Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli ktoś pracuje na samozatrudnieniu głównie u jednego pracodawcy i byłby na tyle miły aby wytłumaczyć mi pewne sprawy to zapraszam na priv.
    http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• Mam MixPlusa, skończył mi się pakiet 500sms, jak zwykle go wyłączyłem i chciałem uruchomić ponownie, ale ni ch... nie mogę - dostaję zwrotnego smsa: 'Usługa niedostępna. Sprawdź: 1) czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji'.

Kasa na koncie jest, nie mam innych pakietów prócz internetu i minut, więc nie wiem o co chodzi. Jest może jakiś limit na te pakiety? Zwykle w miesiącu wykorzystuję z 5 takich. Proszę o pomoc.

EDIT. Znalazłem takie coś, to chyba to.

8. Abonent może posiadać jednocześnie aktywny jeden Pakiet na swoim koncie. Abonent może na swoim koncie aktywować do pięciu
      Pakietów w okresie 744 godzin od momentu wysłania mu przez Polkomtel S.A. wiadomości SMS potwierdzającej Aktywację pierwszego
      Pakietu, przy czym Aktywacja kolejnego Pakietu wymaga dezaktywacji wcześniej Aktywowanego Pakietu

Czy w takim razie da się sprawdzić kiedy był aktywowany pierwszy pakiet?
      Ostatnio edytowany przez FelixOgbuke; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• polecacie jakas pizzerie, ktora moze dowiezc pizze w okolice salki bokserskiej Legii ?

Komentarz

• SZukam

witam, poszukuje jakiegos grafika który pomoże mi zaprojektowac szal na Ślub jednej z Legijnych par

wiecej informacji na priv , bardzo proszę o pomoc. dziękuję !
          Wawa

Komentarz

• SPRZEDAM NOWIUTKĄ BLUZĘ EVERLASTA!
            http://allegro.pl/show_item.php?item=2101076672

Komentarz

• dziś o 21 na tv4 była druga część filmu: jedyna ocalona. Niestety przegapiłem, a w sieci nie mogę znaleźć - ma ktoś jakiś pomysł?

Komentarz

• Gdzieś na fb widziałem, bodajże był to link z cda.pl, jak babka wylewa wodę z czajnika do kubka, wylewa w powietrze i to się w śnieg zamienia, przy minus 30. Poratuje ktoś linkiem, bo obejrzałem i link mi uciekł i znaleźć nie mogę
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=ZGjwe...eature=related

słowa klucz:

water trick frozen :P
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Dzięki Cielak
                    Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• – Good. Some day, and that day may never come, I will call upon you to do a service for me. But until that day, consider this justice a gift on my daughter's wedding day.
                      – Grazie, Godfather.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• jestem zainteresowany kupnem koszulki 2-3 sztuki Wołomińscy Fanatycy
                        http://ifotos.pl/zobacz/Untitled-_rhnaeqp.png/
                        priv

Komentarz

• Ktoś z forumowiczów wie może czy gdzieś dostanę taką koszulkę?

Komentarz

• Napisz do użytkownika Siwex

Komentarz

• Zamieszczone przez Mokot Zobacz posta
                              Napisz do użytkownika Siwex
                              Możesz także odwiedzić: Glorya.pl
                              Za nasze miasto. I za te barwy. Oddamy całe życie swe...
                              Bo na Woli fajno jest...

Komentarz

• Szukam jakiegoś w miarę tanienie noclegi w okolicach centrum. Ostani razem spałem w hostel przy Grzybowskiej. Jak by ktoś coś wiedział proszę o info na Priv.

Komentarz

Pracuję...
                                X