Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Żoliborek
    A ja mam pytanko czy wam też nie przyspieszyli jeszcze Chello ?

Bo tak sie reklamują a transfer jest taki jaki był :/
    U mnie śmiga aż miło. I limit też zwiększyli. Jest dobrze.

Komentarz

• Jeśli temat "linki, fotki..." ma ze 180 stron, a ja chciałbym bezpośrednio wejść na np 100, to czy tak się da, czy trzeba, te kilkadziesiąt razy naciskać "Następna"
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• Pomocy

Da sie jakos przezucic system z jednej partycji na druga ?
          Zainstalowałem na C: - myslalem ze 2,5gb na WinXP starczy - bubel - 0mb wolnego na dysku w porywach do 80Mb :/ na drugiej partycji mam 6,5Gb wolnego i tam chce system wwalic - da sie to zrobic jakos bez instalowania go od nowa ?
          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• mam pytanie do osób korzystających z opery.

czy was otwierając dany temat przenosi do pierwszego nieczytanego post (tak jak to jest w IE 6?)

bo niedawo zainstalowałem opere i działa ok, tylko brakuje mi tej opcji czytania tylko nowych postów a nie całości

Komentarz

• Poszukuje programu to kompresji zdjec - PBT, skrot z tego co pamietam oznacza Photo Browse Tool.

Mialem to przed padem dyska, a teraz za ***** nie moge w necie znalezc :/
              ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
                mam pytanie do osób korzystających z opery.

czy was otwierając dany temat przenosi do pierwszego nieczytanego post (tak jak to jest w IE 6?)

bo niedawo zainstalowałem opere i działa ok, tylko brakuje mi tej opcji czytania tylko nowych postów a nie całości
                mnie przeponosi do pierwszego nieprzeczytanego postu.. tylko jak klikam na temat trzeba uważać żeby była "strzałeczka" a nie "rączka"
                Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                  Pomocy

Da sie jakos przezucic system z jednej partycji na druga ?
                  Zainstalowałem na C: - myslalem ze 2,5gb na WinXP starczy - bubel - 0mb wolnego na dysku w porywach do 80Mb :/ na drugiej partycji mam 6,5Gb wolnego i tam chce system wwalic - da sie to zrobic jakos bez instalowania go od nowa ?
                  Nie da sie.

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                    Zamieszczone przez _Bart

allegro polecam

fajne Nike ACG za 249 zł

Bartuś, buty na allegro?
                    Już sama cena powinna dać Ci do myślenia.
                    Te same buty kupisz jeszcze taniej na samej górze stadionu X-lecia od któregoś przybysza z Burkina-Faso
                    heh Justysiu dzieki za rade bo sie nawet zastanawialem (tylko nie nad tymi)
                    a na stadion i tak musze sie kopsnac po nozyki :/

ps. na jednej bluzie duzo nie strace
                    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• szukam kogoś, kto pożyczyłby mi do przeczytania książkę: "Liga chuliganów", "Pamiętnik Kibica", "Zin Zinów" lub "Fani chuligani."
                      Ja w zamian mogę pożyczyć: "Kowal-prawdziwa historia", "Futbolowa Gorączka", "Deyna"(Szczepłek) lub "Legia To Potęga"jest ktoś chętny??
                      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zna ktoś programy oprócz Azureusa i Big Tornado do ściągania z suprnovy i torrenta?

A i wie ktoś gdzie można znależć forki ze starych sezonów z meczów Legii?

Komentarz

• http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36057286

Komentarz

• Ktos wie gdzie w Warszawie skupuja makulature? I po ile to to chadza?

Komentarz

• punktów jest pewnie kilka (nie wiem, w okolicach toru wyscigów od Bokserskiej ), ale ceny są tak niskie, że chyba tony tej makulatury trzebaby mieć, żeby coś z tego było...
                              Nigdy Sam

Komentarz

• Przyszlo mi dzisiaj wezwanie do Urzedu Skarbowego
                                Mam sie stawic w charakterze sprawcy za nieterminowe rozliczenie w roku 2003 - Pit-37
                                W Lipcu 2003 pracowałem na SGH w charakterze gonca - rozliczała mnie uczelnia tamta - z okolicznosci wynika ze mnie prawidlowo rozliczyli bo w tym roku dostałem zwrot podatku z Urzedu Skarbowego
                                I teraz pytanie

OCB ?!
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X