Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• www.radiosfera.pl/all.pls
    Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
    http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• ej ludki tak wogule to w końcu wie ktoś co oznaczają te symbole HP, MP, EXP bo nigdzie nie moge tego znaleźć???????

Komentarz

• spójrz 20 postów wyżej

Komentarz

• juz wrocilem do avasta.. moze bedzie lepiej

teraz mam inny problem, mianowicie na starym kompie mam windowsa 98 secend edition i chcialbym na nim miec jakiegos nowszego explorera bo niektore strony nie dzialaja (no i nowszy outlook by tez sie przydal) a nie wiem gdzie znalezc aktualizacje (tzn szukalem na stronie microsoft windows ale znalazlem tylko jakies poprawki systemu )
          The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
            juz wrocilem do avasta.. moze bedzie lepiej

teraz mam inny problem, mianowicie na starym kompie mam windowsa 98 secend edition i chcialbym na nim miec jakiegos nowszego explorera bo niektore strony nie dzialaja (no i nowszy outlook by tez sie przydal) a nie wiem gdzie znalezc aktualizacje (tzn szukalem na stronie microsoft windows ale znalazlem tylko jakies poprawki systemu )
            Explorer 6. Dziki niemu mozna min. zainstalowan nowe nero, laczyc sie z bankiem bph itp.

Tutaj z wp.pl

A tutaj z microsoftu

Komentarz

• Zamieszczone przez amba
              spójrz 20 postów wyżej

no świetnie tylko że tam nic nie ma!!!!!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                Zamieszczone przez foks
                juz wrocilem do avasta.. moze bedzie lepiej

Explorer 6. Dziki niemu mozna min. zainstalowan nowe nero, laczyc sie z bankiem bph itp.

Tutaj z wp.pl

A tutaj z microsoftu
                Jak juz instalowac przegladarke to nie wiem czy jest sens decydowac sie na IE, beda Ci sie same instalowaly jakies wredne paski wyszukiwania wiadomo czego, zmieniala sie strona startowa itp. Zastanow sie lepiej nad Mozilla, w porownaniu z MS IE to inna klasa.

do s iagniecia z www.mozilla.org
                brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23
                  Zamieszczone przez turi
                  witka!

Podobno można zdjąć simlocki z niektórych nokii przez kody. Wie ktosik może czy działa toto na 7650 ? Jeśli tak gdzie mogę znaleźć taki kod ?
                  http://unlock.nokiafree.org/

:P
                  nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

• Kupiłem nową nagrywarkę Samsunga 52x, która przy maksymalnej prędkości wypala mi płytkę przez ok. 1 h. Ktoś wie ocb? :/
                    Nieznani Sprawcy

Komentarz

• kiepski komputer masz A tak w ogóle, to kto rozsądny nastawia naa 52x ?
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                        kiepski komputer masz A tak w ogóle, to kto rozsądny nastawia naa 52x ?
                        Ja, i schodzę poniżej 3 minut, znaczy z wypaleniem płytki. Nagrywarka działa od kilku miesięcy bez zarzutu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                          Zamieszczone przez Raffi
                          Ja, i schodzę poniżej 3 minut, znaczy z wypaleniem płytki. Nagrywarka działa od kilku miesięcy bez zarzutu.
                          ale poniżej 3 minut to już przy 32x nagrywnaniu powinno być...

przy 52x powinno Ci nagrywać w ok. 89,7 sek...
                          Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Explorer 6. Dziki niemu mozna min. zainstalowan nowe nero, laczyc sie z bankiem bph itp.

Tutaj z wp.pl

A tutaj z microsoftu
                            dziekuje slicznie.

Jak juz instalowac przegladarke to nie wiem czy jest sens decydowac sie na IE, beda Ci sie same instalowaly jakies wredne paski wyszukiwania wiadomo czego, zmieniala sie strona startowa itp. Zastanow sie lepiej nad Mozilla, w porownaniu z MS IE to inna klasa.
                            dzieki za rade, ale to komputer siostry i wystarczy ze powoli sie przyzwyczaila do IE i nie musze juz ciagle w czyms pomagac.. jej to wystarczy
                            The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
                              Zamieszczone przez Beny
                              Zamieszczone przez Raffi
                              ale poniżej 3 minut to już przy 32x nagrywnaniu powinno być...

przy 52x powinno Ci nagrywać w ok. 89,7 sek...
                              Niom. Pod warukiem, że nie zachodzą inne procesy.

A u mnie, emul, winamp i 10 stron www otwartych + ściąganie poczty. :P

No i power procka chyba ma znaczenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adiq
                                Kupiłem nową nagrywarkę Samsunga 52x, która przy maksymalnej prędkości wypala mi płytkę przez ok. 1 h. Ktoś wie ocb? :/

Ja bym oddal nagrywarke na reklamacje. Power kompa nie ma specjalnego wplywu na szybkosc nagrywania. Jesli komputer jest juz naprawde slaby, to w czasie nagrywania z duzym opoznieniem bedzie reagowal na polecenia, a winamp sie zatnie. Reklamuj, powinni dac Ci drugi naped. Jest cos takiego w prawie, ze musza wymieninc sprzet na nowy w ciagu chyba 3 czy 5 dni od zakupu.

Komentarz

Pracuję...
                                X