mi
              kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej usb i kontrolej magistrali zarzadzania systemu

...wgralem wszystko co bylo na plycie gownej i nic....no nie wime co teraz robic

helpppppppp
              Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)mlody(L)
                Mam pewien problem. Chcę umieścić obrazek w podpisie, ale nie mogę. Wpisuję normalnie adres tego obrazka, uaktualniam profil, ale pokazuje mi że występuje jakis błąd ogólny i dupa. Myślałem że ja coś źle robię, ale tak samo zrobiłem z avatarem i się zmienił więc o co chodzi?

W profilu ta opcja jest chyba wyłączona. Spróbuj przez wpisanie pomiedzy [img] adresu obrazka.
                Maybe life is like a ride on a freeway
                Dodging bullets while you're trying to find your way
                Everyone's around, but no one does a damn thing
                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Help....Byl ktos kiedys w Cortina D'Ampezzo na nartach?
                  Bo sobie wymyslilam do projektu i nie moge nigdzie wynależć jakie tam atrakcje poza zjazdami nma nartach itp sa...

Komentarz

• poszukuje filmu "Demony Wojny w.g. Goji" jak ktoś ma to proszę o kontakt.. tylko proszę nie dawać linków eMule bo nie nawidze tego programu!!

pozdrawiam
                    Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                    http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Zamieszczone przez MoGIeL_BeMoWo
                      Zamieszczone przez (L)mlody(L)
                      Mam pewien problem. Chcę umieścić obrazek w podpisie, ale nie mogę. Wpisuję normalnie adres tego obrazka, uaktualniam profil, ale pokazuje mi że występuje jakis błąd ogólny i dupa. Myślałem że ja coś źle robię, ale tak samo zrobiłem z avatarem i się zmienił więc o co chodzi?

W profilu ta opcja jest chyba wyłączona. Spróbuj przez wpisanie pomiedzy [img] adresu obrazka.
                      Zrobiłem tak jak proponowałeś i jak widać udało sie! Wielkie dzięki!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                        Help....Byl ktos kiedys w Cortina D'Ampezzo na nartach?
                        Bo sobie wymyslilam do projektu i nie moge nigdzie wynależć jakie tam atrakcje poza zjazdami nma nartach itp sa...
                        a musi być Cortina D'Ampezzo? Jeśli nie wal na priv, mam parę gotowców
                        Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Ma ktos moze numer telefonu do pubu pod Kryta??
                          Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• Ej riebiata.
                            Pytanko male...
                            Czy ktos z was kupowal kieykolwiek cokolwiek na ebay.com?

Jezeli tak to jak tam sie placi? :O
                            Strasznie to pogmatwane tam jest a bym kupil pare rzeczy.
                            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Wie ktoś może gdzie znaleźć grafike z twarzą DEYNY taką jaka jest na fladze??

Z góry dzięki ! ! !
                              pocomitobyło

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
                                Zamieszczone przez Nova
                                Help....Byl ktos kiedys w Cortina D'Ampezzo na nartach?
                                a musi być Cortina D'Ampezzo? Jeśli nie wal na priv, mam parę gotowców
                                Własnie, bo znalazłem coś o Kitzbuehel
                                http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2506074.html

Komentarz

Pracuję...
                                X