Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wymiana biletów ! ! !

Witam !
    Czy jest ktos moze zainteresowany wymiana biletów LEGIA - WISŁA ??
    Posiadam bilety Wisła - Legia które były rozgrywane w Kraku i wzamian oczekuje biletów Legia - Wisła .
    Jeśli byłby ktoś zainteresowany to prosze pisac na priva lub gg.663894 ! ! !
    Pozdro

Komentarz

• Sprawa jest. Mam do sprzedania telefon.
      Nokia 3510i - W pełni sprawny .używany niecałe 2 lata, z pudełkiem, ładowarką, papierami itp. Posiada kilka rys z tyłu obudowy . 240 zł

Komentarz

• Poszukuję adresu strony z cytatami z różnych filmów. Była to jeśli pamiętam strona po angielsku i jej adres pojawił się trochę na forum. Z góry dżinks.
        Maybe life is like a ride on a freeway
        Dodging bullets while you're trying to find your way
        Everyone's around, but no one does a damn thing
        It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Zamieszczone przez MoGIeL_BeMoWo
          Poszukuję adresu strony z cytatami z różnych filmów. Była to jeśli pamiętam strona po angielsku i jej adres pojawił się trochę na forum. Z góry dżinks.
          I tydzień masz z głowy:
          http://www.forumfilmowe.art.pl/cytaty.php

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
            Zamieszczone przez MoGIeL_BeMoWo
            Poszukuję adresu strony z cytatami z różnych filmów. Była to jeśli pamiętam strona po angielsku i jej adres pojawił się trochę na forum. Z góry dżinks.
            I tydzień masz z głowy:
            http://www.forumfilmowe.art.pl/cytaty.php

Kłaniam się. A jeszcze jakbyś mi znalazł po angielsku, w oryginale, to normalnie postawiłbym Ci keidys piwo :P.
            Maybe life is like a ride on a freeway
            Dodging bullets while you're trying to find your way
            Everyone's around, but no one does a damn thing
            It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Mam problem z allegro.

Otórz chcę kupić tuner Philips 6010 i własnie pojawiła się nowa aukcja, gdzie licytacja przebiega od 1 zł. No i jak na razie zgłosił się jeden chętny (a ja jestem drugi).

I tu pojawia się problem. Bo np. koleś zaoferował 5 zł, ja daję 5,5 zł a zaraz po potwierdzeniu widzę napis, że najwyższa kwota to już 6 zł (też zaoferowana przez niego). Czyli w momencie gdy ja dam jakąś kwote on mnie przebija. Dlaczego tak jest? Ja rozumiem, że może przebić mnie po jakimś czasie, ale natychmiast, zaraz po zaoferowaniu jakiejś tam kwoty przeze mnie?

Czy on oszukuje (ma jakiś program, który przebija kwote) albo cuś? Jest jakakolwiek szansa przebicia jego kwoty?

Pytam bo jestem nieco zielony w sprawach allegro a zależy mi na tym tunerku

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
                Mam problem z allegro.

Otórz chcę kupić tuner Philips 6010 i własnie pojawiła się nowa aukcja, gdzie licytacja przebiega od 1 zł. No i jak na razie zgłosił się jeden chętny (a ja jestem drugi).

I tu pojawia się problem. Bo np. koleś zaoferował 5 zł, ja daję 5,5 zł a zaraz po potwierdzeniu widzę napis, że najwyższa kwota to już 6 zł (też zaoferowana przez niego). Czyli w momencie gdy ja dam jakąś kwote on mnie przebija. Dlaczego tak jest? Ja rozumiem, że może przebić mnie po jakimś czasie, ale natychmiast, zaraz po zaoferowaniu jakiejś tam kwoty przeze mnie?

Czy on oszukuje (ma jakiś program, który przebija kwote) albo cuś? Jest jakakolwiek szansa przebicia jego kwoty?

Pytam bo jestem nieco zielony w sprawach allegro a zależy mi na tym tunerku

Gość ma włączony Snip www.snip.pl
                Pozdrawiam MeLa
                Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• ale przeciez jak ktos da np 10 zł to na aukcji nie pojawia sie ze dał on te 10 zł tylko najmniejsza kwota jaka jest potrzebna do przebicia lidera licytacji...
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Odpowiedż jest prosta.
                    Mimo ,ze aukcja rozpoczeła się od 1 zł. to gość dał od razu np. 100 zł jako swoją sumę maksymalną. Faktycznie wyświetla się tylko złotówka bo tyle było potrzeba do rozpoczęcia aukcji, ale w momencie gdy Ty dajesz np. 50 zł to i tak jego suma zadeklarowana wcześniej jest wyższ (dał przecież 100 zł.) i automatycznie Cię przebija.
                    Co zrobić żeby go teraz przebić ? Musisz wpisywać jakieś sumy np. 10, 15, 20 itd do momentu aż Twoja kwota będzie wyższa niż jego.
                    Chodzi o dekoder do tv sat , więc gościu mógł od razu wpisać np. 350 zł.
                    SMASH THE REDS

Komentarz

• ,,Słownik plastyczny ,, poszukuje czegoś takiego bardzo pilnie
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Mam do napisania projekt na Turystykę w Biznesie- zorganizowac szkolenie dla 90 osob, miejsca noclegowe w pokojach maks 2 osobowych czyli jakies 40 dwójek i 10 jedynek bym potrzebowała i 3 sale na szkolenia w budynku...Zna moze ktos cos takiego?
                        Wszystko jedno gdzie, byle by spelniał te warunki, ja juz sie pogubilam w szukaniu :\

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                          Mam do napisania projekt na Turystykę w Biznesie- zorganizowac szkolenie dla 90 osob, miejsca noclegowe w pokojach maks 2 osobowych czyli jakies 40 dwójek i 10 jedynek bym potrzebowała i 3 sale na szkolenia w budynku...Zna moze ktos cos takiego?
                          Wszystko jedno gdzie, byle by spelniał te warunki, ja juz sie pogubilam w szukaniu :\
                          próbuj Prosna Hotel Orbis:
                          http://www.hotel.pl/main.html
                          Powodzenia!!

W ostateczności: Lake Hotel. Fajna nazwa miejscowości
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jacuś dzieki wiekie :***

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                              Zamieszczone przez Nova
                              Mam do napisania projekt na Turystykę w Biznesie- zorganizowac szkolenie dla 90 osob, miejsca noclegowe w pokojach maks 2 osobowych czyli jakies 40 dwójek i 10 jedynek bym potrzebowała i 3 sale na szkolenia w budynku...Zna moze ktos cos takiego?
                              próbuj Prosna Hotel Orbis:
                              http://www.hotel.pl/main.html
                              Powodzenia!!

W ostateczności: Lake Hotel. Fajna nazwa miejscowości
                              stadion Legiuni -spanie na siedząco a i klima jest i wykłady na dworku-samo zdrowie
                              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• [center:08e56f2281] !!! SPRZEDAM !!! [/center:08e56f2281]

[center:08e56f2281] Aparat cyfrowy CommuniCam® MCA-30.
                                Kabel USB do podłączenia SonyEricssona do komputera wraz z 2 płytami CD z oprogramowaniem i softem (tapetki, dźwięki, aplikacje Javy itd.)

Mało używane, w stanie idealnym!

Zarówno aparat, jak i kabel są zgodne z następującymi modelami SonyEricssona: T230, T300, T68i.[/center:08e56f2281]
                                Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
                                -----------------------------------------

Komentarz

Pracuję...
                                X