Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja też dziś miałem dziwny tel. z Play w sprawie promocji.Tyle że dzwonili na numer domowy.
    Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ipton91 Zobacz posta
      (...) czy warto z nią rozmawiać?
      NIE !!!
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Ostatnio byly takie akcje ze ludzie z Play'a dzwonili do tych z T-mobile i zachecali do odejsia z tej sieci wlasnie do Play'a. Podobno T-mobile ich zaskarzylo za to.

Komentarz

• Cwaniara dzwoniła do mnie z zastrzezonego i musiało jej bardzo zależeć bo nachrzaniala cały dzień . Znaczy że jutro czeka mnie seria telefonów, których zapewne nie odbiore. Worki za ewentualne błędy ale pisze z telefonu.

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
          Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ipton91 Zobacz posta
            ...Worki za ewentualne błędy ale pisze z telefonu.
            jeśli za błąd dajesz wora to licz na spory odzew!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
              jeśli za błąd dajesz wora to licz na spory odzew!
              No worki z ziemniakami dobre ;p. Takie właśnie są te słowniki w telefonach.

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
              Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• orientuje się ktoś, do jakiej pracy nie przyjmują z zawiasami? np. do żadnej pracy "urzędniczej" np. w starostwie powiatowym nie ma szans?

a jak się ma sprawa np. w administracji szpitala, też trzeba mieć czyste papiery?

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                  orientuje się ktoś, do jakiej pracy nie przyjmują z zawiasami? np. do żadnej pracy "urzędniczej" np. w starostwie powiatowym nie ma szans?

a jak się ma sprawa np. w administracji szpitala, też trzeba mieć czyste papiery?
                  z tego co się orientuje to w samorządzie czy szpitalu zgodnie z prawem można pracować z zawiasami, nie musisz posiadać oświadczenia o niekaralności, to nie abw czy policja. Z drugiej strony pracodawcy nikt nie zabroni prosic kandydata na pracownika o zaswiadczenie o niekaralności.
                  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• podziękował.

Komentarz

• Polecam koszulkę:
                      http://www.holahola.pl/fuckrak.html

Cały zysk idzie na leczenie mojej znajomej z podstawówki Pauliny Pruskiej.
                      Więcej informacji o leczeniu www.paulapruska.blogspot.com.

P.S. Zastanawiam się, czy w takiej koszulce z przekleństwem wpuszczą na mecz...
                      "Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy..."

Komentarz

• Witam. Czy orientuje się ktoś z was, gdzie jeszcze mógłbym dostać taką koszuleczkę ? ;D

http://c.wrzuta.pl/wi9514/3be9726700...szulka%20legii

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
                          Witam. Czy orientuje się ktoś z was, gdzie jeszcze mógłbym dostać taką koszuleczkę ? ;D

http://c.wrzuta.pl/wi9514/3be9726700...szulka%20legii
                          Z taką koszulką to już ciężka sprawa, były w sprzedaży ze 3 lata temu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Łasuch Zobacz posta
                            Z taką koszulką to już ciężka sprawa, były w sprzedaży ze 3 lata temu.
                            Wiem. Nowej nie spodziewam się, że dostanę. Ale używaną w dobrym stanie bym przygarnął

Komentarz

• Często bywają na allegro.

Komentarz

• Sprzedam bluzę Legii:
                                http://allegro.pl/legia-warszawa-blu...709440258.html

Możliwy odbiór osobisty

Komentarz

Pracuję...
                                X