Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez chrzanek23 Zobacz posta
    Mam pytanko
    Szukam jakiegoś net/notebooka. Ma ktoś informacje, gdzieś coś taniego kupię? Może ktoś ma jakieś dojście?
    W salonie "Sferia" w Arkadii kupiłem ostatnio Acer Aspire One. Zdecydowanie polecam - mały, wygodny, można wrzucić do torby, bateria trzyma dosyć długo. Do przeglądania neta idealny

Komentarz

• a ja nie polecam Acerow i Asusow tylko Samsungi mają lepsze baterie i matowe matryce.

Komentarz

• Sony Vaio YB3V1E :P

Komentarz

• http://allegro.pl/glosnik-tweeter-pr...111508868.html

Komentarz

• Net do lapka

Witam
            Jak w temacie muszę kupić/założyć neta na modemie zewnętrznym do lapka. Oczywiście beż żadnych umów czy zobowiązań z operatorem - tylko prepaid.
            Modem zewnętrzny z możliwości podłączenia jakiejś anteny.
            Może być jakiś gotowy new zestaw lub modem używka + starter.

Jeśli używka to jakiego modelu najlepiej szukać. Myślałem o PLAYu.

Używanie wyłącznie do surfowania - komunikatory, strony, poczta etc. żadnego ściągania, transmisji live, radia online,
            " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
              Witam
              Jak w temacie muszę kupić/założyć neta na modemie zewnętrznym do lapka. Oczywiście beż żadnych umów czy zobowiązań z operatorem - tylko prepaid.
              Modem zewnętrzny z możliwości podłączenia jakiejś anteny.
              Może być jakiś gotowy new zestaw lub modem używka + starter.

Jeśli używka to jakiego modelu najlepiej szukać. Myślałem o PLAYu.

Używanie wyłącznie do surfowania - komunikatory, strony, poczta etc. żadnego
              ściągania, transmisji live, radia online,

Jezeli mieszkasz w Warszawie, sprawdz zasięg Playa, mysle ze bedzie to dla Ciebie najlepsza opcja, z tego wzgledu iż placisz tylko 1 gr za 300 kb transferu.

Z tego co pamietam, za 125 zl jak doladujesz konto, masz 15 gb na transfer, wazny pol roku. Mysle ze to na jakis czas ci starczy na przegladanie stron, bez zbednych downloadow.
              Modem mozna kupic na allegro, starter Playa w kiosku i działac.

Co do modemu, polecam :
              http://allegro.pl/modem-usb-huawei-e...107962101.html

Zestaw odrazu z antena, ktora w domu sie przydaje, znacznie polepsza sygnal, w razie czego mozna odkrecic kabelek i działać bez anteny.
              Ostatnio edytowany przez damosrox; [ARG:4 UNDEFINED].
              Legia Warszawa w sercach na zawsze. (L)

Komentarz

• W razie czego mam na sprzedaż modem do internetu mobilnego Orange. Tanio
                HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• siema, 4,5 roku temu dostałem mandat, po kilku dniach zapłaciłem (wg ustawy przed upłynięciem 7 dni) i wszystko byłoby spoko, gdybym po 2 lub 3 latach nie odezwał się komornik czego skutkiem było ponowne ściągnięcie sumy mandatu ze zwrotu podatku... nie reagowałem ponieważ nie mogłem znaleźć kwitu z pocztu (wiem, że mogłem zrobić duplikat na poczcie), dzisiaj go znalazłem... jest szansa odzyskania tego hajsu czy nie warto zawracać sobie głowy? ktoś się orientuje? 5
                  "...no i główna zasada
                  nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                  ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Zamieszczone przez cyryl Zobacz posta
                    Sprzedam różową czapkę Legii dla kobiety. Używana, niestety pewna dziewczyna nie była godna aby ją nosić ofert proszę na priva, bez pytań ile chcę itp.
                    Jak na zdjęciu
                    Za 15 zł sprzedam plus przesyłka!

Komentarz

• Zamieszczone przez cyryl Zobacz posta
                      Za 15 zł sprzedam plus przesyłka!
                      Myślę, że żadna Legionistka obecna na tym forum nie jest godna tego, by ją nosić

A ja sprzedam modem Play E156G, działa bez zarzutu. Jak coś to PW.

Komentarz

• Plakat/kalendarz na 2012 r.

Witam

Pragnę zakupić, dla młodego pokolenia kiboli, plakat prezentujący oprawę z meczu z Den Haag. Jeżeli jeszcze gdzieś się ostała to proszę o kontakt.

Ponadto, bo chyba mi umknęło, czy kibicowska brać wydawała kalendarz ścienny na 2012 r.? Tu także bym reflektował na 1 sztukę.

Komentarz

• Zamieszczone przez chrzanek23 Zobacz posta
                          Mam pytanko
                          Szukam jakiegoś net/notebooka. Ma ktoś informacje, gdzieś coś taniego kupię? Może ktoś ma jakieś dojście?
                          Acer Aspire One
                          Szukaj na allegro. Już za 700 zł można teraz kupić a wart jest swoich pieniędzy.

Komentarz

• Poszukuję jakieś książki/PDF/czegokolwiek o podstawach malowania sprayem.
                            "Nie po to podpisaliśmy z nimi (z Rybusem i Borysiukiem - przyp. red.) nowe kontrakty i daliśmy od stycznia podwyżkę, żeby ich sprzedawać (...). Nie jesteśmy klubem nastawionym na sprzedaż - powiedział dyrektor sportowy Leszek Miklas w listopadzie w rozmowie z gównem wybiórczym"

Komentarz

• Mam do sprzedania 18 zestawów Markerów Tippman 98 Custom , skaład zestawu tj:
                              MARKER ,
                              Butla HP 0,8litra ,
                              spłuczka ,
                              zestaw naprawczy ,
                              Maska z podwojna szybą(nie paruje) ,
                              Kombinezon moro( do wyboru 3 rozmiary)!!
                              Sprzęt w 100% sprawny , niewielkie ślady użytkowania!!!
                              Dodatkowo możliwośc kupna BUTLI MATKI 50 litrów + stacja ładowania!!!
                              zainteresowanych zapraszam na priv!!:

Komentarz

• Zamieszczone przez shaggy Zobacz posta
                                Poszukuję jakieś książki/PDF/czegokolwiek o podstawach malowania sprayem.
                                Każdy to powie że tylko praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka.
                                Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Komentarz

Pracuję...
                                X