Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja mam Amige 1500 HA !
    Z grzybem na klawiaturze i mchem na myszce.

Ale gry klasa - same klasyky.
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
      Od niedawna mam neostradę.

W poniedziałek 2 x formatowałem dysk. Po II formacie wszystko było ok, explorer działał z początku, już później nie ...
      Miałem instalke mozilly, więc mówię "dobra mozilla nie jest zła". Zainstalowałem ją ... z początku dziala bezproblemowo , teraz wyskakuje komunikat :
      "połączenie zostało odrzucone podczas próby kontaktu z serwerem mozilla.org"
      z innymi stronami jest identycznie.
      A jaki masz system?uaktualnij go na dzien dobry sciagnij poprawki no i przeskanuj bo skoro tak sie dzieje to jakis szajs wlazi jakis wirus czy trojan.daj znac na prv jaki masz system to jakos ci pomoge

Komentarz

• kto zna link, pod którym jest słownik łacińsko-polski. najlepiej żeby tłumaczył całe zdania.
        bardzo pilne!
        Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
        Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
        ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
        A jeśli znajdziesz tę chwilę...
        będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Jak na Windows 98 nałożyć haslo, żeby nikt niepowołany nie mógł się zalogować do systemu. Pilne!!!
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
            Jak na Windows 98 nałożyć haslo, żeby nikt niepowołany nie mógł się zalogować do systemu. Pilne!!!
            Haslo zakladasz a Panel Sterowania ----> KONTA UZYTKOWNIKOW

Ale to i tak nic nie da, bo w momencie pojaiwenia sie ekranu logowanai wystarczy wcisnac anuluj, i juz jest p[elen dostep do wszystkiego. XP lkepiej zainstaluj jesli chcesz miec hasla. A jesli juz koniecznie w 98, poszukajej jakiegos programu kodujacego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
              Zamieszczone przez zajączek
              Jak na Windows 98 nałożyć haslo, żeby nikt niepowołany nie mógł się zalogować do systemu. Pilne!!!
              Haslo zakladasz a Panel Sterowania ----> KONTA UZYTKOWNIKOW

Ale to i tak nic nie da, bo w momencie pojaiwenia sie ekranu logowanai wystarczy wcisnac anuluj, i juz jest p[elen dostep do wszystkiego. XP lkepiej zainstaluj jesli chcesz miec hasla. A jesli juz koniecznie w 98, poszukajej jakiegos programu kodujacego.
              No własnie, wiem, że przez anuluj w kontach użytkownika można ominąc hasło wstępu.
              I chodzi właśnie o to, aby był to inny sposób.
              Legia

Komentarz

• No własnie, wiem, że przez anuluj w kontach użytkownika można ominąc hasło wstępu.
                I chodzi właśnie o to, aby był to inny sposób.
                To nie wiem. Poszukaj na www.programs.pl , lub www.underpl.org moze tam cos znajdziesz.

Pytanie do modow.

Dzie moje 30 postow?????? Nie to zebym nabijal, ale jak jescze raz zrobie sobie jubileusz z okazji 1000 posta to mi watroba siadzie.

Komentarz

• Ściągam właśnie PES4 na PC w wersji DvD(niestety nie ma jeszcze ripu i nie wiadomo czy będzie).Mam pytanie czy przy wersji dvd nie bedzię żadnych problemów z instalacją? Tzn chodzi mi czy też korzysta sie z programów typu alcohol?
                  "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez _Bart

allegro polecam

fajne Nike ACG za 249 zł

Bartuś, buty na allegro?
                    Już sama cena powinna dać Ci do myślenia.
                    Te same buty kupisz jeszcze taniej na samej górze stadionu X-lecia od któregoś przybysza z Burkina-Faso
                    Only You

Komentarz

załóż hasło na BIOS-a tonikt niepowołany nie tylko do windowsa ale i do komputera się nie dostanie
                      Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
                        załóż hasło na BIOS-a tonikt niepowołany nie tylko do windowsa ale i do komputera się nie dostanie
                        Ok, tylko powiedz mi jak to dokładnie zrobić
                        Legia

Komentarz

Zamieszczone przez jasin
                          Ok, tylko powiedz mi jak to dokładnie zrobić
                          Przy restarcie wciśnij del i masz BIOS, później w zależności od wersji czytaj co do ciebie nawija. Nie zapomnij hasła, bo później pomaga chyba tylko wyjęcie baterii z płyty głównej..
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
                            Na to wystarczy restart biosu

Komentarz

• Proszę sie wczytac, w to co napisze bo będzie to głupie, ale dla mnie ważne pytanie

Nie wie ktoś przypadkiem jaki tytuł i kto jest wykonawcą jednej z piosenek , która leciała w przerwie meczu z ...Mazowszem Grójec , jako wskazówke moge podać , że jest w tej piosence przez dłuzszy czas charakterystyczne dźwięki przypominające wycie syreny, takie "yu, yu" , typem chyba jest to techno. . Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś by mi pomógł odnaleźć tą pieśn.

Komentarz

• A ja mam pytanko czy wam też nie przyspieszyli jeszcze Chello ?

Bo tak sie reklamują a transfer jest taki jaki był :/
                                "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                                żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                                w środek meczu, nasze twarze mokną,
                                nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Pracuję...
                                X