Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aha, to dzięki i sorry za zaśmiecanie

Komentarz

• Jak ktoś ma do opchnięcia 15 - 17 calowy monitorek LCD w dobrej cenie to prosze o kontakt
      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• ja mam taki problem ze kupilem drugi komputer i podlaczylem go do sieci aster city w sposob taki ze jedne komputer to serwer, z niego wychodzi kabel i idzie do drugiego komputera, i teraz mam taki problem ze niby wszystko dziala ok, ale co jakis czas wylacza mi sie net w komputerze serwerze (przewaznie np po jakis 2 godzinach nieuzywania netu i komputera) ale po uruchomieniiu ponowmym dziala znow bez zarzutu... co robic? komputer klient dziala bez problemu (jak zmienialem na serwerze MTU to serwer nie wylaczal sie, ale net nie chcial dzialac na kliencie, a serwer na xp, klient na win9
        The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks_CF
          ja mam taki problem ze kupilem drugi komputer i podlaczylem go do sieci aster city w sposob taki ze jedne komputer to serwer, z niego wychodzi kabel i idzie do drugiego komputera, i teraz mam taki problem ze niby wszystko dziala ok, ale co jakis czas wylacza mi sie net w komputerze serwerze (przewaznie np po jakis 2 godzinach nieuzywania netu i komputera) ale po uruchomieniiu ponowmym dziala znow bez zarzutu... co robic? komputer klient dziala bez problemu (jak zmienialem na serwerze MTU to serwer nie wylaczal sie, ale net nie chcial dzialac na kliencie, a serwer na xp, klient na win9
          Może w ustawieniach masz, że dyski wyłączają się po 2 godz. Zmień w ustawieniach czas wyłaczania dysków. Może to po prostu taki banał....
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Problem z nagrywkarka taki mam:
            Chce cos nagrac i jak wrzucam czysta plytke to wyskakuje ze jest na niej za malo miejsca. Jest to niemozliwe bo probowalem nagrac 1 piosenke na plytce 800MB. Doczytalem sie gdzies ze nie mialem jakiegos sterownika ,ale zainstalowalem go i dalej nic.
            Plyty czyta ,tylko nie chce nagrywac.
            Ktos ma jakas koncepcje??
            Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Może w ustawieniach masz, że dyski wyłączają się po 2 godz. Zmień w ustawieniach czas wyłaczania dysków. Może to po prostu taki banał....
              sprobuje, a gdzie to jest w ustawieniach? jak mozna to prosze o pomoc... choc obawiam sie ze to nie to, bo jak zmienilem mtu na inne *mniejsze* to dzialalo caly wieczor, na noc nie wylaczylem i rano tez dzialalo, tylko ze padl ten 2 komputer
              ale dzieki za pomoc
              The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks_CF
                Może w ustawieniach masz, że dyski wyłączają się po 2 godz. Zmień w ustawieniach czas wyłaczania dysków. Może to po prostu taki banał....
                sprobuje, a gdzie to jest w ustawieniach? jak mozna to prosze o pomoc... choc obawiam sie ze to nie to, bo jak zmienilem mtu na inne *mniejsze* to dzialalo caly wieczor, na noc nie wylaczylem i rano tez dzialalo, tylko ze padl ten 2 komputer
                ale dzieki za pomoc
                W panelu sterowania wchodzisz w "Ekran". Dalej "Wygaszacz ekranu" i "Ustawienia"
                Wstrzymanie systemu ustaw na "nigdy". Podobnie "wyłącz monitor" i "wyłącz dyski twarde".
                Powinno podziałać. Jeśli nie, to nie mam koncepcji..
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• SZUKAM
                  teledysku (najlepiej) albo chociaż mp3 DJ DeszczuStrugi "PROSTO"

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                    Zamieszczone przez foks_CF
                    ale dzieki za pomoc
                    W panelu sterowania wchodzisz w "Ekran". Dalej "Wygaszacz ekranu" i "Ustawienia"
                    Wstrzymanie systemu ustaw na "nigdy". Podobnie "wyłącz monitor" i "wyłącz dyski twarde".
                    Powinno podziałać. Jeśli nie, to nie mam koncepcji..
                    jeśli nie to zawsze można to w BIOS-ie ustawić. przynajmniej jeśli ktoś ma BIOS awarda (a większość powinna mieć)
                    Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• pilna prośba :

czy ktoś może podać linka z dobrym, darmowym firewallem do ściągnięcia???

pilne - z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

• www.zonelabs.com
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                          www.zonelabs.com
                          On napewno nie jest dobry
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• dlaczego ?
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                              dlaczego ?
                              Miałem, do komputera dostawało sie mnostwo dziadostwa.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• co zatem polecasz Kawa ?
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X