Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest ktoś może na forum ogarnięty z baz danych/sql? Jak coś to proszę o priv.

Komentarz

• Gdzie można znaleźć jakiś taryfikator mandatów? Albo inaczej - za co jest mandat na dwie stówki? Bo dostałem z UM że wpłynął tytuł wykonawczy blebleble, zadzwoniłem i gość powiedział że to jakiś z listopada 2009 a ni chuchu nie mogę sobie przypomnieć co to było
      Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• tu masz taryfikator http://www.v10.pl/prawo/Taryfikator,mandatow,10.html

mam pytanie do użytkowników DIESLA używacie jakis dodatków typu anty zamarzanie paliwa i wytracanie sie wody lub do czyscenia wtryskiwaczy/pompowtryskiwaczy

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Zamieszczone przez urs Zobacz posta
          mam pytanie do użytkowników DIESLA używacie jakis dodatków typu anty zamarzanie paliwa i wytracanie sie wody lub do czyscenia wtryskiwaczy/pompowtryskiwaczy
          Ja nic takiego nie wlewam i odpala bez problemu.
          Tankuje najzwyklejsze ON na orlenie.
          Warsaw FanaticS

Komentarz

• Ja też nic nie dolewam. Najczęściej leje na Neste.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Mam do sprzedania wszystkie kompletne roczniki "Naszej Legii" od poczatku jej reaktywacji w 1997 roku. Jak ktoś chętny to na priv. Stan gazetek oceniam na idealny.
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez urs Zobacz posta

Podobno lipa.Filtr paliwa wymieniać często i w duże mrozy mieć zawsze troche ropy w baku.

Komentarz

• Mam sporą ilość numerów To My Kibice kto chętny zapraszam na priv. Stan B.Dobry numery podam na priv.
                  Głośny śpiew , blask rac - To wszystko powoduje , że życie jest piękne. !

Komentarz

• jest ktoś może ogarnięty z języka prolog??? chodzi o przedmiot sztuczna inteligencja... PILNE! proszę na priv...

Komentarz

• Ma ktoś dobre zdjęcia 'Panoramy' z meczów, najlepiej w jak największej rozdzielczości?
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                        Gdzie można znaleźć jakiś taryfikator mandatów? Albo inaczej - za co jest mandat na dwie stówki? Bo dostałem z UM że wpłynął tytuł wykonawczy blebleble, zadzwoniłem i gość powiedział że to jakiś z listopada 2009 a ni chuchu nie mogę sobie przypomnieć co to było
                        Zamieszczone przez urs Zobacz posta
                        Na 90% chodzi o zakłócanie ciszy nocnej Mimo wszystko, podziękował.
                        Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• http://allegro.pl/encyklopedia-fuji-...374768767.html - sprzedam taką książkę, bez śladów używania, cena do ustalenia, najlepiej jakby każdy na priv zaproponował

Komentarz

• Studiuje lub studiował ktoś na SGH? Bo potrzebuje materiałów[czyt testy, pytania z poprzednich lat] z przedmiotu Sztuczna Inteligencja - dr Olejniczak. Jak coś to Priv!

Komentarz

• Ostatnie dwie koszulki Warszawa:

Czarna XXL z długim rękawem (40zł)

Zielona M (30zł)

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv.
                              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• sprzedam koszulkę polo Barcelony, rozmiar M, nówka sztówka nie smigana, na oferty czekam na priv
                                http://hostuje.net/file.php?id=88309...45e7d6a9c3adb2
                                Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

Pracuję...
                                X