Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez brzoza03 Zobacz posta
    podbijam, większość nadal aktualna.

Komentarz

• Ma ktoś może na sprzedaż damskie buty snowboardowe nr 41 ?

Komentarz

• Motorola Flipout

Koszulka Pogoni Lotto

7 SZALI

zapraszam : http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5272340

Komentarz

• Zamieszczone przez brzoza03 Zobacz posta
          podbijam, większość nadal aktualna.
          jakie masz ceny szaliczków?
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez StefanMW Zobacz posta
            Mam internet z Play. Niestety dziś przysłali mi sms, że wykorzystałem cały miesięczny limit(10 GB), ja jednak wykorzystałem niecałe 3GB. Kumpel z mieszkania ma identyczną sytuację i siostra też.
            Stąd też moje pytanie: czy ktoś kto ma neta z Play ma identycznie?
            I może ktoś pracuje w Play i potrafi wytłumaczyć co się stało?
            Próbowałem wejść na ich stronę i się dowiedzieć czegoś, ale ładuje się ona już z 15 minut i nie wiem czego oczekiwać
            Piszę na forum, ponieważ ono jako jedyne mi śmiga jako- tako.
            Przed wykorzystaniem limitu(na jakieś 500 mb pozostałych) powinni Tobie wysłać esa z taką informacją. Nie wiem czy mają jakąś awarię czy cu, bo u mnie też ostatnio strasznie wolno śmiga. A na playonline nie mogę się w ogóle zarejestrować by się dowiedzieć ile wykorzystałem...
            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Sprzedam ,,Muzyke Emocjonalną" Pezeta w cenie 40 zł. Stan idealny gdyż tylko raz zgrywałem ją na dysk, oczywiście jest w digipacku. Chętnych zapraszam na priv. Uważam, że cena rosądna patrząc na ceny na allegro...
              Ostatnio edytowany przez BladaTwarz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                Przed wykorzystaniem limitu(na jakieś 500 mb pozostałych) powinni Tobie wysłać esa z taką informacją. Nie wiem czy mają jakąś awarię czy cu, bo u mnie też ostatnio strasznie wolno śmiga. A na playonline nie mogę się w ogóle zarejestrować by się dowiedzieć ile wykorzystałem...
                No właśnie wysłali, ale wg tej ich aplikacji wykorzystałem tylko 1/3. Zobaczymy, bo normalnie mi starczało na miesiąc, a 2 tygodnie dodatkowo zamiast z ich neta korzystałem w domu ze stacjonarnego...
                "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Zamieszczone przez StefanMW Zobacz posta
                  No właśnie wysłali, ale wg tej ich aplikacji wykorzystałem tylko 1/3. Zobaczymy, bo normalnie mi starczało na miesiąc, a 2 tygodnie dodatkowo zamiast z ich neta korzystałem w domu ze stacjonarnego...
                  Napisz pisemną reklamację z opisaną całą sytuacją, i związku z tym domagasz się skorygowania faktury albo czegoś innego. Zostaw w jakimś punkcie playa i czekaj na odzew Przynajmniej ja bym tak zrobił.
                  "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                  hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• No i udało się. Powodem tych błędów był... uszkodzony przekaźnik, przez co wiele osób w Play miało jazdę z netem
                    "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Zamieszczone przez KrL Zobacz posta
                      ma ktoś może kogoś w rodzinie/znajomego/na studiach kto dobrze ogarnia łacine ?
                      chodzi o baaardzo krótkie przetłumaczenie.
                      reszta jakby co na PW.
                      podbijam.
                      piro, wino i co ino!

Komentarz

• poszukuje jakiegoś spawacza plastików konkretnie zderzaka w samochodzie z wawy

i dobrego fachowcza który wyczysci tapicerke z firmowego samochodu na glanc na sprzedaż

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Potrzebuję 3 duże folie rtg, jakby ktoś miał na zbyciu.

E: Ogarnięte, dzięki !
                          Ostatnio edytowany przez Saska(L)Kępa; [ARG:4 UNDEFINED].
                          www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

• Zamieszczone przez Bert Zobacz posta
                            Potrzebuję 3 duże folie rtg, jakby ktoś miał na zbyciu.
                            He he ja tez szukam bert

Komentarz

• Zamieszczone przez małami84 Zobacz posta
                              He he ja tez szukam bert
                              Widze ze nie jestem sam
                              "Kibice Legii są niebezpieczni, są wśród nich przestępcy. Zachowanie kibiców razi i odstrasza mieszkańców od przychodzenia na mecz. I mówię tu choćby o nadużywaniu wulgaryzmów. Trzeba skończyć z dyktatem gniazdowego, tak jak było to na mistrzostwach Europy" - dodał Kozłowski.

Komentarz

• Zamieszczone przez urs Zobacz posta
                                poszukuje jakiegoś spawacza plastików konkretnie zderzaka w samochodzie z wawy

i dobrego fachowcza który wyczysci tapicerke z firmowego samochodu na glanc na sprzedaż
                                na yelonkach jest koles co zamuje sie klejeniem zderzakow.
                                https://www.facebook.com/PixelDraft-692950454127254/
                                https://www.facebook.com/legijne.vlepki

Komentarz

Pracuję...
                                X