Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cielo z tego co sie orientuje to Play'owi konczy sie tzw okres ochronny w sieci komorkowej,(teraz placi polowe jakiegos tam abonamentu mniej niz T-mobile,Plus, Orange) i teraz prawdopodobnie bedzie cenowo rownal do starej konkurencji.

Komentarz

• Może ktoś z forumowiczów ma dostęp/pracuje w jakiejś hurtowni alkoholi ? Potrzebuję w dobrej cenie Nemiroffa Classic w ilości 180 szt

Komentarz

• takie pytanie jak tam nasz kochana Poczta Polska działa duże opóźnienia?
        Jedni będą krytykować, inni się zachwycą.
        Jedni będą cię szanować, drudzy znienawidzą!

Komentarz

• We wtorek rano gość z Gdańska nadał do mnie paczkę i dostałem ją dziś koło południa, więc bez opóźnień.

Komentarz

• Potrzebuje jakiegoś pseudo McRapera do napisania dla mnie 16 wersów o firmie ' diamante wear ' , zorganizowali konkurs do wygrania talon na zakupy u nich w sklepie do 500zł, jeśli ktoś chętny do pomocy bardzo proszę odezwać się do mnie na pw. Dogadamy szczegóły.

Komentarz

• Poświąteczna wyprzedaż:

- woda toaletowa Puma Jamaica 2 [30ml] - 40zł
              - woda toaletowa Puma Jam [40ml] - 50 zł
              - woda toaletowa Umbro Elite X Skill [100ml] - 10zł
              - Playstation 3 (160gb, pad, okablowanie + 7 gier, roczna konsola) - więcej info priv, cena: 850 zł
              - 2 pary butów Kappa (cena dla sióstr/braci po szalu - 60zł - http://allegro.pl/buty-kappa-njetil-...931790644.html)
              - http://allegro.pl/imprezowa-ruletka-...017998618.html - coś takiego, cena 30zł

dodatkowo:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6722396

Komentarz

• A poprawisz 2 pierwsze linki ,bo nie chcą się otworzyć?? Ostatni działa normalnie

Komentarz

• Potrzebuuje szybkie info gdzie w Warszawie jest sklep z piro? Glownie race potrzebne. Wiem ze chyba cos jest na Brzeskiej?

Komentarz

• Na Brzeskiej ten sklep jest otwarty w bliżej nieokreślonych godzinach, jak masz odrobinę szczęścia to trafisz. Ale race dostępne tam pozostawiają wiele do życzenia.

Komentarz

• A gdzie indziej?

Komentarz

• http://gamp-paintball.pl/sklep/index.php?cPath=32_43

na Mokotowie.

Komentarz

• A nie było kiedyś sklepu z piro na Świętokrzyskiej przy Rondzie ONZ ? Jeśli się pomyliłem niech ktoś mnie poprawi
                          Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
                            Potrzebuuje szybkie info gdzie w Warszawie jest sklep z piro? Glownie race potrzebne. Wiem ze chyba cos jest na Brzeskiej?
                            dzisiaj 18-21 w źródełku! RACE STROBO HUKOWE!
                            Turystyka! Rekreacja!

Komentarz

• Kolejne pytanie dotyczące naszej poczty... Mieszkam na Lubelszczyźnie, a paczkę typ nadał w jakiejś wsi koło Gdańska wczoraj koło 12. I poszła jako priorytet. Poczta tam pisze u siebie, że paczki priorytetowe nadane do godz. 15 powinny dojść dnia następnego. Są na to szanse, że dojdzie? I kolejne pytanie czy mogę się wybrać nie mając awizo, bo myślę, że listonosz po prostu może nie donieść. A zależy mi, na tym aby była przed Sylwkiem.
                              Jedni będą krytykować, inni się zachwycą.
                              Jedni będą cię szanować, drudzy znienawidzą!

Komentarz

• Listonosz zdaje paczki o 18, więc do odbioru będzie dopiero następnego dnia.
                                HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

Pracuję...
                                X