Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Może kogoś zainteresują ubrania Tommy Hilfiger, Abercrombie, Lacoste itd. w linku fotki jak ktoś zainteresowany to PW

https://picasaweb.google.com/1110328...J6TgZylycaurQE

Komentarz

• Bluza Puma

Sory za jakość...

http://allegro.pl/show_item.php?item=2095173382
      to pokora rodzi respekt..

Komentarz

• tatuaż

szukam kogoś kto dobrze projektuje tatuaże prosze o kontakt na priv.

Komentarz

• szukam rysunku Hołdysa jako HU JA w kapeluszu - był zapodawany na forum ale nie mogę znaleźć :bezradny:

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
            szukam rysunku Hołdysa jako HU JA w kapeluszu - był zapodawany na forum ale nie mogę znaleźć :bezradny:
            http://kaczoland.pl/wrzuta/1419/podobizna-holdysa
            Legia Warszawa w sercach na zawsze. (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
              Pytanie mam. Wystawiłem na Allegro iPoda, został on wylicytowany przez osobę, która najpierw umówiła się na odbiór osobisty, następnie nie stawiła się, teraz mówi że już go nie chce. Jako uzasadnienie używa sformułowania, że każdemu wolno zrezygnować z zakupu na Allegro do 10 dni od zakończenia aukcji. Prawda to? Nie jest przypadkiem tak, ze ten przepis tyczy się zakupu towar od firm, a nie osób prywatnych?
              No ten przepis wynika z Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.1)
              (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Nawet jeśli dotyczy umów między osobą fizyczną a osobą fizyczną, artykuł 7. 1. mówi "(5) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem."

Wątpię że wysłał ci to oświadczenie na piśmie. Ale z drugiej strony Allegro też nie ma odpowiednich instrumentów by zmusić delikwenta do zakupu.

Komentarz

• Zamieszczone przez piter1916 Zobacz posta
                szukam kogoś kto dobrze projektuje tatuaże prosze o kontakt na priv.
                Wybierz studio, tam zrobią i zaprojektują. Bardzo wątpię, że znajdziesz kogoś kto za darmo wykona Ci "dobry" projekt tatuażu.
                Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Mam kilka pytań odnośnie PIT:

1. Do kiedy pracodawca musi mi przesłać rozliczenie, na podstawie którego wypełniam PIT? Koniec stycznia czy koniec lutego?

2. Jeśli chcę w tym roku rozliczyć się w innym urzędzie skarbowym- co powinnam zrobić by otrzymać zwrot podatku na konto?
                  Muszę wypełniać i wysyłać im przed wysłaniem pitu- NIP-3 z aktualizacją adresu i ponownym wskazaniem konta, czy wystarczy że w PIT37 podam adres zamieszkania aktualny, a resztę mojej historii podatkowej wezmą sobie z poprzedniego urzedu? (w tym nr konta bankowego)

3. Jeśli nie wystarczy tylko wpisanie nowego adresu w PIT i muszę wysyłać tą głupią aktualizację NIP3- wówczas do którego urzedu? Rozumiem, że do starego i oni przekażą nowemu, a PIT37 wówczas normalnie do nowego urzedu, tak?

Na tym kończą się moje dylematy

Komentarz

• Jak zmieniłem miejsce zamieszkania, to komplet (PIT37 i NIP3) składałem w nowym US.
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Jedyne co wiem z tego na 100% to to, że do końca lutego musisz to otrzymać.
                      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Dzięki Tak więc przestaję się niecierpliwić.

Jeszcze jakby ktoś wiedział czy muszę tego NIP3 wysyłać w celu podania nowemu urzedowi konta, czy też nie muszę (bo sobie sami wezmą ze starego)- byłabym wdzięczna.

Komentarz

• Sprzedam nowe, nie używane długie spodnie do sportów walki (Krav Maga, kickboxing itp.) Spodnie są nie używane w stanie idealnym.
                          Wiecej informacji pw.
                          Pozdrawiam
                          to hołd dla tych co noszą blizny, dla tych co przelali krew w imię Ojczyzny !

Komentarz

• Kupie dwie kominiary Jihad Legia albo w barwach. Jak coś to PW.

Komentarz

• Wiara, Pit 37 + nip-3 składasz razem
                              A co do pitu 11 do mają czas do wysłania ( a nie otrzymania ) do końca lutego

Komentarz

• MałaMi, to jak mam na PIT-11 "Termin doręczenia:do końca lutego roku następującego po roku podatkowym" to jest to termin wysłania czy otrzymania?
                                A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

Pracuję...
                                X