Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1. Ma ktoś odtwarzacz DVD Bellwood Bw-301 ? Warty kupienia? Jak się sprawuje ?
    2. Czy na Playstation 2 podłączonym do TV można oglądać Dvd, Vcd, dvx, zdjęcia jpg ? słuchać Mp3 ?
    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

• Sergii odtwarzacz DVD Bellwood Bw-301 widzialem na TEJ stronce ... A co do playstation 2 to nie mam pojecia ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sergii
        1. Ma ktoś odtwarzacz DVD Bellwood Bw-301 ? Warty kupienia? Jak się sprawuje ?
        2. Czy na Playstation 2 podłączonym do TV można oglądać Dvd, Vcd, dvx, zdjęcia jpg ? słuchać Mp3 ?

co to playstation 2 to ależy czy masz takie opcje ale jeśli masz to oczywiście można ja np mam PS2 z DVD odrazu i normalnie na telewizorku sobie oglądam filmy z niego...
        Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
        http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Zamieszczone przez Johny85
          Zamieszczone przez Sergii
          1. Ma ktoś odtwarzacz DVD Bellwood Bw-301 ? Warty kupienia? Jak się sprawuje ?

co to playstation 2 to ależy czy masz takie opcje ale jeśli masz to oczywiście można ja np mam PS2 z DVD odrazu i normalnie na telewizorku sobie oglądam filmy z niego...
          jesli masz Ripper 3.1 to :

KONSOLA PO ZAMONTOWANIU UKŁADU RIPPER`3.1 Odtwarza gry i filmy DVD , gry z PSX 1 i PS2 , DVD-R, DVD+R, CD-R, oraz MP3 , DVIX i pliki JPG. Wszystko chodzi bez płytki startowej, wrzucasz grę lub film i leci, nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem. PS2 odtwarza wszystkie gry z PSX i Psone.

Komentarz

• Czyli normalnie jak kupuje PS 2 to nie odtwarza on DVD dziwne . A czy jak mam tego Rippera 3 to bede mógl ogladac filmy Divx nagrane na kompie z polskimi napisami ?

Komentarz

• Sergii. PS2 fabrycznie odtwarza plyty w systemie zapisu DVD, CD-RW.
              Dopiero po zamontowaniu rippera calą reszte.
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                Sergii. PS2 fabrycznie odtwarza plyty w systemie zapisu DVD, CD-RW.
                dobrze ale czy wyświetla napisy mające rozszerzenie .txt ? czyli takie jakie ściągasz ( lub nie ściągasz ) z netu. ile kosztuje zamontowanie rippera?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                  Zamieszczone przez domber
                  Wie ktos moze jak nazywa sie kawalek ,ktory leci w 18 minucie filmu Footbal Fctory??
                  David Guetta - Just a little more love
                  Wielkie dzieki masz u mnie browar

Komentarz

• Ludziska ! Ma któs mozę załatwic kabel USB do Siemensa MC60 ?? Mozę być urzywany byle był w dobrym stani i działał.

FC Sosnowiec

Zawsze z Czesiem !

Komentarz

• Zamieszczone przez Sergii
                      Zamieszczone przez arczi
                      Sergii. PS2 fabrycznie odtwarza plyty w systemie zapisu DVD, CD-RW.
                      dobrze ale czy wyświetla napisy mające rozszerzenie .txt ? czyli takie jakie ściągasz ( lub nie ściągasz ) z netu. ile kosztuje zamontowanie rippera?
                      z tego co wiem to przerobienie konsoli na giełdzie komputerowej w Wawie kosztuje 100zł
                      Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                      http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• A ja mam pytanie odnosnie jutrzejszego treningu Legii, gdyz koniecznie musze sie na niego udac a nie wiem czy na legialive bedzie podana godzina wiec jakby ktos widzial o ktorek jutro jest trening to bylbym bardzo wdzieczny.
                        Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• jutro w hali, pewnie przed poludniem
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                            jutro w hali, pewnie przed poludniem
                            Dzieki, to pojade na 10 moze sie zalapie.
                            Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• PILNE

Poszukuje skana z artykułu "FAN CLUBY LEGII WARSZAWA" z miesiecznika To My Kibice, numer 40, ze stycznia 2005 ! Czy ktos moglby mi to zeskanować ???!!!

prosze o kontakt na priv !!
                              Warszawa

Komentarz

• niektórych wkurzyłem już tym ogloszeniem , ale musze zareklamować mojego wujasa http://mototrader.onet.pl/details.as...11020051911251

Komentarz

Pracuję...
                                X