Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez cygi
    ..i weź tu ogarnij lata 70/80 jak to... było panta rei i nie do zrozumienia (bez znajomości kontekstu życia w komunie) dla dzisiejszej młodzieży chyba.....
    Kiedy na Żylecie, wtedy jeden sektor, późniejszy G, wcześniej drewniane ławki, większość szalików była robiona na drutach ew. na ul. Afrykańskiej, zakład dziewiarski zaczął robić pierwsze barwówki, to jeżeli ktoś, skądś ogarnął szalik z napisem np. Juventus, Chelsea, West Ham, następnie pojawiały się Scotland`y, Argentyny itd itp. (A takie cacko zdobyć łatwo nie było. Mieć paszport w tamtym czasie to istna fantastyka. Wystarczyło trochę posiedzieć, co z kolei nie było trudne, albo nie iść na wybory, co było obowiązkiem i ... dupa), ... no i z tym szalikiem po prostu przyłaził na mecz. Aż któregoś razu, Sitek zaczął robić z tym porządek. Towarzystwo pochować musiało ten cały bajzel i skończyła się Szkocja na trybunie. Fotek na meczu nikt nie robił, no może raz na jakiś czas ktoś coś tam strzelił i pojawia się czasami gdzieś w necie fota z czymś takim. MU to inna historia ... O dawnych zgodach jest temat i ... tam wiele odpowiedzi
    Ostatnio edytowany przez Yanks; [ARG:4 UNDEFINED].
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Kiedyś na Cyfrze+ były muzyczne kanały, takie tematyczne. Czy to już historia, czy ja znaleźć nie mogę? Ktoś może coś wie
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Są nadal tylko nie powiem Ci jaki kanał cos na bank powyżej 140

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
          Są nadal tylko nie powiem Ci jaki kanał cos na bank powyżej 140
          Marta, sorry, że tu i teraz, damy radę z żyletkami? (jubiler opcja)
          ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• Po wczorajszej zabawie chciałbym zapytać się gdzie można tanio kupić Achtungi???

Komentarz

• tu masz.
              http://gamp-paintball.pl/sklep/index.php?cPath=32_58

Komentarz

• A w tym sklepie da rade tylko kupić bez wcześniejszego zamawiania?
                "Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a no dobro przyszłych pokoleń" Zofia Kossak-Szczucka

Komentarz

• Da radę, jedziesz i kupujesz.
                  Zazwyczaj mają tego pod dostatkiem

Komentarz

• Poświąteczna wyprzedaż:

- woda toaletowa Puma Jamaica 2 [30ml] - 40zł
                    - woda toaletowa Umbro Elite X Skill [100ml] - 10zł
                    - 2 pary butów Kappa (cena dla sióstr/braci po szalu - 60zł - http://allegro.pl/buty-kappa-njetil-...931790644.html)
                    - http://allegro.pl/imprezowa-ruletka-...007182796.html - coś takiego, cena 30zł

dodatkowo:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6722396

E: Już działają
                    Ostatnio edytowany przez Mokot; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dwa pierwsze linki nie działają.
                      HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• poszukuję jakiejś sprawdzonej ekipy od przeprowadzek. Trzeba nie tylko przenieść mandżur, ale część mebli rozkręcić a potem na miejscu skręcić z powrotem. jak coś ktoś miał do czynienia - priv proszę.
                        Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• http://www.wojs-przeprowadzki.pl/
                          nie wiem jak cenowo ale w pełni profesjonalna opcja z dokładnym zabezpieczeniem mebli przed uszkodzeniem

Komentarz

• Jeżeli komuś zostały racę po sylwestrze albo petardy hukowe (meczowe - fp3 etc) oraz stroboskopy zapraszam na pw.

Komentarz

• Poszukuję książki Michała Buczaka "Stadiony w ogniu". Domyślam się, że można ją zakupić w ABJ. Jednak może któryś z drogich Legionistów posiada tą książkę, skończył ją czytać i odstawił na półkę?

Czekam na info, najlepiej na priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tysh Zobacz posta
                                "Jedna ręka nie klaszcze"
                                oglądałam sporo czasu temu, ale podobało mi się
                                Właśnie, lekko na bani, obejrzałem. I mam wrażenie, ze już to widzialem.
                                Ale całkiem przyjemne

Ceske kino to je to
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X