Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dziekuje bardzo za pomoc, narazie lepiej dziala a pomysle jeszcze o tym spyware
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
      dziekuje bardzo za pomoc, narazie lepiej dziala a pomysle jeszcze o tym spyware
      Pomyśl. Nawet jeśli masz czysto to nigdy nie wiadomo co Ci przylezie w przyszłości. Zwłaszcza na Exploderze. Spybot siedzi tu:

http://www.majorgeeks.com/downloadge...ff8c4459556118
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• No no ja wlasnie zwalczylem podobny problem
        Net albo dzialal tak ze Zygac sie chcialo albo nie dzialal wogule - doszlo do tego ze bylo polaczenie a nawet gupie GG nie dzialalo - ze o stronach i programach nie wspomnie
        FOrmatowałem bez kitu z 5 razy w ciagu tygodnia ostatniego, skanowalem czym tylko sie dalo - bez skutku
        A wczoraj Avast nagle wykryl mi 179 wirusów skanujac kompa podczas rozruchu - i juz wsio ok
        Gra muzyka pajac fika

No i dupsko - znowu wszytsko sie sypie
        Napewno jest to przez jakies procesy dziajace sobie w tle bo jak z 35 procesow powylaczam te ktorych nieznam albo mysle ze nie znam to wszytsko chodzi cacy.
        Zadne antywiry nie wykrywaja oczywiscie co to jest :/
        Mam Neo+ - macie jakas dobra rade co z tym syfem zrobic ? bo juz sily mi do tego brakuje ... :/
        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• może Norton Antywirus 2003 pomoże... mi pomógł
          Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
          http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• POMOCY!

Zrobiła mi sie plama od kleju na jeansach, taka jak np.po superglue.
            Nie wiecie jak ją usunąc?! Polałam plame wanishem ale malo prawdopodobne zeby ją rozpuściło. Ma ktos jakis wyprobowany sposob?

Komentarz

• Szukam kasety z meczu Legia - Manchester City, potrzebna do opublikowania na stronie Kazimierza Deyny
              Kazimierz Deyna - www.kazimierzdeyna.pl

Komentarz

• POMOCY!

Nie wiecie jak ją usunąc?! Polałam plame wanishem ale malo prawdopodobne zeby ją rozpuściło. Ma ktos jakis wyprobowany sposob?
                A papier pod spodem i gorace zelazko? Moze da rade usunac tak jak stearyne. Ostateczny sposob to aceton ( w zmywaczu do paznokci jest), musisz tylko na sama plane naniesc delikatnie bo moze kolor rowniez wybielic.

Komentarz

• Czcionki z polskimi znakami pod corela-czy można gdzieś ściągnąć?

POMOCY
                  Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
                    POMOCY!

Zara wpadne z babcinym wynalazkiem
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Hooligans and Thugs Footballs most violent fans - Szukam napisów jeżeli takie są do tego filmu
                      Pozdrawiam MeLa
                      Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                        Zamieszczone przez Nova
                        POMOCY!

Zara wpadne z babcinym wynalazkiem
                        Wpadaj

Mama sie ucieszy

Komentarz

• sprzedam!!!!!

- ładowarkę od Simensa C100
                          - wyświetlacz do 3210
                          - baterię do 3210 (trzyma 1,5 dnia)

wzystko po taniości...
                          Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                          http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Wie ktos moze jak nazywa sie kawalek ,ktory leci w 18 minucie filmu Footbal Fctory??

Komentarz

• kojarzy ktoś taki śmiechowy kawałek :

koleś chyba z lat międzywojennych śpiewa o gramofonie ( "A ja sobie gram na gramofonie trali lalalala gramofon gra" , a podkładem jest muzyka Nina Sky "move your body".

jak ten kawałek się nazywa ? skąd go można ściągnąć ?

btw
                              polecam
                              you may try - (L) - but it won't die!
                              ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Mazi- Dżon Łejn podał link do niego w fajnych kawałkach chyba...
                                http://www.forum.legialive.pl/viewto...664&start=1610
                                Nigdy Sam

Komentarz

Pracuję...
                                X