Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja tam się nie znam, ale kodeks mówi co innego:
    Art. 151(2).
    § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy.

Komentarz

• Wiara znowu mnie uprzedziłaś

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
        Wiara znowu mnie uprzedziłaś
        Idę spać- więc wszystkie potencjalne problemy forumowiczów, na które znamy obie odpowiedź- są Twoje

Komentarz

• W takim razie na uczelni mam pachołków a nie wykładowców (mecenasów) i tak właśnie uczą przyszłych prawników

Mój błąd

W każdym razie warto samemu nie składać podania o odbiór godzin nadliczbowych bo gdy robi to pracodawca to świadczący pracę wychodzi na plus nijako z tego względu że będzie miał o połowe dłuższe godziny wolne

Komentarz

• Zamieszczone przez wiara Zobacz posta
            Art. 151(2).
            § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy.
            a to nei jest tak, że w takim razie za 2h - 3h wolnego, a za 8h - 12h, czyli 1,5 razy liczba nadgodzin.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• jak ściągnąć coś z youtuba na dysk? gdzieś ktoś tłumaczył to kiedyś na forum ale szukam od 30min i za cholerę nie mogę znaleźć :/
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Koko Zobacz posta
                jak ściągnąć coś z youtuba na dysk? gdzieś ktoś tłumaczył to kiedyś na forum ale szukam od 30min i za cholerę nie mogę znaleźć :/
                Tym programem się da

Komentarz

• Potrzebuje na szybko zdjęcie do nowego indeksu i legitymacji ogarnąć.
                  Mam 1 sztukę i mam pytanie:
                  Czy mogę gdzieś to zeskanować i wydrukować kilka sztuk na papierze foto?
                  Domowe urządzenie wielofunkcyjne średniej klasy, poważniejszy punkt ksero itp, zakład fotograficzny?

Nie mam możliwości zrobienia nowych.

Komentarz

• Belit wielkie dzięki
                    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Generalnie, dobrze jest posiadać tą taką "książeczkę, okładkę" co to Ci dają w niej zdjęcia od fotografa. Z tyłu masz zwykle nazwijmy to numer ewidencyjny i jeśli nie minęło 10 lat od robienia zdjęcia to fotograf w systemie powinien je jeszcze mieć i pyknie kopię od ręki za parę zł. Czasami foto ma ten numer też na odwrocie...tyle co ja wiem o kopiowaniu zdjęć
                      podpis under construction

Komentarz

jak ściągnąć coś z youtuba na dysk? gdzieś ktoś tłumaczył to kiedyś na forum ale szukam od 30min i za cholerę nie mogę znaleźć :/
                        ja korzystam z http://keepvid.com/

Komentarz

jak mozille masz to to pobierz (dodatek do mozilli)

https://addons.mozilla.org/pl/firefo...ownloadhelper/

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            a to nei jest tak, że w takim razie za 2h - 3h wolnego, a za 8h - 12h, czyli 1,5 razy liczba nadgodzin.
                            Jest tak

Komentarz

• Mam pytanie:

Czy w cenie ok. 1000 zł kupie laptopa w MediaMarkt ?
                              Nie gram w gry, potrzebuję go do przeglądania internetu praktycznie i magazynowania zdjęć, daje rade w ten cenie ?
                              bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

Do tego nie jest potrzebny żaden program, wystarczy ta strona

http://www.youtube-mp3.org/
                                "I nie daj Boże, żeby pękła ta więź, która
                                Nas razem wiąże I nie daj Boże
                                Żeby pękła ta więź, która nas razem wiąże"

Komentarz

Pracuję...
                                X