Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jeśli już to nie na kaloryferze tylko obok!!! Przede wszystkim wyjmij źródło zasilania bo jeśli gdzieś zwiera po zalaniu to cały prąd idzie w to miejsce. Co to za karta? Swoją drogą myślę że z kartą nic sie nie stanie! W samej karcie nie ma zasilania a i elektroniki jest jak na lekarstwo! Dodatkowo jest zgrzewana na gorąco więc zasadniczo szczelna. Odratowałem jakiś czas temu netbooka zalanego "rudą wódą na myszach" Więc podsumowująć wyjmij zasilanie wysusz poczekaj z dzien no moze dwa i ognia. A co do karty to myślę że możesz dla świętego spokoju poczekać troche i odpalać. chyba że to CF to też daj jej chwile na odpoczynek. I ciesz się że zalałeś go wódą a nie jakimś sokiem szkoda alko ale zniszczenia docelowo mniejsze

Jak byś miał problem z tą kartą, i potrzebował odzyskać z niej zdjęcia to daj zać.

Komentarz

• SPRZEDAM !

http://i40.tinypic.com/2ceneo2.jpg Lacoste Marcel rozmiar 42/43- NIGDY NIE NOSZONE
      ! cena: 250 zł.

http://i41.tinypic.com/35i2j5d.jpg AIR MAX LTD rozmiar 45 - noszone 2-3 razy ale okazały się za duże. cena 150 zł.

W razie pytań zapraszam na priv Więcej fotek mogę wysłać na maila.

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
        jeśli już to nie na kaloryferze tylko obok!!!.
        Dokładnie. Rozłóż też telefon tak jak to tylko możliwe i cierpliwie czekaj.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
          Dokładnie. Rozłóż też telefon tak jak to tylko możliwe i cierpliwie czekaj.
          Jaki telefon to sie zalał aparat
          Ostatnio edytowany przez adrian199430; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
            jeśli już to nie na kaloryferze tylko obok!!! Przede wszystkim wyjmij źródło zasilania bo jeśli gdzieś zwiera po zalaniu to cały prąd idzie w to miejsce. Co to za karta? Swoją drogą myślę że z kartą nic sie nie stanie! W samej karcie nie ma zasilania a i elektroniki jest jak na lekarstwo! Dodatkowo jest zgrzewana na gorąco więc zasadniczo szczelna. Odratowałem jakiś czas temu netbooka zalanego "rudą wódą na myszach" Więc podsumowująć wyjmij zasilanie wysusz poczekaj z dzien no moze dwa i ognia. A co do karty to myślę że możesz dla świętego spokoju poczekać troche i odpalać. chyba że to CF to też daj jej chwile na odpoczynek. I ciesz się że zalałeś go wódą a nie jakimś sokiem szkoda alko ale zniszczenia docelowo mniejsze

Jak byś miał problem z tą kartą, i potrzebował odzyskać z niej zdjęcia to daj zać.
            Wódki się wylał kieliszek góra dwa, więc dużo niestracone Zrobię tak i jak coś to będę się odzywał. Dzięki wszystkim za pomoc

Komentarz

• Zamieszczone przez adrian199430 Zobacz posta
              Jaki telefon to sie zalał aparat
              Ciężki weekend miałem.
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Mam lapotopa Sony Vaio i taki o to problem - nie ma możliwości naciśnięcia 3 przycisków na raz (wyjątej ctr-alt-del) i tak np grając w pesa szybki bieg ze strzałka lewo góra nie działa

Szperałem troche w necie ale nic konkretnego najbardziej zmartwiły mnie wpisy iż to możliwe, że jes tak fabrycznie

Komentarz

• Chętnie wymienię się wlepami m.in. posiadam sporo wlepek z ostatniego kiermaszu i dużą ilość wlepek Grochowa.

Zainteresowanych zapraszam na PW

Komentarz

• Wie ktoś z kim się skontaktować w sprawie produkcji gadżetów ogólnolegijnych?

Komentarz

• Do adminów czy też użytkownika t2.
                      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

Polecam konkurs U-F może komuś się uda

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                          Wódki się wylał kieliszek góra dwa, więc dużo niestracone Zrobię tak i jak coś to będę się odzywał. Dzięki wszystkim za pomoc
                          Jak sie da aparat rozebrać (np jak tel choć w to wątpię) to weź suszarkę do włosów i go trochę podsusz, najlepiej będzie a nie jakieś suszenie na kaloryferach.

Komentarz

• Jak się wykąpałem z Nokią N95 w morzu to potem 2-3h z suszarką w łapie i telefon zaczął działać. To się tyczy większości takich urządzeń elektrycznych. Główny warunek to nie próbować włączyć bezpośrednio po zalaniu.
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Jest jakis limit nadgodzin w miesiacu w kodeksie pracy? I czy przelozony moze sobie codziennie "rozkazywac", ze musze zostac po godzinach?
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Jest jakis limit nadgodzin w miesiacu w kodeksie pracy? I czy przelozony moze sobie codziennie "rozkazywac", ze musze zostac po godzinach?
                                Pracodawca może to na Tobie wymusić, ma do tego prawo ze względu na "szczególne potrzeby pracodawcy". Taka liczba nadgodzin nie powinna być większa niż 150h w ciągu roku.

Co do tygodnia...zgodnie z kodeksem nie powinieneś pracować wraz z nadgodzinami dłużej niż 48h/ tydzień.

Oczywiście należy Ci się dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny.

e. No i masz też prawo do 11-godzinnego nieprzerwalnego odpoczynku w każdej dobie.

A te przepisy nie dotyczą kadry zarządzającej, która czas pracy ma nielimitowany.
                                Ostatnio edytowany przez wiara; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X