Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://allegro.pl/autografy-legia-wa...100866964.html

Komentarz

• Jeżeli ktoś ma komis bądź serwis Gsm to na sprzedaż mam kilka gadżetów ochronnych do iphona więcej informacji tu:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2102180924

Oczywiście dla kibiców Legii upust.

Komentarz

• Projekt High Life Wear!

Jakby kogoś interesowały te koszulki to poproszę o priv.
        Koszt koszulki to 45 zł (+ ewentualna wysyłka) - na terenie Warszawy możliwy odbiór osobisty.
        GRAMATURA:185g
        ROZMIARÓWKA:
        rozmiar S M L XL 2XL 3XL
        szerokość 47 55 56 61 66 71
        wysokość 69 70 74 77 79 80

projekt: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5172992_n.jpg

Potrzebna kasa za koszulkę do środy (08.02) na konto / osobiście, jeżeli ktoś woli podjechać na Mokotów/Ursynów.

w razie pytań priv.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6722396

Nowe zimowe(narciarskie) kurtki No Fear! Prosto z Anglii!
        W razie pytań priv.

dla sióstr i braci po szalu - kurtka za 119zł!

Komentarz

• Sprzedam różową czapkę Legii dla kobiety. Używana, niestety pewna dziewczyna nie była godna aby ją nosić ofert proszę na priva, bez pytań ile chcę itp.
          Jak na zdjęciu

Komentarz

• Bracia pomocy. Zalał mi się wczoraj w torbie aparat wódą, i była mokra też karta pamięci, aparat nie działa, karty niechce narazie nigdzie wkładać, bo nie wiem czy niczego nie zepsuje. Co można zrobić? Oddać gdzieś kartę? Aparat? Zależy mi głównie na karcie, gdyż są zdjęcia z dwóch studniówek. Jeśli to ma w czymś pomóc to jest to zwykły aparat. Wrzuciłem też w w temacie fotografia, ale z racji że jest to dla mnie ważne wrzucam i tu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
              Bracia pomocy. Zalał mi się wczoraj w torbie aparat wódą, i była mokra też karta pamięci, aparat nie działa, karty niechce narazie nigdzie wkładać, bo nie wiem czy niczego nie zepsuje. Co można zrobić? Oddać gdzieś kartę? Aparat? Zależy mi głównie na karcie, gdyż są zdjęcia z dwóch studniówek. Jeśli to ma w czymś pomóc to jest to zwykły aparat. Wrzuciłem też w w temacie fotografia, ale z racji że jest to dla mnie ważne wrzucam i tu.
              moim zdaniem zostaw niech polezy w temperaturze pokojowej albo połóż szmate na grzejnik i dopiero ww. rzeczy.Elektroniki po przemoczeniu i po'przemrożeniu"nie powinno się odrazu włączać tylko odczekać troche.

Komentarz

• A od tego ciepła z kaloryfera nic się nie stanie z kartą? Może to idiotyczne pytanie, ale nie znam się na tym ani trochę

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                  A od tego ciepła z kaloryfera nic się nie stanie z kartą? Może to idiotyczne pytanie, ale nie znam się na tym ani trochę
                  Ja kiedyś zostawiłem telefon na kaloryferze i mi się ugotował tj. rozlał mi się wyświetlacz i z baterii też coś ciekło. Telefon nadawał się do wyrzucenia. Także radzę uważać z elektroniką na kaloryferach

Komentarz

• ja to bym owinął jakąś szmatką albo papierem [np toaletowym] i wtedy polozyl na grzejnik zeby była warstwa izolacyjna a papier/szmatka wchłonie wilgoć która wyparuje z karty. Mi sie raz laptop wódką zalał to klawiatura do wymiany była, reszta ok.

Komentarz

• Zamieszczone przez Juventino Zobacz posta
                      Ja kiedyś zostawiłem telefon na kaloryferze i mi się ugotował tj. rozlał mi się wyświetlacz i z baterii też coś ciekło. Telefon nadawał się do wyrzucenia. Także radzę uważać z elektroniką na kaloryferach

jezeli połozy się np na wiszącej bluzie lub cos w tym stylu odpowiednio gróbe to nic sie nie powinno dziać
                      co do karty jezeli jej nie włączałeś w niedługim czasie po zalaniu tylko odczekałeś dłuższą chwile to powinno być ok
                      Ostatnio edytowany przez robert1985_; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Chętnie odkupię kurtkę jesienną "Legia Warszawa".
                        "Nie po to podpisaliśmy z nimi (z Rybusem i Borysiukiem - przyp. red.) nowe kontrakty i daliśmy od stycznia podwyżkę, żeby ich sprzedawać (...). Nie jesteśmy klubem nastawionym na sprzedaż - powiedział dyrektor sportowy Leszek Miklas w listopadzie w rozmowie z gównem wybiórczym"

Komentarz

• Dzięki za pomoc, oby działało

Edit: Chyba jednak przejebane, bo aparat próbowali włączyć...
                          Ostatnio edytowany przez Traper; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak próbowali włączyć kiedy był mokry to zapewne gdzieś zrobiło się spięcie i się coś spaliło czyli nie będzie działać :/ szkoda...

Komentarz

• Mam nadzieję tylko, że karta jakoś da radę, aparat można kupić(swoje lata już miał), zdjęć nie bardzo

Komentarz

• Zamieszczone przez shaggy Zobacz posta
                                Chętnie odkupię kurtkę jesienną "Legia Warszawa".
                                Sprawdź priv

Komentarz

Pracuję...
                                X