Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• napisz po polsku, przetlumacze Ci

Komentarz

• In afternoon i play computer games and play football. Sometimes I help my Mum in housework. My favourite music is HIP-HIP. Unusual I listen Disco-Polo and Techno. In 3 days of week, I have a rehearseal with maths and english. In 2 days of week I have lesson sports - it's basketball.

Starczy?
      q[-_-]p

Komentarz

• sporo bledow

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K
          Starczy?
          Zapomniałeś tego przetłumaczyć: "senile?"
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zwracam sie do ludzi madrzejszych ode mnie,bo orlem z nauki nie jestem,a lekcje robic trzeba..No wiec:
            a)Jakie jest wykorzystanie gospodarcze Morza Baltyckiego?
            b)Zrodla zanieczyszczen i sposoby ratowania Morza Bltyckiego

Z gory dziekuje za pomoc...

Komentarz

• Zamieszczone przez Rafa(L)2.
              Zwracam sie do ludzi madrzejszych ode mnie,bo orlem z nauki nie jestem,a lekcje robic trzeba..No wiec:
              a)Jakie jest wykorzystanie gospodarcze Morza Baltyckiego?
              b)Zrodla zanieczyszczen i sposoby ratowania Morza Bltyckiego

Z gory dziekuje za pomoc...
              nie masz tego w podręczniku?
              albo poszukaj w internecie.
              szukając też sie człowiek uczy, a to się jednak czasami przydaje.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K
                In afternoon i play computer games and play football. Sometimes I help my Mum in housework. My favourite music is HIP-HIP. Unusual I listen Disco-Polo and Techno. In 3 days of week, I have a rehearseal with maths and english. In 2 days of week I have lesson sports - it's basketball.

Starczy?
                trochę mało, bo ja mam to na conajmniej strone papieru napisac :P

jak by co to nadal chetnie przyjme jakąś prace

Komentarz

• to dopisz cos jeszcze po polsku to prztlumacze bo narazie dales tylko kilka linijek

Komentarz

• Jakbym miał napisać stronę o tym co robię po pracy to chyba bym musiał pisać w kółko to samo co pięć linijek I nie to że nie mam zainteresowań...
                    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• mam do sprzedania sportowy zegarek (nieuzywany) suunto vector. wszystkie informacje o nim na tej stronie, http://www.sportus.com.pl/suunto_vector.htm
                      kontakt na priv pozdrawiam
                      The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• HELP

Ludzie !! Pomóżcie !! Potrzeba mi jest na już (na jutro rano) charakterystyka Zosi z "Pana Tadeusza" !! Gdyby ktoś przypadkim miał to , albo znalazł cos w necie ( mnie sie nie udało) to pisać !! Mam czas mniej wiecej do 22:30 !! POMÓŻCIE W POTRZEBIE !!

FC Sosnowiec

Zawsze z Czesiem !

Komentarz

• www.plagiat.pl
                          www.sciaga.pl

Jak tam nie będize to nie mam pomysłów. Ale dość popularny temat chyba.. A nie masz takiej książki-broszury "ściąga" gdzie omówione są utwory i są właśnie charakterystyki??
                          Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Ehh, proszę i nie dziękuj

Zosia jest wcześnie osieroconą córką Ewy Horeszkówny, dlatego też Jacek Soplica poczuwa się do obowiązku zapewnienia jej godziwych warunków życia i dobrego wychowania. Jest to czternastoletnia, dobrze wychowana panienka, która jednakże bardziej sobie ceni naturalność i prostotę niż wytworne formy towarzyskie. Bywa często ukazywana w otoczeniu przyrody, chętnie angażuje się w zajęcia gospodarskie (opiekuje się drobiem i ogródkiem), spotyka się z dziećmi wiejskimi. Ujmuje Tadeusza wdziękiem, prostym strojem, nieśmiałością i wstydliwością. Potrafi jednak zachowywać się odważnie (zasłania Gerwazego podczas zajazdu). Oddana i posłuszna wobec opiekunów, szczerze i żarliwie kocha Tadeusza (pożegnanie i modlitwa o szczęśliwy powrót do domu), ale rozumie potrzebę chwili i decyzję ukochanego, który chce walczyć w obronie ojczyzny.

Zosia jest wzorem młodej szlachcianki, pozbawionej pychy, odrzucającej obce mody, pracowitej, ofiarnej i rozumiejącej sytuację niższych warstw (akceptuje pomysł uwłaszczenia chłopów). Osobistym wdziękiem ujmuje nie tylko Tadeusza, ale wszystkich, także Gerwazego i Jankiela (na jej prośbę gra on improwizowany koncert na cymbałach).
                            q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Pajac
                              sporo bledow
                              Na szybko było.
                              q[-_-]p

Komentarz

• Wielka dziękówka dla Pajaca za pomoce naukowe w pracy domowej

Komentarz

Pracuję...
                                X