Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Orientujecie się może która trasa jest najlepsza żeby dostać się z wawy samochodem do Przemyśla?
    Bo widze 3:
    przez Lublin
    radom-ostrowiec
    radom-rzeszów

Komentarz

• pytanko, jak najtaniej dojechać do Ustki ?

Komentarz

• Czy jest jakaś aplikacja na symbiana, która działa jako facebook chat?
        Mam coś takiego, ale działa tylko na wifi.. ściągnałem to z ovi store.
        Chodzi mi o coś na nokię C6.
        Ostatnio edytowany przez Cielo; [ARG:4 UNDEFINED].
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• pytanko, jak najtaniej dojechać do Ustki ?
          Nie jestem do końca zorientowany: czy, a jeśli tak - to jak obecnie działa instytucja biletu kredytowanego (tzw. popularna kredytówka)?. Rozchodzi się o to że wbijasz się do pociągu i najzwyczajniej 'jedziesz za frajer'.

Poniektóra nomenklatura określiłaby to zapewne jako odbycie przejazdu bezbiletowego. A cała frajda jazdy pociągiem opiera się przecież na jeździe bez ważnego biletu!

W każdym razie należy się wylegitymować jakimś dokumentem tożsamości (najlepiej dowodem), za taką usługę powinno być obecnie coś ok. 200+ plnów do uiszczenia [w ciągu 14 dni od daty przejazdu], do tego oczywiście koszt biletu.

Wersja light, grzecznościowa to zjawienie się u kierownika składu i poinformowanie go o takim zamiarze (ze wskazanie na poinformowanie o takim fakcie), mniej grzecznościowa wersja to pier*olić kierownika w czapkę i dopiero jak się napatoczy to oznajmić mu że 'będzie kredytówka'
          [najlepiej wówczas gdy skład jest napchany na maksa i przeistacza się w twz. bydłowóz, szczególnie późną porą wieczorną bądź nocą]

W każdym razie moja wiedza nie jest zUPDATE'owana zatem jakieś bieżące - osadzone we współczesnych realiach - wskazówki forumowiczów by się przydały. Osobiście jednak wyjeździłem (i to zaledwie na siebie ) pkp grube koła (7.000 zł+) i wszystko zostało koniec końców umorzone.

Komentarz

• Zamieszczone przez adeer Zobacz posta
            Orientujecie się może która trasa jest najlepsza żeby dostać się z wawy samochodem do Przemyśla?
            Bo widze 3:
            przez Lublin
            radom-ostrowiec
            radom-rzeszów
            najlepsza jest 4-ta, o ile Konstacin nie jest rozkopany:

Warszawa - Konstancin - Góra Kalwaria - Kozienice - Zwoleń - Lipsko - Ożarów - Sandomierz - Stalowa Wola - Nisko - Leżajsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl
            Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin Zobacz posta
              najlepsza jest 4-ta, o ile Konstacin nie jest rozkopany:

Warszawa - Konstancin - Góra Kalwaria - Kozienice - Zwoleń - Lipsko - Ożarów - Sandomierz - Stalowa Wola - Nisko - Leżajsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl
              Ja bym lekko zmodyfikował. Odpuścił Konstancin, Kozienice etc. i pojechał na Radom. W zasadzie od Warszawy do Radomia droga dwupasmowa, od Grójca ekspresówka więc jedzie się luks. Z Radomia na Ostrowiec Świętokrzyski i Sandomierz no i dalej trasa taka jak napisał Jasin (Sandomierz - Stalowa Wola - Nisko - Leżajsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl).
              Trasa sprawdzona z tymże ostatnią moją eskapadę do Przemyśla okupiłem 10 pkt i 500 zł mandatem. Trzeba uważać miedzy Ostrowcem a Opatowem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
                Ja bym lekko zmodyfikował. Odpuścił Konstancin, Kozienice etc. i pojechał na Radom. W zasadzie od Warszawy do Radomia droga dwupasmowa, od Grójca ekspresówka więc jedzie się luks. Z Radomia na Ostrowiec Świętokrzyski i Sandomierz no i dalej trasa taka jak napisał Jasin (Sandomierz - Stalowa Wola - Nisko - Leżajsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl).
                Trasa sprawdzona z tymże ostatnią moją eskapadę do Przemyśla okupiłem 10 pkt i 500 zł mandatem. Trzeba uważać miedzy Ostrowcem a Opatowem.
                Również polecam drogę przez Radom, Ostrowiec i Sandomierz. Tak jak Marek napisał do Radomia droga dwupasmowa, jedzie się elegancko.
                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin Zobacz posta
                  o ile Konstancin nie jest rozkopany:
                  Konstancin rozkopany totalnie, ... omijać!!!
                  Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
                    zgadzam się z małym zastrzeżeniem - jak ktoś mieszka Ursynów / Wilanów / Stegny / Sadyba etc. - to lepiej lecieć na Górę niż pchać się na Janki.

oczywiście przy założeniu, że Konstancin nie rozkopany
                    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Sprzedam Vademecum Maturalne z maty (książka + zbiór zadań maturalnych), poziom rozszerzony, praktycznie nieużywane;]
                      Chętnych zapraszam na PW.

Komentarz

• http://www.facebook.com/Patotattoo?ref=ts
                        Polecam serdecznie studio tatuażu pewnego Legionisty
                        Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

• Dziś jechałem przez Konstancin i padaka tam jest ;
                          q[-_-]p

Komentarz

• SPRZEDAM SPV E650 (Pęknięty wyświetlacz)
                            priv
                            ITI ********** !!!

Komentarz

• Kto będzie teraz miał Nokię C6-00 w okazyjnej cenie do zakupu, niech się wstrzyma i da znać. Na pewno nie będzie stratny. "Zgubiłem" ją gdzieś w okolicach Mińskiej.
                              Jeśli będziecie mieli info to na priv.
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Koń Rafał Zobacz posta
                                http://www.facebook.com/Patotattoo?ref=ts
                                Polecam serdecznie studio tatuażu pewnego Legionisty
                                Zajebiste prace

Komentarz

Pracuję...
                                X