Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
    Może ktoś polecić jakiegoś dobrego dostawcę internetu? Do tej pory miałem Aster, ale ostatnio zostało wchłonięte przez UPC i chyba będę musiał się przenieść, bo standard się osłabił.

E: Dzieki.
    Ja polecam MultiMedia. 4 lata współpracy i żadnych problemów.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
      Ja polecam MultiMedia. 4 lata współpracy i żadnych problemów.
      To akurat prawda. W Mławie mam MultiMedia i bardzo sobie chwalę.
      Vectrę mam u Babci, a Netię u siebie
      "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Ok, na razie pozostaje mi tylko płacić w terminie, a niedługo jak się skończy umowa, rozejrzę się za nowym dostawcą. Na pewno wezmę Wasze opinie pod uwagę

Dzięki raz jeszcze.
        HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• Opchnę Malboro Light'y zapaczkowane jeszcze w folii za 7 złotych (dostałem kiedyś na 18 i jeszcze leżą, ale mi się nie przydadzą).

Zainteresowani na priv zapraszam

Komentarz

• Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
            Ok, na razie pozostaje mi tylko płacić w terminie, a niedługo jak się skończy umowa, rozejrzę się za nowym dostawcą. Na pewno wezmę Wasze opinie pod uwagę

Dzięki raz jeszcze.
            Ja mam internet w JMDI od 4 lat i nie ma problemu z awaryjnością. Podłączenie bezpośrednio "skrętką" pod kompa bez dodatkowych modemów. prędkość łącza zgodna z umową zakupu tzn jak kupujesz 8Mb/s to tyle masz zawsze a od godziny 1 w nocy do 17 masz dwa razy szybszy.
            LEGIA TO MY

Komentarz

• Czy ktoś z Was ma namiar, lub adres strony firmy która mieści się gdzieś na Szczęśliwicach, wykonująca nadruki na koszulki ?
              " Syreni Gród jest fest, tu życie mija z biglem "

Komentarz

• Może poleci ktoś jakiś zestaw kina domowego?? Nie mam dużego pokoju więc nie zależy mi na wielkich głośnikach, ale jakiś solidny sprzęt w przystępnej cenie. kompletnie zielony jestem w tych sprawach więc jakaś rada by się przydała
                Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Sprzedam Samsunga Wave 3, świeżutki prosto z salonu.
                  Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• poszukuje takiego "fotela" http://i41.tinypic.com/rr2ic6.jpg
                    był kiedyś do kupienia w IKEA (nazywa się oleby)
                    "A gdy dzieci zapomną, że mieszkały w schronach,
                    Że widziały dni straszne, ponure i krwawe -
                    Niechaj tylko to jedna pamiętają o nas,
                    Żeśmy padli za wolność, aby była prawem!"

Komentarz

• zna może ktoś niedrogi motel/hotel w okolicach centrum Krakowa? Mam zamiar wybrać się na kilka dni tam i szukam jakiegoś pokoju dla dwóch osób.
                      Warszawscy Fanatycy!

"Wiadomo, że kibic stoi w hierarchii wyżej niż piłkarz. A kibic Legii - najwyżej. Bo tu, w Warszawie jest ekipa"

Komentarz

• www.booking.com
                        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez senator19 Zobacz posta
                          zna może ktoś niedrogi motel/hotel w okolicach centrum Krakowa? Mam zamiar wybrać się na kilka dni tam i szukam jakiegoś pokoju dla dwóch osób.
                          od groma jest ofert na cityteam.pl i godealla.pl
                          bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez Makuś Zobacz posta
                            Kupie dwie kominiary Jihad Legia albo w barwach. Jak coś to PW.
                            Podbijam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Makuś Zobacz posta
                              Podbijam.
                              ja również.
                              to hołd dla tych co noszą blizny, dla tych co przelali krew w imię Ojczyzny !

Komentarz

Pracuję...
                              X