Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam monitor chyba 13 calowy IBM-a uzywany kolorowy , cena za niego wywoławcza to 10 zł jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na priva

Komentarz

• Wie ktos cos na temat Public Club ? Ktos mi dzis zaoferował wycieczke tam w dniu jutrzejszym a nie moge znalesc za wiela w internecie - chodzi mi o najwazniejsze zeczy - ile wjazd, ile bro itp
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
        Wie ktos cos na temat Public Club ? Ktos mi dzis zaoferował wycieczke tam w dniu jutrzejszym a nie moge znalesc za wiela w internecie - chodzi mi o najwazniejsze zeczy - ile wjazd, ile bro itp
        Cipek, Ty leniu!!!
        http://warszawa.pogodzinach.pl/info.php3?id=/450/PUBLIC%20CLUB%20(d.FIOLET)
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Mam problem z głośnikami. Kiedyś kabel od nich przegryzł mi mój królik No ale po złączeniu kabla działały. Teraz za nic nie chcą działać, wszystko jest dobrze podłączone, świeci się światełko, głośność na full ale nic nie słychać... Nie wiecie co jest?

Komentarz

• Jak się wyłącza poczte głosową w Nowym Popie (Nokia 3310) ?? :P

Komentarz

• Chyba dzwonisz na *111 i tam masz taką opcje

Komentarz

• Szukam kogoś, kto zna się na grafice i dopracuje projekt szalika .....
                Pozdrawiam MeLa
                Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez MeLa
                  Szukam kogoś, kto zna się na grafice i dopracuje projekt szalika .....
                  jak cos nie skomplikowanego to zawsze moge pomóc...
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Moj znajomek ma do sprzedania perfumy oryginalne zafoliowane (nowki sztuki nie smigane ) we flakonach 100ml zarowno damskie jak i meskie po 150zl od flakonika - 32 rozne rodzaje - jak ktos by byl zainteresowany to walic do mnie a wysle liste

Komentarz

• Chcę sobie na bieżąco patrzeć na klasyfikację skoków przez onet live, ale ciągle mi wyskakuje "Applet TestClient notinited". Jak można to zmienić?
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                        Chcę sobie na bieżąco patrzeć na klasyfikację skoków przez onet live, ale ciągle mi wyskakuje "Applet TestClient notinited". Jak można to zmienić?
                        ja mam tak samo odkad mam XP - dodam ze zainstalowanie Javy nie pomaga :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                          ja mam tak samo odkad mam XP - dodam ze zainstalowanie Javy nie pomaga :/
                          mi działa jedynie jak wchodzę przez Kazee :/

Komentarz

• Jak dojade z Zoliborza, ewentualnie z Centrum do Factory w Ursusie? Jakim autobusem? :P

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                              Chcę sobie na bieżąco patrzeć na klasyfikację skoków przez onet live, ale ciągle mi wyskakuje "Applet TestClient notinited". Jak można to zmienić?
                              "Oglądaj" sobie tutaj:
                              www.skispringen.de
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                                Zamieszczone przez zajączek
                                "Oglądaj" sobie tutaj:
                                www.skispringen.de
                                Ok, ale ja tak przyszłościowo pytam, bo jak będę chciał sobie "obglądać" inne dyscypliny, np za 3 miesiące ligę polską?
                                Legia
                                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pracuję...
                                X