Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raekwon99
    Zamieszczone przez Zajacc
    Jak dojade z Zoliborza, ewentualnie z Centrum do Factory w Ursusie? Jakim autobusem? :P
    Jest coś takiego jak wyszukiwarka połaczeń na stronach ZTM-u. Leniu
    Te, mądrala, a skąd ja mam wiedziec na jakim przystanku trza wysiąść? :P

Nie pomoże, a tylko kłapie dziobem :P

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
      Zamieszczone przez Jaco
      Zamieszczone przez zajączek
      Chcę sobie na bieżąco patrzeć na klasyfikację skoków przez onet live, ale ciągle mi wyskakuje "Applet TestClient notinited". Jak można to zmienić?
      "Oglądaj" sobie tutaj:
      www.skispringen.de
      Ok, ale ja tak przyszłościowo pytam, bo jak będę chciał sobie "obglądać" inne dyscypliny, np za 3 miesiące ligę polską?
      musisz mieć IE to po pierwsze a po drugie musisz ściągnąć javę dostępną u nich na stronie niestety ich gówniany aplet nie współpracuje z javą firmy sun tylko z javą microsoftu i dodatkowo jak wcześniej miałeś suna to musisz wyłączyć ją w opcjach internetowych i powinno działać jakby były problemy albo coś nie jasne to pisz

Pozdro
      Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...

Komentarz

• Potrzebuje uzupelnionych(dobrze) cwiczen do Chemii do 3kl. gimnazjum...Ma moze ktos??(Oczywiscie zaplace)

Komentarz

• Odpowiedź na gg dostałeś

Komentarz

• Wystarczyło podać mi adres. Mądralo

;]

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
              Chciałbym kupić pasiaczek Legii "Boras".
              Jak ktoś wie gdzie to cudo mozna nabyć prosiłbym o info. Dzięki
              Sklepik przy krytej. 30 zł.
              Od poniedziałku mam

Komentarz

• ok. chce kupic PS2 z padem , ripperem 3 i kartą pamieci , co polecicie ?

wklejajcie linki do jakichs aukcji lub sklepów.

Byle nówka.

Komentarz

• Jest jakis program ktory daje rade zgrac dzwiek z odtwarzanego filmu ktory odtwarzam na kompie (divix) ? chodzi mi zeby tylko sciezke audio z niego zgrac
                  "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Mam ważne pytanie. Zna ktoś jakieś kluby koszykarskie w Wawie, oprócz Poloni, gdzie można potrenować? Konkretniej rocznik 92'. Help!

Komentarz

• Pomocy!! Musiałem zrobić format i teraz z konieczności mam zainslowany tylko Windows Millenium. (Wczesniej miałem Xp i wszystko było dobrze, ale tego Xp nie mam na płycie). Chodzi konktetniej oto ze kiedy chce odpalić sobie Fife 2005 pokazuje mi sie "FIFA 2005 REQUIRES HARDWARE GRAPHICS ACCELERATION"'... wie ktoś o co chodzi??w Xp fifa chodziła normalnie :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Rafa(L)2.
                        Potrzebuje uzupelnionych(dobrze) cwiczen do Chemii do 3kl. gimnazjum...Ma moze ktos??(Oczywiscie zaplace)

Sam rozwiązuj. Nawet nie wiesz ile chemia daje radości w życiu...
                        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez IRAS_L
                          Pomocy!! Musiałem zrobić format i teraz z konieczności mam zainslowany tylko Windows Millenium. (Wczesniej miałem Xp i wszystko było dobrze, ale tego Xp nie mam na płycie). Chodzi konktetniej oto ze kiedy chce odpalić sobie Fife 2005 pokazuje mi sie "FIFA 2005 REQUIRES HARDWARE GRAPHICS ACCELERATION"'... wie ktoś o co chodzi??w Xp fifa chodziła normalnie :/
                          To oznacza , że nie masz zainstalowanych sterowników do karty graficznej. Prawdopodobnie masz kartę której sterowniki znajdują się w bibliotece XP ale jeszcze ich nie było w WM.

Najprostsze rozwiązanie - znajdź stronę producenta karty i ściągaj software (często zakładka drivers lub download). Później po instalacji tego restart kompa. Pamiętaj o zainstalowaniu dx przynajmniej w wersji 9.0.

Powodzenia
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                            Jest jakis program ktory daje rade zgrac dzwiek z odtwarzanego filmu ktory odtwarzam na kompie (divix) ? chodzi mi zeby tylko sciezke audio z niego zgrac
                            Virtualdub pod Windowsem
                            Avidemux pod Linuxem

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
                              Zamieszczone przez Rafa(L)2.
                              Potrzebuje uzupelnionych(dobrze) cwiczen do Chemii do 3kl. gimnazjum...Ma moze ktos??(Oczywiscie zaplace)

Sam rozwiązuj. Nawet nie wiesz ile chemia daje radości w życiu...
                              To zalezy komu daje radosc,bo napewno nie mi...
                              A pozatym juz mam....

Komentarz

• Poszukuje osoby, która biegle pisze po angielsku

chodzi mi o prace na temat "co robię popołudniami i jakiej muzyki slucham" a ze angielskiego wogole nie kumam zwracam sie z prośba...

z góry dzięki

Komentarz

Pracuję...
                                X