Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez foks_CF
    zainstalowalem sobie emula, sciagalem film, po 2 dniach sie sciagnal a teraz jak go wlaczam (automatycznie w windows media player) to od razu sie robi wszystko czarne i restartuje sie komputer.. to znaczy ze film moge juz wyrzucic? czy inny problem? tak, wiem, lamer ze mnie
    Możliwe że brakuje Ci jakiś kodeków.Polecam do filmów allplayera, program sam rozpoznaję jakich kodeków potrzebuję film i wynajduje je w necie.

http://www.allplayer.prv.pl/
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Gdzie mozna jakies butki zimowe kupic ?
      Chodzi mi o jakis sklep w moich okolicach Wola/Centrum - nie wchodza w gre sklepy CCC Ambry czy inne Deichmany bo dzis bylem w Arkadii i syf tam byl straszny.
      Najlepiej cos CAT badz DH - dzis fajne ogladałem DH ale za duzy rozmiar byl :/
      Ceny najlepiej jakos miedzy 200-300zl

Zna ktos jakies ciekawe miesjca ?
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Extra CATy (spory wybór) widziałem na Marszałkowskiej. Jeden sklep niedaleko pl. Konstytucji (częste promocje) po stronie kina Polonia, drugi bliżej hotrlu Forum, gdzieś na wysokości Hożej chyba. Polecam.

Sprzedam autko.

Honda Concerto 1,5i
        '94, przebieg 220tys., świeżo po remoncie mechaniki (rozrząd, hamulce, sprzęgło), srebrna met,full elektryka, stan całkiem wporzo. Fajnie pomyka (max. 180).
        Info gg.
        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
          Extra CATy (spory wybór) widziałem na Marszałkowskiej. Jeden sklep niedaleko pl. Konstytucji (częste promocje) po stronie kina Polonia, drugi bliżej hotrlu Forum, gdzieś na wysokości Hożej chyba. Polecam.

Danke, przejade sie w tym tygodniu bo w adidasach odpadają mi nogi :/

Komentarz

• Jeśli ktoś ma bony do bet-at-home a tam nie gra i są mu one nie potrzebne to moze mi wyslać pw jak kogos znam to się odwdzięczę a jak nie to tez sie jakoś odwdzięczę

Komentarz

• Ratunku :/ złapałem jakiegos syfa w kompie co sie zwie Isass.exe - usunełem bydle przy pomocy HjackThis - nie uruchamiaja mi sie teraz zadne programy przy starcie systemu - ani GG ani nic kompletnie :/ Przegladarki (IE oraz FireFox) zawieszaja sie strasznie - pomocy

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                Ratunku :/ złapałem jakiegos syfa w kompie co sie zwie Isass.exe - usunełem bydle przy pomocy HjackThis - nie uruchamiaja mi sie teraz zadne programy przy starcie systemu - ani GG ani nic kompletnie :/ Przegladarki (IE oraz FireFox) zawieszaja sie strasznie - pomocy
                usunales przy pomocy hjackthis?jak to jest wynalazek do logowproponuje na poczatek jakiegos dobrego antyvira albo skaner z www.mks.com.pl potem jakis programik do trojanow i innych wynalazkow np ad-aware no i trzeba by popatrzec w rejestrze w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion tam sa run i run services i popatrzec co jest tam i co sie uruchamia

Komentarz

• Poszukuje linkow do stron, na których można przyjrzeć się twarzom kibiców - chodzi o ich rekacje na trybunach [zagraniczne stronki takze mile widziane]

[glow=blue:8adf1413b1]PILNE[/glow:8adf1413b1]

z góry dzięki

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                    Gdzie mozna jakies butki zimowe kupic ?
                    Chodzi mi o jakis sklep w moich okolicach Wola/Centrum - nie wchodza w gre sklepy CCC Ambry czy inne Deichmany bo dzis bylem w Arkadii i syf tam byl straszny.
                    Najlepiej cos CAT badz DH - dzis fajne ogladałem DH ale za duzy rozmiar byl :/
                    Ceny najlepiej jakos miedzy 200-300zl

Zna ktos jakies ciekawe miesjca ?
                    allegro polecam

fajne Nike ACG za 249 zł

a ja sprzedam bluzy rozmiar M (niestety po kupnie okazaly sie na mnie za małe)

cena 50 zł ( za mniej nie sprzedam wole oddac na prezent bo po 70 chodza pod patykiem)

fotki mozna obejrzec na allegro pod linkami

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35337987
                    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35337455
                    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• nie działa mi explorer

miałem również instalke do mozilly, zainstalowałem ale po paru godzinach też padła :/

obecnie siedze na operze z chipa ... kiedy ta znowu padnie ??

dlaczego przegladarki mi sie walą ???
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
                        nie działa mi explorer

miałem również instalke do mozilly, zainstalowałem ale po paru godzinach też padła :/

W ostatnim czasei przyczyna padnietych przegladarek jes Service Pack2

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
                          nie działa mi explorer

podaj wiecej szczegolow

Komentarz

• Od niedawna mam neostradę.

W poniedziałek 2 x formatowałem dysk. Po II formacie wszystko było ok, explorer działał z początku, już później nie ...
                            Miałem instalke mozilly, więc mówię "dobra mozilla nie jest zła". Zainstalowałem ją ... z początku dziala bezproblemowo , teraz wyskakuje komunikat :
                            "połączenie zostało odrzucone podczas próby kontaktu z serwerem mozilla.org"
                            z innymi stronami jest identycznie.
                            you may try - (L) - but it won't die!
                            ITI GO HOME!!!

Komentarz

• http://allegro.pl/show_item.php?item=35502317

Nasza Legia z 1982

ja tam kolekcjonerem nie jestem ale napewno to ciekawa pozycja
                              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Wygrzebałem spośród rupieci moją ukochaną Amigę 1200 Kto by to chciał ode mnie za jakieś drobne odkupić? Jest komputer, zasilacz, mysz, dyskietki z systemem i trochę innych, ale nie wiem czy działają. Sam komputer działa OK. Trzebe by tylko dorzeźbić do niej jakiegos małego twardziela (500 mega to aż za dużo), gęstego flopa i można śmigać...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X