Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ceero
    Zamieszczone przez Kempes
    Ej pierwszy raz w życiu dziś ściągnąłem sobie eMule no i .... klops !

Jak sie mam połączyc z serwerem ?! Bodajże trzeba jakąś liste ściągnąć czy coś ?!

help
    servers.met
    http://ed2k.2x4u.de/index.html
    z tego co wiem to te adresy nie działają
    Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
    http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
      Zamieszczone przez M_I_G
      Zamieszczone przez Nova
      Poszukuje jakiegos prostego w obsłudze programiku do przegladania zdiec,takiego co to klikam spacja i mi pokazuje kolejne fotki z katalogu.
      ACDSee
      Z tego co wiem ten programik jest bardziej ogolny, do obsługi multimediów a mi raczej chodzi o programik tylko do fotek i to naprawde bardzo prymitywny.
      I jeszcze jedno, zebym mogla go ze stronki zassac, ewentualnie mailem bo kazy, eMule itp niestety nie wchodza w gre.
      Znajdzie sie cos takiego?
      xnview, qpv, sea - przypomnij się jutro to Ci wrzucę na jakiś serwerek do ściągnięcia... każdy z nich waży ok. 1 mega

Michał_ŁKS: Gimp editor pod Linuxa jest darmowy
      Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
        xnview, qpv, sea - przypomnij się jutro to Ci wrzucę na jakiś serwerek do ściągnięcia... każdy z nich waży ok. 1 mega
        Dziekuje bardzo

Narazie testuje ten ACD, skomplikowany jak dla mnie nieco :O

Jak go sobie odpuszcze to zgłosze sie bezposrednio do Ciebie po inny programik.

Pozdrówki

Komentarz

• Czy pamieta ktos moze linka do forum o fajnych miejscach w Warszawie?? to forum prowadził ktoś z moderatorów chyba (chyba MaxyM) o ile sie nie myle.. w kazdy momencie razie jakby ktos znal to prosil bym o link. z gory dzieki
          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• A mam jeszcze jedno pytanie.. choc watpie zeby ktos skojarzyl o co mi chodzi.. ale moze jednak kiedys slyszalem o takim pubie chyba gdzies w centrum Warszawy gdzie kazdy kolejny stolik odgradza sciana i jest bardzo romantycznie i przyjemnie. bo szukam jakiegos fajnego miejsca zeby zabrac dziewczyne ale musi to byc cos naprawde przyjemnego a z tego co widzialem kiedys na fotkach tam wlsnie tak jest. jakby ktos wiedzial o co mi chodzilo to fajnie jakby m ipowiedzial gdzie to jest

Komentarz

• Zapraszam do wrocławia .U nas jest knajpa gdzie mozesz z kobietą siedziec tylko we dwoje (za sciana pełno ludzi) a waszym pomiesczeniu dodatkowo łożeczko ...............zapraszam

Komentarz

• Zamieszczone przez wroc(L)aw
                Zapraszam do wrocławia .U nas jest knajpa gdzie mozesz z kobietą siedziec tylko we dwoje (za sciana pełno ludzi) a waszym pomiesczeniu dodatkowo łożeczko ...............zapraszam

Dzieki ale akurat o takie miejsce to mi nie chodzi chodzilo mi o cos przytulnego i miłego.

Komentarz

• dostałem od kolegi na gg:

rozeslij gdzie mozesz
                  szukana krew A Rh minus, na bialaczke
                  dziecko umiera. nr tel; 0698734317

Komentarz

• Zamieszczone przez Cezdor
                    dostałem od kolegi na gg:

rozeslij gdzie mozesz
                    szukana krew A Rh minus, na bialaczke
                    dziecko umiera. nr tel; 0698734317
                    nie tylko ty dostałeś...
                    Dałbym tysiąc dolarów, żeby zostać milionerem...
                    http://www.swistak.pl/p/53910/

Komentarz

• [shadow=red:88b30a990a]Bracia Legionisci POMÓŻCIE !![/shadow:88b30a990a] Wiem że zawsze mozna na Was liczyć !!

A więc czy wie ktoś mowie o kogo chodzi w cytacie " A imie jego czterdzieści i cztery" Byłbym bardzo wdzieczny !! Czekam do 23. Z góry dzieki !!

FC Sosnowiec

Zawsze z Czesiem !

Komentarz

• Zamieszczone przez BuBy_SeC
                        [shadow=red:52aa1afb54]Bracia Legionisci POMÓŻCIE !![/shadow:52aa1afb54] Wiem że zawsze mozna na Was liczyć !!

A więc czy wie ktoś mowie o kogo chodzi w cytacie " A imie jego czterdzieści i cztery" Byłbym bardzo wdzieczny !! Czekam do 23. Z góry dzieki !!
                        http://pilipiuk.valkiria.net/Article...s.aspx?ID=2966

Więcej czytaj, Mistrzu!!
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• prosze o pomoc...
                          mialem problemy z internetem (wolno chodzil), sformatowalem dysk, zamontowalem firewalla oraz avasta.. wszystko chodzilo cod i miod przez jakies 5 dni... teraz jest tak ze czasem strony smigaja jak szalone, czasem chodza bardzo powoli, a niektore nie chca sie otworzyc a po restarcie kompa juz chca.. do tego outlook czasem pisze ze nie moze sie polaczyc z serwerem poczty, a za 5 minut juz moze.. gg sie potrafi wylaczyc.. avast nie wykrywa zadnego wirusa.. firewalla chodzi niby dobrze.. ja juz nie wiem co z tym zrobic.. moze jakis program uzyc by naprawic cos?
                          pomocy !
                          The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
                            prosze o pomoc...
                            mialem problemy z internetem (wolno chodzil), sformatowalem dysk, zamontowalem firewalla oraz avasta.. wszystko chodzilo cod i miod przez jakies 5 dni... teraz jest tak ze czasem strony smigaja jak szalone, czasem chodza bardzo powoli, a niektore nie chca sie otworzyc a po restarcie kompa juz chca.. do tego outlook czasem pisze ze nie moze sie polaczyc z serwerem poczty, a za 5 minut juz moze.. gg sie potrafi wylaczyc.. avast nie wykrywa zadnego wirusa.. firewalla chodzi niby dobrze.. ja juz nie wiem co z tym zrobic.. moze jakis program uzyc by naprawic cos?
                            pomocy !
                            Jakiego masz antyspywara? Ja do niedawna używałem AdAware PE i Spywareblastera ale teraz przesiadłem się na Spybot Search and Destroy. Dobry jest - skanuje, blokuje sajty znane z syfienia i monitoruje w czasie rzeczywistym - każdą modyfikację rejestru musisz zatwierdzić. Ściągnij to sobie i zainstaluj, powinno pomóc.

Acha, masz Neo+?
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• mam aster city.. spywara? zadnego tylko avast jako antywirus oraz sygate personal firewall.. teraz wzialem sie za stingera, to jakas szczepionka podobno i znalazla mi 1 wirus... wiec to moze to bylo..
                              (kurde, przez 4 lata mialem internet na pentium 166mmx i 16mb ramu i nie mialem zadnych problemow, chodzilo powoli ale chodzilo... a teraz mam sempron 2300 i 256 i ciagle albo cos mi zwalnia, i w ogole musialem firewalla zamontowac itp.. heh za duzo techniki i czlowiek sie gubi... )
                              The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
                                mam aster city.. spywara? zadnego tylko avast jako antywirus oraz sygate personal firewall.. teraz wzialem sie za stingera, to jakas szczepionka podobno i znalazla mi 1 wirus... wiec to moze to bylo..
                                (kurde, przez 4 lata mialem internet na pentium 166mmx i 16mb ramu i nie mialem zadnych problemow, chodzilo powoli ale chodzilo... a teraz mam sempron 2300 i 256 i ciagle albo cos mi zwalnia, i w ogole musialem firewalla zamontowac itp.. heh za duzo techniki i czlowiek sie gubi... )
                                To zainstaluj i przeskanuj.

Choć w ramach anegdoty musze opowiedzieć pewną historyjkę z własnego doświadczenia - miałem podobnie jak Ty - zwalniał mi inet, to znów zanikał, wracał na chwilę i znów zanikał etc. Dzień, drugi, trzeciego nie wytrzymałem i zrobiłem reinstall. Nie pomogło. Wymieniłem sieciówkę, nie pomogło. Zaczłąem kombinować z hardwarem, z BIOS-em, etc... Po czterech dniach walk niespodziewanie przyszedł monter od Netii i powiedział że trzeba wymienić konwerter bo... Dostawca wymienił switche na punkcie dostępowym i dostanę nowy konwerter, ze zaktrualizowanym firmwarem...

Myślałem że kolesia zabiję...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X