Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gumas_72
    Spaliłem komputer-chyba zasilacz-dużo badziewia miał w środku-posprzątałem odpaliłem i poszedł dym-śmierdziało pioruńsko.
    Znacie firmę centrum,ursynów lub kogoś kto naprawia kompy i nie wymontuje mi połowy-muszę go odpalić bo trochę roboty w środku zostało

pomocy
    jezeli to zasilacz sie spalił to raczej go nie naprawisz...
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Mam pytanie: czy ktoś wie, gdzie mógłbym dostać koszulkę Maćka Sawickiego ? Serdecznie pozdrawiam.
      www.legialive.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Lukass
        Beny TUTAJ masz kilka dobrych spyware.

Polecam SpyBot Search & Destroy PL i Ad-Aware SE Personal
        Spasiba ja Wam.

Komentarz

• Zamieszczone przez gumas_72
          Spaliłem komputer-chyba zasilacz-dużo badziewia miał w środku-posprzątałem odpaliłem i poszedł dym-śmierdziało pioruńsko.
          Znacie firmę centrum,ursynów lub kogoś kto naprawia kompy i nie wymontuje mi połowy-muszę go odpalić bo trochę roboty w środku zostało

pomocy
          Zawsze możesz w Formacie na Jagiellońskiej przy kładce - ale to Żerań i pewnie nienajtaniej
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Nówka folia 3220 Nokia,T630 SonyEricsson cena jednego i drugiego 700 pln. Odbiór najlepiej osobisty.Warszawa lub Janki
            Wiem, że to żadna okazja, ale??
            Pozdrawiam MeLa
            Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Szukam linków do starych zdjęć kibiców i piłkarzy Legii z okresu gry w Champions League.

Komentarz

• za jakiekolwiek namiary na album K44 Ksiega Tajemnicza Prolog czy siakos tak ma wdziecznosc dozgonna
                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                  za jakiekolwiek namiary na album K44 Ksiega Tajemnicza Prolog czy siakos tak ma wdziecznosc dozgonna
                  http://www.sprecords.com.pl/shop/cat...cPath=21_30_31
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

za jakiekolwiek namiary na album K44 Ksiega Tajemnicza Prolog czy siakos tak ma wdziecznosc dozgonna
                    poszukaj też w sklepie pana Emula - kiedyś było
                    brak

Komentarz

• znacie jakieś ldowiska sztuczne w Wawie, które spełniają następujące wymogi :
                      - jest szatnia, aby katanę zostawić
                      - można wypożyczyć łyżwy
                      - jest czynne dłużej niż 1,5h
                      - jest ogólnie znośne-odwołuję się do Waszego wrażenia, doświadczenia

ważne jest to, aby Wasze ewentualne wiadomości uwzględniały możliwe zmiany na okres obecnych ferii

nie będę sam na tych łyżwach, stąd tyle wymogów te baby
                      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Pilnie potrzebuje sterowników OpenGL do Nvidy TNT2
                        Z góry dzieki za pomoc
                        bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• Moze ktos doradzic jakis dysk twardy 200GB do max 500zl oraz nagrywarke DVD w okolicach 300-350 ? bo jutro chce kupic a niekumaty jestem troche, dawno sie sprzetem nie interesowałem
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Moze ktos doradzic jakis dysk twardy 200GB do max 500zl oraz nagrywarke DVD w okolicach 300-350 ? bo jutro chce kupic a niekumaty jestem troche, dawno sie sprzetem nie interesowałem
                            jak bedziesz mial nagryware dvd to po co ci az tak duzy dysk??

zawsze mozesz wypalic sobie 4 giga na plytke
                            Warszawa

Komentarz

• zna ktoś stronę, lub link, gdzie można znaleźć zdjęcia z meczu Utrecht-Legia w PU???
                              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nilmaker
                                Pilnie potrzebuje sterowników OpenGL do Nvidy TNT2
                                Z góry dzieki za pomoc
                                Masz Windy XP? Na wszelki podaje linki do driverow do roznych systemow.

Win XP/2000 : ftp://download.nvidia.com/Windows/66...ernational.exe

Win 98/ME : ftp://download.nvidia.com/Windows/66...ernational.exe

Mam nadzieje ze to te o ktore Ci chodzilo
                                Maybe life is like a ride on a freeway
                                Dodging bullets while you're trying to find your way
                                Everyone's around, but no one does a damn thing
                                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

Pracuję...
                                X