Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witam czy ma ktoś na sprzedaż kominiarkę JIHAD LEGIA ? Jeśli tak proszę o PW oferuję 30 zł + przesyłka .

Komentarz

• Garść ogłoszeń duszpasterskich:
      1. Zakupię smycz Nienawidzimy Wszystkich, która była na dzisiejszym kiermaszu, zabrakło mi kaski, a smycz kozacka.
      2. Poszukuję czapki To my kibole-białej/czarnej obojętnie
      3. Jeżeli ktoś posiada koszulkę Centralny Wojskowy Kochany Sportowy to z chęcią odkupię. Zainteresowanych proszę o prywatną wiadomość.

Komentarz

• Ma ktoś tę bluzę na sprzedaż ? Sprawa bardzo pilna.

Edyta: Dzięki mateek, pisałem na szybko i mi się troszkę pomyliło
        Ostatnio edytowany przez symbicort; [ARG:4 UNDEFINED].
        Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Jak już to TĘ
          „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
          Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
          Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
          Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Powiedzcie mi... jak i gdzie ustawić miejsce docelowe zapisu dokumentów?
            W sensie, że jak coś zapisuję z Worda czy obojętnie skąd- żeby po kliknięciu "Zapisz jako..." pojawiało mi się to co zawsze, czyli Pulpit itd... Bo coś mi się poprzestawiało i wyskakuje mi takie oto gówno i nie wiem jak to pozmieniać, by po lewej ten Pulpit się pojawiał...

Komentarz

• Kliknij organizuj --> opcje folderów i wyszukiwania i tam ustaw pulpit

Komentarz

• Problem w tym, że w "Organizuj" mogę kliknąć tylko na "Układ", "Właściwości" i "Cofnij", reszta jest szara

Komentarz

• Wiara, kliknij tam w okienku zapisywania Narzędzia->Opcje zapisywania i w polu Domyślna lokalizacja pliku wpisz jeśli chcesz na pulpicie: C:\Users\(Twoja nazwa użytkownika na kompie)\Desktop
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Dzięki bardzo
                    Działa

Komentarz

• Jakie kluby/puby, (klubokawiarnie ) w Warszawie są najbardziej renomowane, gdzie przychodzi najwięcej ludzi ? Po prostu które są najlepsze, jak by ktoś mógł by wymienić 2/3 z góry dziękuję.

Komentarz

• Przekąski Zakąski
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                          Przekąski Zakąski
                          Bywa się bywa w wielkim świecie.
                          Również oddaje głos na ten jakże zacny lokal
                          E: Tak na marginesie to chyba jest knajpa Geslerowej. Ytong Tylko to nie jest miejsce na randke etc. tam się idzie na 2 kolejki i śledzia na stojąco. Ale kryteria spełnia dużo ludzi i renomowana
                          Ostatnio edytowany przez pepe_jest_ok; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kolejny odcinek wyprzedaży
                            Sprzedam telefon Motorola DEFY MB525. W skład zestawu wchodzi:
                            - telefon z kartą 2GB
                            - ładowarka + kabel USB
                            - gwarancja podbita 28.02.2011
                            - pudełko, papiery
                            - słuchawki
                            - ładowarka samochodowa
                            Stan telefonu: lekkie zarysowania na wyświetlaczu i obudowie – czyli normalne ślady użytkowania. Aktualizowany do ANDROID 2.2
                            Cena do negocjacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                              Przekąski Zakąski
                              Dzięki !

Komentarz

• Trochę szali na sprzedaż, będzie tego więcej, więc chętnym polecam zaglądać

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1688864

Komentarz

Pracuję...
                                X