Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukiwane : Levis'y 751 - zależy mi raczej na sklepie w którym mógłbym przymierzyć. Najlepiej Wola Bemowo.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Szukam kogos kto zaprojektowałby mi vlepke, jeśli jest chętny niech napisze na priv.

Sprzedam NL od numeru 470 do 559
      Ostatnio edytowany przez slebek; [ARG:4 UNDEFINED].
      Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

• jest taka sprawa, kupiłem sikor (wczoraj do mnie dotartł) i ma on małą wadę...

sprzedawca stoi na stanowisku żeby zegarek oddać do serwisu... czy jest jakaś podstawa prawna, która pozwala mi żądać wymiany na nowy zamiast naprawy? zegarek jest fabrycznie nowy, z metkami itp...
        Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maniek Zobacz posta
          jest taka sprawa, kupiłem sikor (wczoraj do mnie dotartł) i ma on małą wadę...

sprzedawca stoi na stanowisku żeby zegarek oddać do serwisu... czy jest jakaś podstawa prawna, która pozwala mi żądać wymiany na nowy zamiast naprawy? zegarek jest fabrycznie nowy, z metkami itp...

Jeśli kupowałeś przez internet i produkt jest np. uszkodzony- masz prawo do zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni od dokonania transakcji, bez podania przyczyny... Gwarancja ma zastosowanie, gdyby wada została ujawniona w trakcie użytkowania, tu sprawa jest jasna- odkryłeś ją od razu, więc sprzedawca ma obowiązek zwrócić Ci kasę... Opcja z wymianą na nowy jest więc dla niego teoretycznie korzystniejsza niż zwrot pieniędzy, ale tego żądać od sprzedawcy nie możesz, kwestia dogadania ).Musi zwrócić Ci gotówkę jeśli w ciągu 10 dni odeślesz produkt.

edit. możesz jeszcze zareklamować produkt jako niezgodny z umową- wtedy sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie tej reklamacji i to Ty wybierasz, czy chcesz by produkt naprawiono, czy też wymieniono na nowy.
          Ostatnio edytowany przez wiara; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
            Poszukiwane : Levis'y 751 - zależy mi raczej na sklepie w którym mógłbym przymierzyć. Najlepiej Wola Bemowo.
            751 i 752 są w factory ursus

Komentarz

• jeszcze tak uzupełnie apropo zakupow przez internet:

-jezeli kupujesz po ustalonej cenie (sklep internetowy albo kup teraz) to masz 10 dni na oddanie bez podania przyczyny
              -jezeli licytujesz to juz tak kolorowo nie jest i jesli wade widac na zdjeciu to niestety nie uda się

Komentarz

• Wymienię się vlepkami Priv

Komentarz

• http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6722396

m.in:
                  - buty KAPPA w cenie 92,50 zł!

Zachęcam do kupna!

Komentarz

• Panowie, wiem że temat był już obracany, ale weź tu znajdź w tym zalewie postów odpowiedź. Przyszedł list z Kredytowej, zawiadomienie do natychmiastowej zapłaty mandatu, jednak bez zaznaczenia o który chodzi (a parę się ich uzbierało). Olać ciepłym moczem nie wiedząc, czy nie wyciągną wszystykich naraz, czy też lepiej pójść i zapłacić dla tymczasowego spokoju lub też po opłaceniu jednego resztę odpuszczają? Dodam, że wszystkie klasyki za picie bądź (prz bardziej wyrozumiałych) za zaśmiecanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Łasuch Zobacz posta
                      751 i 752 są w factory ursus
                      dzięki serdeczne ceny nie kojarzysz ?
                      bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez Cebek Zobacz posta
                        Panowie, wiem że temat był już obracany, ale weź tu znajdź w tym zalewie postów odpowiedź. Przyszedł list z Kredytowej, zawiadomienie do natychmiastowej zapłaty mandatu, jednak bez zaznaczenia o który chodzi (a parę się ich uzbierało). Olać ciepłym moczem nie wiedząc, czy nie wyciągną wszystykich naraz, czy też lepiej pójść i zapłacić dla tymczasowego spokoju lub też po opłaceniu jednego resztę odpuszczają? Dodam, że wszystkie klasyki za picie bądź (prz bardziej wyrozumiałych) za zaśmiecanie.
                        Wydaje mnie się, że w obecnej sytuacji budżetowej nie odpuszczą Ci żadnego mandatu.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Mam w rubryce 11 prawa jazdy "datę ważności uprawnienia".
                          Ktoś wie co potrzebuję żeby to odnowić? Badanie lekarskie, coś jeszcze?
                          Te bladzie w urzędzie nie odbierają telefonów.

Komentarz

• Wystarczy badanie lekarskie. Wypisujesz wniosek w urzędzie, dołączasz zdjęcie i badanie i wyrabiają Ci nowe prawo jazdy.
                            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Witam ! Wiecie może gdzie można dostać jakieś legijne gadżety dla nowo narodzonego malucha ? Niby w oficjalnym sklepie coś tam jest ale szukam czegoś innego...

Komentarz

• Zamieszczone przez Patryniak Zobacz posta
                                Witam ! Wiecie może gdzie można dostać jakieś legijne gadżety dla nowo narodzonego malucha ? Niby w oficjalnym sklepie coś tam jest ale szukam czegoś innego...
                                Kiedyś w ABJ były śpioszki, pajacyki itp., ale nie wiem jak to teraz wygląda - musiałbyś sprawdzić.
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X