Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez wujek_A Zobacz posta
    Masz na myśli normalne piłki do kopania (tj piłki nożnej)? :> Jest jeden sprawdzony sposób na to i nie trzeba tutaj szukać firm :P
    to jest piłka można powiedzieć unikatowa i zależy mi na profesjonalnej naprawie :

Komentarz

• Zamieszczone przez kopekson Zobacz posta
      to jest piłka można powiedzieć unikatowa i zależy mi na profesjonalnej naprawie :
      Łap. Piszą, że to jedyny punkt w kraju:

http://oferia.pl/usluga/item160777-n...ier-sportowych
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• ja tam bym nie wysyłał takiej piły do Krakowa bo w wyslesz im (L) a odesla ci biala gwiazde

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
          Taki sam post w temacie "Komórki".
          Mogę wziąć Nokię C6, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Wave. Celem jest sprzedaż, który byście polecili? Ewentualnie jaki inny?
          http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4353/5351/5781/5852/
          masz tutaj porówanie telefonów.
          osobiście wole telefony z chowaną klawiaturą QWERTY. w tym przypadku była by to nokia.
          LEGIA TO MY

Komentarz

• Gdzie dostane ubrania 360 stopni ??
            jak coś to priv i gg 7201518
            Legia Warszawa

Komentarz

• Ubierasz się, odwracasz i jeszcze raz odwracasz.

Komentarz

• Pytanie mam. Wystawiłem na Allegro iPoda, został on wylicytowany przez osobę, która najpierw umówiła się na odbiór osobisty, następnie nie stawiła się, teraz mówi że już go nie chce. Jako uzasadnienie używa sformułowania, że każdemu wolno zrezygnować z zakupu na Allegro do 10 dni od zakończenia aukcji. Prawda to? Nie jest przypadkiem tak, ze ten przepis tyczy się zakupu towar od firm, a nie osób prywatnych?
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Z tego co pamiętam to ten przepis nie dotyczy aukcji. Jak się kupi przez "Kup teraz" to chyba wtedy można zrezygnować. Ale nie jestem pewien tak gdzieś czytałem

Komentarz

• Ktoś wie gdzie można kupić podkładki pod tablice rejestracyjne z napisem
                    "WIELKIE KSIĘSTWO WARSZAWSKIE"
                    LEGIA TO MY

Komentarz

• Zamieszczone przez Micki1984 Zobacz posta
                      Ktoś wie gdzie można kupić podkładki pod tablice rejestracyjne z napisem

http://www.1916.com.pl/38,podkladka-...rszawskie.html

Komentarz

W ABJ-cie
                        http://www.1916.com.pl/38,podkladka-...rszawskie.html

Komentarz

• Zamieszczone przez capital Zobacz posta
                          Miałem kiedyś podobną sytuację, kilka klaserów ze znaczkami z całego świata, nastawiłem się na zastrzyk gotówki, po czym okazało się, że nie mają praktycznie żadnej wartości. Z drugiej strony znajomy po sprzedaży zbiorów ojca miał na balety na pół roku... Co do miejsc skupu to wpisz w google filatelistyka+Warszawa, jest kilka takich miejsc w Śródmieściu.
                          no skorzystalem z Twojej rady bylem w 2 punktach jednak powiedzieli mi ze moja kolekcja nie jest warta za duzych pieniedzy. Z tego co sie dowiedzialem klasery mialy wieksza wartosc niz te znaczki

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                            Pytanie mam. Wystawiłem na Allegro iPoda, został on wylicytowany przez osobę, która najpierw umówiła się na odbiór osobisty, następnie nie stawiła się, teraz mówi że już go nie chce. Jako uzasadnienie używa sformułowania, że każdemu wolno zrezygnować z zakupu na Allegro do 10 dni od zakończenia aukcji. Prawda to? Nie jest przypadkiem tak, ze ten przepis tyczy się zakupu towar od firm, a nie osób prywatnych?
                            zgłoś sprawę allegro. bankowo dostaniesz zwrot prowizji od sprzedazy oraz chyab zwrot za wystawienie. a panu najpewniej albo zablokują albo dadzą ostrzeżenie na koncie.
                            idiotów trzeba likwidować
                            " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Mamy tutaj kogoś kto ogarnia prawo karne.?
                              Pilna sprawa PRIV

Komentarz

ABJ był chyba jedynym miejscem w którym można je było nabyć, ale tyle razy ile tam byłem tyle razy ich nie było (wystawionych w gablocie) ale jak pytałem to też nie było.
                                Ostatnio edytowany przez pepe_jest_ok; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X