Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nero ---> Otwórz ---> wybierz ten plik... i jeszcze włóż czystą płyte... a jak nie chcesz nagrywac to jakims wirtualnym dyskiem...
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek
      Nero ---> Otwórz ---> wybierz ten plik... i jeszcze włóż czystą płyte... a jak nie chcesz nagrywac to jakims wirtualnym dyskiem...
      no tak :/:/:/

oczywiscie ubzdurało mi sie i okazalo sie ze plik ma koncowke .bin :O

czy robic to samo ? :/
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Mam problem: czy jest mozliwe nagrac plik wielkosci 813 MB na jedną płytę? Jeśli tak to jakim programem?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
          Zamieszczone przez Maniek
          Nero ---> Otwórz ---> wybierz ten plik... i jeszcze włóż czystą płyte... a jak nie chcesz nagrywac to jakims wirtualnym dyskiem...

przekonwertuj na iso programem WinISo
          Albo jak masz do tego pliku bin jeszcze plik cue no to wypal normalnie nero wybierajac nagraj obraz i wskazujac plik cue

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
            www.suprnova.org

Nie działa i ma już więcej nie działać

Znacie jakieś inne stronki z filmami, muzyką, grami, programami ... ?
            co ich tak naszło? suprnova nie działa, torrentbits.org nie działa... dwie fajowe strony padły w krótkim czasie

jeśli chodzi o muzę to masz: www.torrentazos.com - dużo płytkek

filmy, muza, programy: www.torrentreactor.com
            //////////////////////23% Ładowanie podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Endriu
              Zamieszczone przez Mazi
              Zamieszczone przez Maniek

przekonwertuj na iso programem WinISo
              Albo jak masz do tego pliku bin jeszcze plik cue no to wypal normalnie nero wybierajac nagraj obraz i wskazujac plik cue
              jak nie ma cue to i tak moze to wypalic, starczy ustawic rozmiar bloku, sa dwa do wyboru jak nie ma pliku cue to wtedy nero pyta, jak wskazesz zly to i tak sie nic nie dzieje bo stwierdza ze mu nie pasuje, wybierasz drugi i sie wypala.

Komentarz

• Zamieszczone przez rav_stm
                Zamieszczone przez Raekwon99
                www.suprnova.org

co ich tak naszło? suprnova nie działa, torrentbits.org nie działa... dwie fajowe strony padły w krótkim czasie

http://nt.interia.pl/news?inf=573669
                Pozdrawiam MeLa
                Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez MeLa
                  Zamieszczone przez rav_stm
                  Zamieszczone przez Raekwon99
                  www.suprnova.org

http://nt.interia.pl/news?inf=573669
                  no to ładnie... jeszcze chwila i wszystkie strony z torrentami pozamykają...
                  //////////////////////23% Ładowanie podpisu

Komentarz

• witam
                    mam pytanko, czy na Legii w sklepiku z pamiątkami sa jakieś kufle do piwa z herbem, albo ewentualnie kubki ?? pomocy

edit. kufel kupiony teraz mam nadzieje że ktoś bedzie zadowolony z niego
                    NS & MW!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ewcia_Bie(L)any
                      witam
                      mam pytanko, czy na Legii w sklepiku z pamiątkami sa jakieś kufle do piwa z herbem, albo ewentualnie kubki ?? pomocy
                      Jeżeli nawet nie ma, to kup "czysty" kufelek i w podziemiach Dworca Centralnego od strony PKiN zrobią Ci nadruk, jaki dostarczysz na dyskietce..
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                        Zamieszczone przez Ewcia_Bie(L)any
                        witam
                        Jeżeli nawet nie ma, to kup "czysty" kufelek i w podziemiach Dworca Centralnego od strony PKiN zrobią Ci nadruk, jaki dostarczysz na dyskietce..
                        ile taka przyjemnosc kosztuje?
                        wiesz moze?

Komentarz

• www.orfi.pl

(firmę proawdzi ojciec mojego kolegi
                          Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez Ewcia_Bie(L)any
                            witam
                            są kufle, i pod krytą i od kortów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Luk@s
                              Zamieszczone przez Jaco
                              Zamieszczone przez Ewcia_Bie(L)any
                              witam
                              ile taka przyjemnosc kosztuje?
                              wiesz moze?
                              Nie więcej niż 2 dyszki, jak sądzę.. najlepiej się przejechać i dopytać na miejscu..
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• :O

Ej, po wymianie karty graficznej nagle przestało działac mi na klawiaturze małe "Ć" :O

inne polskie znaki działają : ł ś ę ó ż ź ń a małe "Ć" nie działa :O

przez to wszędzie muszę pisac 'c' zamiast małego "Ć"

Czyżby nadszedł czas na wymianę klawiatury? W ustawieniach mam włączony język polski (programisty).

Hmm...

Komentarz

Pracuję...
                                X