Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dostalem takiego mejla od ASTER, mojego providera sieci internetowej i nic z niego nie rozumiem.. tzn rozumiem ze niby rozeslalem wirusa do sieci? co mam dalej robic? poprosze o jakas pomoc/rade
    o to tresc mejla

Szanowny Panie

Działając w imieniu Aster City Cable Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
    z siedzibą w Warszawie ("Operator") uprzejmie informuję, iż zgodnie z
    pozyskanymi przez Operatora informacjami z Urządzenia Aktywnego znajdującego
    się w lokalu przy ************** podłączonego do sieci Internet na
    podstawie zawartej z Panem Umowy abonenckiej numer **********
    z dnia ********** ("Umowa"), podjęte zostały działania naruszające
    postanowienia "Regulaminu świadczenia przez Aster City Cable Spółkę z o.o. z
    siedzibą w Warszawie usług dostępu do Internetu" ("Regulamin"). Działania te
    polegały na:

- wprowadzeniu wirusa komputerowego do innych urządzeń użytkowników Sieci
    Operatora bądź sieci Internet mającym negatywne konsekwencje dla tych
    użytkowników (pkt 8.1.7. Regulaminu);

Jednocześnie zwracam uwagę, iż kolejne naruszenia spowodować mogą
    zawieszenie świadczenia usługi przez Operatora na okres 24 godzin lub
    rozwiązanie Umowy ze skutkiem natychmiastowym oraz odłączenie Pana od Sieci.

Pragnę również poinformować, iż Operator jest w posiadaniu materiału
    dowodowego uzyskanego od osoby trzeciej (osób trzecich), tj. innych
    Abonentów Sieci, potwierdzającego dokonanie wymienionego naruszenia
    (wymienionych naruszeń). W przypadku sporu, materiał ten zostanie
    udostępniony odpowiednim organom, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania odnośnie tego zgłoszenia należy
    kierować w formie pisemnej do Aster City Cable Sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego
    69, 02-586 Warszawa.
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Jak ponad rok temu jeszcze mialem Asster to w wakacje 3(!) razy mi zawieszali net - raz na dzien i 2 razy na tydzien - podobno 2 razy rozsylalem wirusy a raz...włamałem sie do ich serwera :O Po wakacjach zrezygnowalem z Astercity 'i do dzis jestem szczesliwym uzytkownikiem Neostrady.
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez foks_CF
        dostalem takiego mejla od ASTER, mojego providera sieci internetowej i nic z niego nie rozumiem.. tzn rozumiem ze niby rozeslalem wirusa do sieci? co mam dalej robic? poprosze o jakas pomoc/rade
        o to tresc mejla

Szanowny Panie

Działając w imieniu Aster City Cable Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
        z siedzibą w Warszawie ("Operator") uprzejmie informuję, iż zgodnie z
        pozyskanymi przez Operatora informacjami z Urządzenia Aktywnego znajdującego
        się w lokalu przy ************** podłączonego do sieci Internet na
        podstawie zawartej z Panem Umowy abonenckiej numer **********
        z dnia ********** ("Umowa"), podjęte zostały działania naruszające
        postanowienia "Regulaminu świadczenia przez Aster City Cable Spółkę z o.o. z
        siedzibą w Warszawie usług dostępu do Internetu" ("Regulamin"). Działania te
        polegały na:

- wprowadzeniu wirusa komputerowego do innych urządzeń użytkowników Sieci
        Operatora bądź sieci Internet mającym negatywne konsekwencje dla tych
        użytkowników (pkt 8.1.7. Regulaminu);

Jednocześnie zwracam uwagę, iż kolejne naruszenia spowodować mogą
        zawieszenie świadczenia usługi przez Operatora na okres 24 godzin lub
        rozwiązanie Umowy ze skutkiem natychmiastowym oraz odłączenie Pana od Sieci.

Pragnę również poinformować, iż Operator jest w posiadaniu materiału
        dowodowego uzyskanego od osoby trzeciej (osób trzecich), tj. innych
        Abonentów Sieci, potwierdzającego dokonanie wymienionego naruszenia
        (wymienionych naruszeń). W przypadku sporu, materiał ten zostanie
        udostępniony odpowiednim organom, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
        Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania odnośnie tego zgłoszenia należy
        kierować w formie pisemnej do Aster City Cable Sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego
        69, 02-586 Warszawa.

Zadzwon do nich i zapytaj. Moze to byc podpucha, i ktos robi sobie z Ciebie jaja. Na ogol takie rzeczy przysylaja poczta tradycyjna (qmple dostali od tpsa za trojany)
        Oczywsicie istnieje tez mozliwosc ze nieswiadomie przeslales jakiegos vira, i ktos Cie odpierdzielil.

Komentarz

• podpucha to nie jest, bo oni tak maja w umowie ze w razie czego wysylaja za 1 razem mejla ostrzegawczego... a ze wysylam wirusy? ja sie nie znam na komputerach, mozliwe kolega mi podpowiada ze to moze dlatego ze zamontowalem firewalla, i on cos sprawdza na portach.. no nie wiem.. w ogole to mam teraz taki problem ze www odpala sie bardzo powoli, ale jak juz wejdzie na strone to po prawej na dole pojawia sie napis: lokalny intranet i chodzi bardzo szybko caly czas piszac ze to lokalny intranet.. ocb?
          The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Ostatnio też jazdy z Asterką miałem.

Odłączyli mi net na tydzień, bo ponoć spamowałem. :O
            Sprawa co najmniej dziwna, ale kto wie - teraz tych wirusów jak mrówków, to może i coś złapałem.

Póki co to zmieniłem sobie adres IP z publicznego spowrotem na prywatny.
            Może to mnie uchroni przed tego rodzaju przygodami na przyszłość.
            Old Fashion Man Club

Komentarz

• Widzi ktos jakąs nadzieje-> przy odpalaniu gg pokazuje sie komunikat ze windows wykrył błąd, trzeba ponownie uruchomic program i tworzy sie dziennik błedów. I tak w kółko

Ja chce gg

Zainstalowałam tlen bez problemowo ale po 30sekundach go wywaliłam bo nawet nie wiedziałam o co chodzi

Komentarz

• Nova - sproboj wejsc przez folder, gdzie zainstalowałaś gg ...
                you may try - (L) - but it won't die!
                ITI GO HOME!!!

Komentarz

• używasz power gg? mi kilka dni temu też przez jakiś błąd przestało działać, więc zainstalowałę z płyty starszy model gg i działa elegancko
                  Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                  Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                  Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                  ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                  A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                  będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Ej, magicy od kompów i innych bajerów... Powiedzcie żesz mi, co mam zrobić i jak, aby nagrać swój głos na komputer? W czym to zapisać, obrabiać itd. Sprawa jest poważna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                      Ej, magicy od kompów i innych bajerów... Powiedzcie żesz mi, co mam zrobić i jak, aby nagrać swój głos na komputer? W czym to zapisać, obrabiać itd. Sprawa jest poważna.
                      Najprostszy sposob to: Start---> Programy----> Akcesoria----> Rozrywka -----> rejestrator dzwieku . Tu sie nagrywa, zapisuje na ogol domyslnie w Moich dokumentach. Ale jak obrabiac itp to nie wiem. Zapisuje sie jako wave. Tylko ze starsznie duzo zajmuje kilkusekundowe nagranie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                        Zamieszczone przez Beny
                        Ej, magicy od kompów i innych bajerów... Powiedzcie żesz mi, co mam zrobić i jak, aby nagrać swój głos na komputer? W czym to zapisać, obrabiać itd. Sprawa jest poważna.
                        Najprostszy sposob to: Start---> Programy----> Akcesoria----> Rozrywka -----> rejestrator dzwieku . Tu sie nagrywa, zapisuje na ogol domyslnie w Moich dokumentach. Ale jak obrabiac itp to nie wiem. Zapisuje sie jako wave. Tylko ze starsznie duzo zajmuje kilkusekundowe nagranie.
                        No właśnie. Za dużo. A potrzeba mi coś wysłać mejlem, więc ograniczenia jest dość poważne. Ale dzięki. Popróbuję.

Komentarz

• No właśnie. Za dużo. A potrzeba mi coś wysłać mejlem, więc ograniczenia jest dość poważne. Ale dzięki. Popróbuję.

Zalezy jak szybkie masz lacze i jak szybkie lacze ma ta osoba do ktorej wysylasz. Jednominutowe nagranie zajelo u mnie 1.26 mb. Zawsze mozna spakowac jakims rarem czy innym zipem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                            No właśnie. Za dużo. A potrzeba mi coś wysłać mejlem, więc ograniczenia jest dość poważne. Ale dzięki. Popróbuję.

Zalezy jak szybkie masz lacze i jak szybkie lacze ma ta osoba do ktorej wysylasz. Jednominutowe nagranie zajelo u mnie 1.26 mb. Zawsze mozna spakowac jakims rarem czy innym zipem.
                            Hmm, a nawet nie wiem. Wiem jedynie, że do 1 mb mogę spokojnie przesyłać. Znaczy się, że będzie kilka plików poniżej minuty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
                              Nova - sproboj wejsc przez folder, gdzie zainstalowałaś gg ...
                              Próbowałam,przeinstalowywałam,usiłowałam sciagac starsze wersje i nic

Gdzie szukac power gg? Moze to jest sposob?

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                                Zamieszczone przez Bastion

Hmm, a nawet nie wiem. Wiem jedynie, że do 1 mb mogę spokojnie przesyłać. Znaczy się, że będzie kilka plików poniżej minuty.
                                W linku o programach spróbuj znaleźć jakiś konwerter na mp3.

Czy zadziała nie wiem, ale co tam - staram się pomóc...
                                Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Pracuję...
                                X