Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://mail.google.com/a/legionista.com

Proszzz..
    ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
    A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
    Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
    A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

• Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
      Ciekawa propozycja .
      Wymienie się 0,7 Finlandii ( czystej , nie otwieraniej , oryginalnej nie wąchanej ) na szalik Legii/Olimpii/Zagłębia . Wyieniam się bo jestem abstyentem .
      Transakcja zakończona pomyślnie NIE AKTUALNE

Komentarz

• zapytam tutaj.

O jakiej książce była wczoraj mowa u Lisa?

Komentarz

• szukam "seriali tv" programow, z ktorych mozna sie uczyc angielskiego, specjalnie do tego zrobionych dla dzieci od podstaw, kiedys bylo takie cos w tv co sobote. Kojarzy ktos albo ma jakies swoje archiwum?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• http://www.youtube.com/results?searc...gondoland&aq=0
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez G Raz Zobacz posta
              Jak ktoś zainteresowany by mieć takie konto to chętnie odstąpie mam już jedno a drugie mi nie potrzebne. Oczywiście za darmo! To co, kto pierwszy ten lepszy

Komentarz

• gdzieś tu na forum przewinął się temat śliwowicy i podobnych trunków

ma ktoś do tego dostęp?

Komentarz

• oficjalnie nie
                  Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Komentarz

• Zamieszczone przez MaCieJeWski Zobacz posta
                    oficjalnie nie
                    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                    będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Ale z tego co wiem a wiem to ta Łącka która daje krzepę jest najlepsza

Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Komentarz

• W połowie lutego planuje wyjechac z dziewczyną na weekend do Zakopanego i w związku z tym poszukuje jakiegoś przytulnego pensjonatu. Jakby ktoś coś, gdzieś to będę wdzięczny. Ewentualnie wchodzi też w grę inna miejscowośc, niekoniecznie górska
                        BIEAŃSCY PATRIOCI

Komentarz

• Zamieszczone przez MaCieJeWski Zobacz posta
                          oficjalnie nie
                          zapytam łopatologicznie - jest ktoś kto może ogarnąć lub pomóc ogarnąć ten temat?

mam na myśli oryginalne wyroby - chamskie podróby nie wchodzą w grę

Komentarz

• NOWE BONIFIKARTY McDONALD'S:
                            http://allegro.pl/koperta-gratis-bon...399027275.html
                            ZAPRASZAM!

(nowa aukcja - nowy link)

Komentarz

• Tym co nie lubia bawić się z PITami to serdecznie zapraszam na priv, pomogę rozliczyć się z fiskusem, osoby samotne, rodziny , wszelkie ulgi i odliczenia to nie problem

A z doświadczenia wiem że wszyscy czekają z tym do końca kwietnia. Pamiętajcie jeżeli szybciej się rozliczycie to szybciej dostanie zwrot z podatku jeżeli takowy jest .

Komentarz

• Zamieszczone przez esde Zobacz posta
                                W połowie lutego planuje wyjechac z dziewczyną na weekend do Zakopanego i w związku z tym poszukuje jakiegoś przytulnego pensjonatu. Jakby ktoś coś, gdzieś to będę wdzięczny. Ewentualnie wchodzi też w grę inna miejscowośc, niekoniecznie górska

Tutaj masz super apartamenty niecały rok temu oddane do użytku, a miejscówka bajka jak na wyjazd z dziewczyną . Nie wiem tylko jak tam z miejscami.
                                http://gory-apartamenty.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X