Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nova
    Wyłączyłam wszystkie dzwieki jakie mam w komputerze, nawet ustawilam schemat bez dzwieków a on nadal mi piszczy. Jakim cudem?
    a dźwięk wydobywa się z a) głośniczków czy z b)okolic obudowy?

jeśli a) - masz głośniczki do bani
    jeśli b) - wiatraczek na procesorze lub/i zasilaczu wymaga odkurzenia
    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
      Zamieszczone przez Nova
      Wyłączyłam wszystkie dzwieki jakie mam w komputerze, nawet ustawilam schemat bez dzwieków a on nadal mi piszczy. Jakim cudem?

Wyłaczam w panelu sterowania. Nie mam ani zadnych głosnikow podlaczonych ani nawet karty dzwiekowej ( :/ ) odgłosy dobiegaja z tego głosniczka co to w obudowie jest. A co do zakurzenia to nie mozliwe bo komp byl w zeszłym tygodniu wybebeszany i nie sadze zeby sie az tyle kurzu tam zebralo...
      Przyczyna musi byc inna...moze myszy w obudobie sie zalegly? :O

Komentarz

• Zamieszczone przez GbY
        Probuj dalej. Jestes juz blisko odkrycia wielkiej tajemnicy pod tytulem:
        "Kurfa. Chyba nie wkleje tu niczego ze swojego dysku"
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez Nova
          Zamieszczone przez jasin
          Zamieszczone przez Nova

Wyłaczam w panelu sterowania. Nie mam ani zadnych głosnikow podlaczonych ani nawet karty dzwiekowej ( :/ ) odgłosy dobiegaja z tego głosniczka co to w obudowie jest. A co do zakurzenia to nie mozliwe bo komp byl w zeszłym tygodniu wybebeszany i nie sadze zeby sie az tyle kurzu tam zebralo...
          Przyczyna musi byc inna...moze myszy w obudobie sie zalegly? :O
          w takim razie:
          1) rozkręć obudowę
          2) od płyty głównej odłącz kabelek podpisany PC Speaker (jak nie jest podpisany - to chodzi o kabelek który idzie od głośniczka do płyty głównej)

powinno przestać piszczeć
          Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Wiem, że jest zalew tego typu tematów, ale proszę Was o pomoc
            Nie jestem za dobrze obcykany w kwestii kompa. Mam problem

Dostałem maila od znajomego z wirusem . System chroniacy Outlook Express go puscil a ja otworzyłem odnosnik.
            Skutek..... non-stop wchodzi mi na pocztę ten mail w liczbie potrzebnej do zapchania skrzynki , co w praktyce oznacza ,że mam ciągle zapchaną skrzynkę i nie mogę otrzymywać wiadomości.
            Jest mi to cholernie potrzebne tzn wolna skrzynka , oczekuje na bardzo ważnego maila.
            Przejechalem cały system Pandą anty-wirus, oraz skanerem on-line z onetu...bodajze mks virus oraz Ad- aware 6.0 i nic.

Jak się tego gówna pozbyć.
            Będe ogromnie wdzięczny
            Pozdro

PS. Wleiłem tu bo nadal nie mogę nic z tym zrobić.
            Ściągnołem z linku od Jaco avasta anty (oczywiście po odstalowaniu Pandy) i znalazł jakiś wirus , ale nie zwiazany z problemem. To wyglada tak jakby wirus był u znajomego w kompie i rozsylał się do wszystkich zapisanych w książce adresowej. Skontaktowałem sie z nim , miał coś pokombinować.....i nic. Z resztą (nie wiem nie znam się) może wirus jest gdzieś na serwerze obsługujacym moją pocztę. Non-stop przychodzą do mnie maile - wszystkie z tą samą nazwą- i zapełniają mi skrzynkę.
            Ilekroć ją opróżnię natychmiast jest zapełniona.

Błagam o pomoc.
            SMASH THE REDS

Komentarz

• Dzwoniłem do naszego informatyka. Poradził, żebyś spróbował tego:
              http://www.emsisoft.com/en/

A avasta zostaw!!!
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Niestety.....to nie jest kwestia wirusa czy czegos innego w moim kompie, chyba.
                Te programy , które podałeś mi Jaco wyczyściły mi kompa, ale.......
                niestety cały czas mam problem.
                Co gorsza na tym mailu "jest stała nazwa" ale data i godzina się zmienia, jest taka z jaką przychodzi do mnie i .......qrwa zapycha mi skrzynkę.

ps Jaco dzięki za pomoc i dla kolegi informatyka także .
                Niestety sprawa poważniejsza jest niz myślałem :/
                SMASH THE REDS

Komentarz

• Wars(L)!!! Zadzwoń do mnie!!! Pilna sprawa!!!!
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Potrzebuję rady, jaką kupic fajną karte graficzną tak powiedzmy do 400zł, moze byc ciutek droższa.

Nie ma miec jakichs bajerów, tylko chodzic spox, miec przyzwoite taktowanie i byc w stanie uniesc nowsze gry.

Z góry dzieki
                    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                    w środek meczu, nasze twarze mokną,
                    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• znacie jakiegoś naprawdę dobrego alergologa??
                      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zna kots moze przyczyne samoczynnego uruchamiania sie kompa? :O
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
                          Zna kots moze przyczyne samoczynnego uruchamiania sie kompa? :O
                          jeśli nie było CIę w domu , to "złośliwe" rodzeństwo bądź rodzice

Komentarz

• Zamieszczone przez Łysolek
                            Zamieszczone przez Kawa
                            Sam sie uruchamia 5minut po wyłaczeniu.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
                              Zamieszczone przez Łysolek
                              Zamieszczone przez Kawa
                              Sam sie uruchamia 5minut po wyłaczeniu.
                              W zeszłym tygodniu juz mi ktoś o tym mówił - może coś w necie krąży?

Ja też nałapałem jakiegoś gówna, udało mi się poczyścić różnymi programami, ale mam jeszcze jedną śmieszną akcję. Żaden program do divix mi nie chce się odpalić (V-player, Cinus, Bestplayer). Kodeki (k-lite) odinstalowałem i zainstalowałem na nowo, winamp czy Windows Media Player odtwarza pliki. Co to może być..? W dodatku teraz tych programów nie mogę nawet wywalić z dysku...
                              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Nvidia Geforce4 Ti4200 (128mb) ViVo TV OUT <<<opłaca mi sie używana ta karte od kumpla za 200zł kupić?? pytam sie bo są tu pewnie znawcy kart graficznych

Komentarz

Pracuję...
                                X