Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanko mam gra ktos w zakladach bukmacherskich przez net?? Chodzi mi min. o betandwin. Warto bawic sie w takie rzeczy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
      Pytanko mam gra ktos w zakladach bukmacherskich przez net?? Chodzi mi min. o betandwin. Warto bawic sie w takie rzeczy?
      Ja gralem w betathome czy siakos tak - dostałem od nich kiedys bon na 10zl zarejestrowalem sie ugralem z niego 50zl i przepilem - warto bylo oplaca sie
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pytanko mam gra ktos w zakladach bukmacherskich przez net?? Chodzi mi min. o betandwin. Warto bawic sie w takie rzeczy?
        ja grałem w betandwin właśnie (tylko piłkę obstawiałem)
        Doświadczeni gracze polecili mi tego booka jako porządnego, nigdy nie narzekałem, nikt ze znanych mi osób też nie.

kursy w miarę porządne mieli z tego co pamiętam, górne stany średnie raczej... do tego przyjazny interfejs, stronka szybko działa. W sumie polecam.

Komentarz

Ja grałem na Unibecie i powiem ci ze da sie z tego wyciagnac hajsy...tyle ze trzeba grac bardzo ostroznie...

Komentarz

• czy ktoś z was wie jak długo ma trwać remanent w sklepie przy kortach? dzisaj pojechałem odebrać zamówioną koszulkę i oczywiście nadziałem się na zamknięty sklep
            Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
            Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
            Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
            ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
            A jeśli znajdziesz tę chwilę...
            będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Ej sprawa jest taka. Jak ktos z was ma do sprzedania ciekawe koszulki pilkarskie (nie stadionowe podroby) walcie do mnie na priv.
              Zbieram takowe wiec chetnie kupie (tanio!!!)
              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez MarianoItaliano
                Ej sprawa jest taka. Jak ktos z was ma do sprzedania ciekawe koszulki pilkarskie (nie stadionowe podroby) walcie do mnie na priv.
                co powiesz na koszulke Romario kupywaną na Camp Nou w 95 r

Komentarz

• yyyy..... Valencia Campeon!

Komentarz

yyyy..... Valencia Campeon!
                    mialem szal Valencii kupywany na Mestalli ;D

na koszulke zabraklo hajsu .

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
                      Zamieszczone przez MarianoItaliano
                      yyyy..... Valencia Campeon!
                      mialem szal Valencii kupywany na Mestalli ;D

na koszulke zabraklo hajsu .
                      Jak masz jeszcze to ja bardzo chetnie!
                      Daj prv. Bo bedzie ze rozmywamy :P

Komentarz

• VLEPKI POGONI SZCZECIN :: T-SHIRT PORTOWCY 'M' :: T-SHIRT PORTOWCY 'L'

Komentarz

• Zamieszczone przez domber
                          Wie ktos moze jak nazywa sie kawalek ,ktory leci w 18 minucie filmu Footbal Fctory??
                          David Guetta - Just a little more love

Komentarz

Ej sprawa jest taka. Jak ktos z was ma do sprzedania ciekawe koszulki pilkarskie (nie stadionowe podroby) walcie do mnie na priv.
                            http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38849455
                            Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Poszukuje napisow do Football Factory. rozmiar pliku to 636 mb. nigdzie nie moge do niego znalezc tego tekstu

Komentarz

• Sprzedam oryginalną płytkę "Królewskie przeboje"! Wiem że może nie jest to nic specjalnego, ale jeśli chciałby ktoś ją kupić i zobaczyć m.in. ostatnią bramkę Kazia Deyny w barwach Legii to proszę walić na priva. Cena do uzgodnienia.

Komentarz

Pracuję...
                                X