Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Potwierdzam - Pleje są "negocjowalni" i da się sporo utargować (najlepiej podaj jakąś, nawet lipną, ofertę którą właśnie dostałeś od konkurencji).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mnie dziś też rozjebali dzwoniąc z propozycją przejścia z karty na abonmanemt. A biorąc pod uwagę, że od 9 lat mam abonament, a od roku jestem w play, to ładny mają burdel.
      "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Łasuch Zobacz posta
        ja mam od trzech lat orange na kartę i jest super, nie mogę wydzwonić karty 50 zł. Co do telefonów to biorąc na abonament i tak się dokłada. To tak jak by się wzięło telefon na raty w których operator ma wyższe oprocentowanie niż bank
        Wiesz, znam takich co nie mogą wydzwonić karty za 5zł co nie jest dowodem na dobrą ofertę

Maciejewski tu masz standard oferte przy podanej przez Ciebie kwocie http://www.play.pl/pl/oferta/play-ab...owy/index.html , chyba musiałeś coś źle usłyszeć bo nie chce mi się wierzyć, że chcieli przyciąć cię na 200 minut.
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
          Mnie dziś też rozjebali dzwoniąc z propozycją przejścia z karty na abonmanemt. A biorąc pod uwagę, że od 9 lat mam abonament, a od roku jestem w play, to ładny mają burdel.
          Niestety u Play to normalka, mam bardzo przykre doświadczenia jak te ch.. z Play się zachowywały po śmierci szwagra, robiąc jakieś kosmiczne problemy z rozwiązaniem umowy i jeszcze przez rok przysyłając teściom rachunki, wolałbym nie mieć telefonu niż brać u nich
          „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Mógłby ktoś podrzucić Syrenkę z herbu (taką: http://www.zeromski.waw.pl/home/syrenka.jpg) w wysokiej rozdzielczości?
            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Sprzedam Mazde 121

http://allegro.pl/show_item.php?item=1703016644

Komentarz

• Mam szansę podjąć pracę u bezpośredniej konkurencji mojego poprzedniego pracodawcy, profil działalności identyczny. W umowie o pracę mam klauzule o zachowaniu tajemnicy firmy przez okres trzech lat. Czy grożą mi jakieś konsekwencje w przypadku rozkminienia przez byłego pracodawce tego że jestem u konkurencji ?
                Słyszałem że takie przejścia w bankowości to normalka i nikt za to po dupie nie obrywa, jednak w moim przypadku chodzi o handel dość specyficznymi produktami i szansa na rozkminienie że jestem u konkurencji jest dość duża.
                Jak ktoś zorientowany w temacie to będe wdzięczny za info.
                Legia Legia Warszawa

Komentarz

• 3 lat począwszy od jakiego czasu? Jeżeli po rozwiązaniu umowy o prace to może być problem. Jeżeli wyjdzie na jaw że zdradziłeś jakieś sekrety firmy poprzedni pracodawca może żądać odszkodowania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
                    Mam szansę podjąć pracę u bezpośredniej konkurencji mojego poprzedniego pracodawcy, profil działalności identyczny. W umowie o pracę mam klauzule o zachowaniu tajemnicy firmy przez okres trzech lat. Czy grożą mi jakieś konsekwencje w przypadku rozkminienia przez byłego pracodawce tego że jestem u konkurencji ?
                    Za samą pracę u konkurencji nie może Ci nic zrobić - chyba że jeżeli podpisywałeś klauzulę o zakazie konkurencji. Jeżeli nie, to dopóki nie będzie miał dowodów że faktycznie jakąś tam tajmenicę firmy wyjawiłeś, nie ma podstaw do roszczeń wobec Ciebie
                    You'll take my life but I'll take yours too
                    You'll fire your musket but I'll run you through
                    So when you're waiting for the next attack
                    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
                      Mam szansę podjąć pracę u bezpośredniej konkurencji mojego poprzedniego pracodawcy, profil działalności identyczny. W umowie o pracę mam klauzule o zachowaniu tajemnicy firmy przez okres trzech lat. Czy grożą mi jakieś konsekwencje w przypadku rozkminienia przez byłego pracodawce tego że jestem u konkurencji ?
                      Słyszałem że takie przejścia w bankowości to normalka i nikt za to po dupie nie obrywa, jednak w moim przypadku chodzi o handel dość specyficznymi produktami i szansa na rozkminienie że jestem u konkurencji jest dość duża.
                      Jak ktoś zorientowany w temacie to będe wdzięczny za info.
                      zmienić pracę możesz, nie możesz zdradzać sekretów firmy. O tym, ze nie mozesz pracować u konkurencji musiałby być odzielny paragraf, zwykle jest tak skonstruowany, że o ile nie wylecisz dyscyplinarnie, to muszą ci przez ten czas płacić normalną pensję. Przejżyj jeszcze raz dokładnie umowę, ale na mój gust nie masz się czego obawiać. A tak btw, broń czy narkotyki
                      „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• i broń i narkotyki się w tym przechowuje
                        &10 mojej umowy mówi tylko o nie zdradzaniu tajemnic firmy - tak w skrócie.
                        Czyli z tego co napisaliście to może mi skoczyć
                        Legia Legia Warszawa

Komentarz

• zgubiłem portfel wraz z całą zawartością - na psiarni ponoć nie przyjmują takich zgłoszeń. kartę zablokowałem, natomiast jak się ma sprawa z dowodem, co bym od jutro nie był szczęśliwym klientem providenta ?

swoją drogą, wracał człowiek najebany jak szmata i zawsze wszystko donosiłem, tak ***** trafi się pech i w biały dzień szlag trafi ;/

Komentarz

• Jak to się nie zajmują ? Zaginięcie dowodu powinieneś zgłosić na policji i tyle.
                            Legia Legia Warszawa

Komentarz

• akurat tak się składało, że byłem i w krp i w komisariacie u siebie w mieścinie, i jedyne czego się dowiedziałem, to 'że ministerstwo im zabrania zajmowania się takimi sprawami', cokolwiek to znaczy

Komentarz

• No ich chyba pok.rwiło. Powiedz że nie wiesz jak doszło do zaginięcia , że przypuszczasz że mogła to być kradzież i muszą to przyjąć.
                                Legia Legia Warszawa

Komentarz

Pracuję...
                                X