Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O, popatrz... Jak zwykle mądrze prawisz.

Komentarz

• pomocy bo to bardzo wazne!!
      jak odzyskać plik przypadkowo usunięty z kompa??? mam ustawione, że plik jest od razu usuwany, bez trafiania do kosza. kolega mi mówił, że to można znależć na jakiejś ukrytej partycji-ale co to jest?? gdzie to jest?? jak to odzyskać??!!!.
      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Jak chcesz obrobic dzwiek to istnieje taka mozliwosc w programie Nero(ten do nagrywania). Nie wiem czy da sie tez nagrywac. Wchodzisz nie ze skrotu na pulpicie tylko ze startu doNero Wave Editor(czy jakos tak). Jak masz tego wave obrobionego to zamieniasz na mp3(chocby mp3 compresor).
        Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Potrzebuje zuzytych baterii,im wiecej,tym lepiej....Oczywiscie za darmo.....

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
            Ej, magicy od kompów i innych bajerów... Powiedzcie żesz mi, co mam zrobić i jak, aby nagrać swój głos na komputer? W czym to zapisać, obrabiać itd. Sprawa jest poważna.
            Wszystko to możesz zrobić w nastepujących programach: Cool Edit Pro, Goldwave, Wavelab, Sound Forge.

Niestety, są to programy komercyjne, ale można ściągnąć dema (najczęściej z ograniczeniem czasowym działania - np 30 dni)

Pamietam, że w przeszłości Goldwave był darmowym programem, można więc poszukać którejś z jego starszych wersji za free.

Komentarz

• Wie ktoś skąd można ściągnąć teledysk Dj Deszczu Strugi - Prosto?

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu (L)
                Wie ktoś skąd można ściągnąć teledysk Dj Deszczu Strugi - Prosto?
                http://www.osiolek.com/?co=pokaz&kat=rozrywka&numer=153
                "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36529693

Komentarz

• Sprzedam tanio bilet na express do czekiej Pragi (w jedna strone). Wazny do 10.12.04
                    Ktos chetny?
                    "Hey! Stay young and invincible
                    Cos we know just what we are
                    And come what may we're unstoppable
                    Cos we know just what we are"

Komentarz

• Szukam napisow do filmu Alexander. Bede wdzieczny za linka/napisy
                      Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cezdor
                        Zamieszczone przez Beny
                        Ej, magicy od kompów i innych bajerów... Powiedzcie żesz mi, co mam zrobić i jak, aby nagrać swój głos na komputer? W czym to zapisać, obrabiać itd. Sprawa jest poważna.
                        Wszystko to możesz zrobić w nastepujących programach: Cool Edit Pro, Goldwave, Wavelab, Sound Forge.

Niestety, są to programy komercyjne, ale można ściągnąć dema (najczęściej z ograniczeniem czasowym działania - np 30 dni)

Pamietam, że w przeszłości Goldwave był darmowym programem, można więc poszukać którejś z jego starszych wersji za free.
                        Ooo, dzięki wielkie.

W tak zwanym wolnym czasie się tym zajmę...

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                          Zamieszczone przez Cezdor
                          Zamieszczone przez Beny

Ooo, dzięki wielkie.

W tak zwanym wolnym czasie się tym zajmę...
                          jak dla Ciebie to Windowsowy rejestrator dźwięku

Komentarz

• Dyha jakbyś ogarnął ten temat od początku to byś się tak nie uśmiechał. Nie wyszła Ci ironia.

Komentarz

• Był bym wdzięczny za link do piosenki: Eminem - Mosh
                              "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                              Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                              Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                              Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• ja mam problem, caly czas ten ze na moim nowym komputerze po jakims czaasie od wlaczenia przestaja dzialac storny restart pomaga, nie wiem co to, mam service packi, wirusow nie mam, mam firewalla.. mam tez 2 komputer w tej samej sieci i dzieje sie to samo...

a i problem drugi: chcialbym miec tak w Internet exploler ze jesli klikam na link jakis (do pliku) to by zawsze mnie pytalo czy chce zapisac czy otworzyc... bo teraz w wielu np teledyskach od razu otwiera i kicha...

z gory dzieki
                                The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

Pracuję...
                                X