Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez soohy Zobacz posta
    Gdzie mogę znaleźć wyniki i daty z rozgrywek w których Legia grała w roku 2004-06? szukam i nie mogę się doszukać...
    90minut.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez KrisWiElKoPoLaNiN Zobacz posta
      Słuchajcie mam problem z myszką. Przez cały czas wyskakuje okno, tak jakby klikało się na prawy przycisk myszy, lecz tego nie robię i to za każdym razem. Chcę coś wpisać to co chwilę musze kliknąc na lewy, żeby okno znikło i tak na wieczność. Przy wpisywaniu np. tego posta wyskoczyło chyba z 50 razy. Wie ktoś co jest grane?
      2 opcje:

1. klawisze przestawione na leworęcznych
      2. zepsuta myszka (miałem identyczny przypadek)

Komentarz

• Sprzedam : Szalik White Patriots 88 ( zdjecia jak co priv ), elegancki stan, praktycznie nie uzywany.

Ma ktos do ogarniecia karte Multisportu? po ile one chodza?

czekam na privy.

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
          2 opcje:

1. klawisze przestawione na leworęcznych
          2. zepsuta myszka (miałem identyczny przypadek)
          klawisze są ustawione na praworęcznych więc to odpada i gdy odłączam myszkę to samo dzieje się przy standardowej na laptopie

Komentarz

• Ogarnia ktoś z was dobrze prawo pracy?
            Jeśli tak,niech odezwie się na pw.Mam pytanie.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• http://www.outletstore.pl/

ktos z Was zamawial cos z tego sklepu ? bo jest cos co mnie interesuje no i myslalem o zamowieniu ale chcialbym wiedziec czy wszystko z ich strony jest okej,tzn.zgodnosc towaru,zadne podrobki,czas przesylki,brak problemow,kontakt
              "Przechodniu powiedz współbraciom,
              Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
              Ale z troską w sercu o losy Polski,
              Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• klawisze są ustawione na praworęcznych więc to odpada i gdy odłączam myszkę to samo dzieje się przy standardowej na laptopie
                jeśli to laptop to dodatkowo dochodzi:

1. zalanie
                2. reakcja wilgotnienia (przy zmianie temperatury)

Komentarz

• SZUKAM:
                  1. Koszulka "Całe Życie Na Dopingu - Polska" rozmiar XL biała
                  2. PLAKAT "Witamy W Piekle"
                  w(L)kp sQuad

Całe Życie Na Wyjazdach

Komentarz

• Bracia czy ktoś zna jakieś tanie( koło 100) niejsce gdzie mogą się przekimać 2 osoby? Chodzi o pokój, żeby nie był to jakiś hostel z 6 osobami w pokoju. Jeśli nie ma sznas zmieścić się w tej cenie to proszę o jakieś najtańsze propozycje z góry dzięki

Komentarz

• Koszulka meczowa

Czesc,
                      Mam do sprzedania koszulkę meczową Legii z ubiegłego sezonu. Koszulka jest nowa i jest na długi rękaw, na koszulce znajdują się podpisy sztabu trenerskiego i piłkarzy (Cabrala, Szałachowskiego, Chinyamy, Mezengi, Ogbuke, Kelhara, Radovića, Skaby, Szumskiego, Astiza, Choto, Jędrzejczyka, Kiełbowicza, Kneżević, Komorowskiego, Rzeźniczaka, Wawrzyniaka, Borysiuka, Gola, Manu, Rybusa, Vrodoljaka, Żyro, Hubnika, Kucharczyka, Ljuboji, Żewłakowa, Kuciaka, Antolovića, Wolskiego, Łukasika, Ohayona, Koseckiego, Górskiego) Koszulka ma numer 6.
                      Wszystkie pytania na PW

Komentarz

• Dzisiaj przed meczem z Lechią zapraszamy do Źródełka po zakup vlepek Bródna i Targówka w cenie 8 złotych oraz najnowszych koszulek Targówka (30złotych). Jednoczesnie zapraszamy do odbioru koszulek Bródna osoby które je wczesniej zamowiły. Do zródełka zapraszamy od godziny 16:00.
                        SEMPER FIDEIS

Komentarz

• Jeśli chce ktoś kupić książkę "Spowiedź Fryzjera" to proszę pisać!

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
                            jeśli to laptop to dodatkowo dochodzi:

1. zalanie
                            2. reakcja wilgotnienia (przy zmianie temperatury)
                            To drugie raczej wchodzi w grę. Dzięki!

Komentarz

• Zamieszczone przez KrisWiElKoPoLaNiN Zobacz posta
                              To drugie raczej wchodzi w grę. Dzięki!
                              wyjąć baterie odłączyć zasilanie i na ok dobę w okolice kaloryfera ale nie na kaloryferze tylko: przed obok blisko ale nie za blisko! powinno pomóc (jeśli to ten przypadek który miałem jakiś czas temu).

Komentarz

• Czapka z herbem Legii

Witam Bracia, mam może taki śmieszny problem, ale jednak problem. Poszukuje zwykłej najzwyklejszej czarnej czapki Legii z herbem (nie z trumną ma się rozumieć). Mieszkam daleko od Wawy, a na necie w żadnym sklepie nie mogę znaleźć. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś namiary, bądź może ma taką czapkę na sprzedaż bardzo proszę o pomoc! Podaje moje gg 7127239

Komentarz

Pracuję...
                                X