Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Musi być nadany maksymalnie do 29 lutego w tym roku, jeżeli pocztą a jeżeli osobiście to może być wręczony do 29 lutego
    Płatnik przesyła informację po jednym egzemplarzu do obu tych podmiotów do końca lutego, zatem do 29 lutego 2012 r. za rok 2011.

Przesłanie informacji do tej daty oznacza nadanie jej listem poleconym. Możliwe jest również przesłanie informacji drogą mailową – jednak wyłącznie pod warunkiem podpisania PIT-11 bezpiecznym podpisem elektronicznym (por. wyrok WSA w Poznaniu z dnia 22 października 2010 r., sygn. akt I SA/Po 486/10).

Komentarz

• Do końca lutego muszą wysłać. A czy będzie dostarczony w dwa dni czy w tydzień to już zależne od poczty
      LEGIA TO MY

Komentarz

• http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6722396

Nowe zimowe(narciarskie) kurtki No Fear! Prosto z Anglii!
        Dla forumowiczów oczywiście upust W razie pytań priv.

E: dla sióstr i braci po szalu - kurtka za 119zł!
        Ostatnio edytowany przez Mokot; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Może ktoś polecić jakiegoś dobrego dostawcę internetu? Do tej pory miałem Aster, ale ostatnio zostało wchłonięte przez UPC i chyba będę musiał się przenieść, bo standard się osłabił.

E: Dzieki.
          Ostatnio edytowany przez Homer; [ARG:4 UNDEFINED].
          HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
            Może ktoś polecić jakiegoś dobrego dostawcę internetu? Do tej pory miałem Aster, ale ostatnio zostało wchłonięte przez UPC i chyba będę musiał się przenieść, bo standard się osłabił.
            Ja polecam Vectrę

http://www.facebook.com/pages/ULTRAS...L/287498246618
            Ostatnio edytowany przez Siwex; [ARG:4 UNDEFINED].

UltraStreet Fan Page
            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Siwex Zobacz posta
              A ja Vectrę odradzam całkowicie. W Mławie przerwy neta przynajmniej raz w tygodniu, szybkość nie taka jaką obiecują itd.
              Ze swojej strony mogę polecić Netię.
              "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
                Może ktoś polecić jakiegoś dobrego dostawcę internetu? Do tej pory miałem Aster, ale ostatnio zostało wchłonięte przez UPC i chyba będę musiał się przenieść, bo standard się osłabił.

E: Dzieki.
                Moge napisac cos zupelnie odwrotnego. Od zmiany na UPC standard sie podniósł. W tych usługach pytanie o jakość na forum nie ma sensu bo w jednej lokalizacji Vectra jest zajebista UPS chujowe i odwrotnie. Najlepiej zorientuj sie na osiedli co masz jeszcze i jakies opinie.

Komentarz

• Chodziło mi raczej o opinie typu stosunek do klienta i szybkość rozwiązywania jakichś problemów z siecią. Za czasów Aster na przykład, jak była jakaś zwłoka z płatnościami, to neta odcinali dopiero po trzech nieopłaconych rachunkach, a po uregulowaniu wystarczyło wysłać im potwierdzenie wysłania przelewu i z powrotem włączali, często jeszcze tego samego dnia. Teraz odcięli już po pięciu dniach zwłoki, przelew poszedł, ale powiedzieli, że nie przyjmują żadnego potwierdzenia, dopiero jak hajs zostanie zaksięgowany u nich na koncie, to od tej pory maja 24h na przywrócenie łączności. I tak oto od przedwczoraj nie mam na stacjonarnym internetu.
                  HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• Ok. To zmienia postać rzeczy i z racji moich opóźnień w płatnościach mogę się o tym niebawem przekonać

Komentarz

• Wydaje mi się, że jakaś nowa moda na restrykcyjne podejście do terminów płatności nadeszła, bo też wczoraj dostałam z Play'a list informujący o zmianie regulaminu, gdzie główną zmianą jest możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy przez Play w przypadku zwłoki w płatnościach...

edit. KŁAMAŁAM
                      Ostatnio edytowany przez wiara; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Hmm ja tak powierzchownie na to zerknalem i przeczytalem tam, ze play teraz NIE MOZE tego zrobic. Wyprowadz mnie z bledu jesli zle spojrzalem

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                          Hmm ja tak powierzchownie na to zerknalem i przeczytalem tam, ze play teraz NIE MOZE tego zrobic. Wyprowadz mnie z bledu jesli zle spojrzalem
                          O kurde, to aż sprawdzę Bo też powierzchownie zerkałam i wydaje mi się że chodziło o to co napisałam, jak przypomnę sobie gdzie to wtryniłam to zweryfikuję to co napisałam- tymczasem zawieszam prawdziwość poprzedniej wypowiedzi

edit. No to strzeliłam gafę lepszą niż jajcarz w linkach Oczywiście masz rację. I wyszło jak to ja te regulaminy dokładnie czytam
                          Tak więc prawda jest taka, że te klauzule o rozwiązaniu umowy wcześniej były w regulaminach stosowane i Sąd uznał je za niedozwolone, w marcu mają zostać usunięte
                          Ostatnio edytowany przez wiara; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                            Hmm ja tak powierzchownie na to zerknalem i przeczytalem tam, ze play teraz NIE MOZE tego zrobic. Wyprowadz mnie z bledu jesli zle spojrzalem
                            Właśnie tak jest. Też dostałem to pismo. Teraz wypisane w piśmie niedozwolone punkty zostają usunięte z umowy.
                            Mój blog o podróżach - www.gdzieindziej.eu

Komentarz

• Oj wiara ale wtopa

Chłopaki rację mają.
                              Mam od nich abo i internet, to i to traktowane jako zapasowe.
                              Kiedyś w lecie olałem faktury i jakoś po 3 msc mi zablokowali nawet przychodzące połączenia. Zacząłem węszyć po forach i widziałem, że ludzie płakali, że im wlepiają kary i rozwiązują umowy.

Ale do czasu. Sprawą zajął się uokik i się skończyło.
                              Dostali kary za taką samowolkę, a ludziom później kasę zwracali.

Komentarz

• Projekt High Life Wear!

Jakby kogoś interesowały te koszulki to poproszę o priv.
                                Koszt koszulki to 45 zł (+ ewentualna wysyłka) - na terenie Warszawy możliwy odbiór osobisty.
                                GRAMATURA:185g
                                ROZMIARÓWKA:
                                rozmiar S M L XL 2XL 3XL
                                szerokość 47 55 56 61 66 71
                                wysokość 69 70 74 77 79 80

projekt: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5172992_n.jpg

Potrzebna kasa za koszulkę do środy (08.02) na konto / osobiście, jeżeli ktoś woli podjechać na Mokotów/Ursynów.

w razie pytań priv.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                                http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6722396

Nowe zimowe(narciarskie) kurtki No Fear! Prosto z Anglii!
                                W razie pytań priv.

dla sióstr i braci po szalu - kurtka za 119zł!

Komentarz

Pracuję...
                                X