Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szuwar
    Nikt nie pomogl z klipami, to moze chociaz teraz ktos cos doradzi...

Skad oprocz DC i torrenta sciagac filmy w div-xie?
    Z jakich klientow p2p najlepiej? Bo Kazaa cos marnie pod tym wzgledem wypada chyba...
    Moze jakies ftp albo stronki?
    Dziekoweczka za pomoc i ewentualne namiary!
    ->Torrent
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
      Zamieszczone przez Szuwar
      oprocz torrenta
      ->Torrent

Ale i tak dzieki

Komentarz

• Zamieszczone przez Raekwon99
        Zamieszczone przez Cipciuś
        oprocz torrenta
        ->Torrent

Ale i tak dzieki
        Overnet - wolniejszy od torrenta, ale jest więcej filmów. Tylko jest dużo fejków, dlatego zanim będziesz ściągał, sprawdź sobie na www.divx.pl do jakich wersji są napisy i takie ściągaj.

Wychodząc na przeciw Twojemu pierwszemu pytaniu. Mozna też tam znaleźć teledyski, które Cię interesują.

Niekoniecznie overnet jest wolniejszy od torrenta, u mnie (neostrada+) śmiga do 70kb/s, średnio 50kb/s a torrent max 50kb/s a średnio 30. A przy ściąganiu filmów najlepiej korzystać ze stronek z linkami : www.pol-osiol.prv.pl (same filmy) www.osiolek.com www.osloskop.net www.emulek.com
        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Czy znacie kogoś kto może mi załatwić szalik zagłębia (anty śląsk)??
          Fanatycy Spod Stolicy

Komentarz

• Czy znacie kogoś kto może mi załatwić szalik zagłębia (anty śląsk)??
            wejdx człowieku na forum Zagłębia i tam zapytaj.
            Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
            Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
            Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
            ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
            A jeśli znajdziesz tę chwilę...
            będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Za pomocą jakiego programu można przerabiać pliki waf. czy inne zwykłe Audio na mp3??
              Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Zamieszczone przez Kafar_RR
                Za pomocą jakiego programu można przerabiać pliki waf. czy inne zwykłe Audio na mp3??
                Np. CDex.

http://www.cdex.n3.net/

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dzięki bardzo
                  Niesłusznie Skazani

Komentarz

• Raekwon, Domino - dzieki wielkie!
                    Te eDonkey calkiem fajne sie wydaje i sporo rzeczy wyszukuje, ale...
                    Caly czas mam akcje, ze plik moze byc falszywy czy cos...
                    No i o co chodzi z tymi linkami do stronek? Czy sciagam z nich na tej samej zasadzie co z torrenta? Jesli tak to przez co (eDonkey?)? Bo pojawia mi sie komunikat przy klikaniu na linki do filmow, ze typ adresu nieznany lub nieobslugiwany :/. Czyli tak jakby zaden program tego nie ogarnial (zainstalowany i wlaczony mam eDonkey).
                    Dzieki za dalsze wskazowki i pomoc

Komentarz

• Poszukuje linku do sciagniecia teledysku "Każdy ponad każdym" Sokoła

czy ktoś takowym dysponuje??

Komentarz

• Zamieszczone przez Szuwar
                        Raekwon, Domino - dzieki wielkie!
                        Te eDonkey calkiem fajne sie wydaje i sporo rzeczy wyszukuje, ale...
                        Caly czas mam akcje, ze plik moze byc falszywy czy cos...
                        No i o co chodzi z tymi linkami do stronek? Czy sciagam z nich na tej samej zasadzie co z torrenta? Jesli tak to przez co (eDonkey?)? Bo pojawia mi sie komunikat przy klikaniu na linki do filmow, ze typ adresu nieznany lub nieobslugiwany :/. Czyli tak jakby zaden program tego nie ogarnial (zainstalowany i wlaczony mam eDonkey).
                        Dzieki za dalsze wskazowki i pomoc

Linki są po to żebyś miał pewność że ściągasz naprawdę to co chcesz a nie jakieś badziewie.Żeby Ci zadziałały to w opcjach edonkeya musisz zaznaczyć "ED2K Links". Poźniej wchodzisz na stronkę, klikasz np na interesujący Cie film i edonkey powinien go zacząć ściągać.
                        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• POMOCY
                          ściagam piosenke w formacie ogg. jak z niego zrobić mp3 albo najlepiej cda. ? ?????

nie działą zwykłe zamienienie rozszerzenia

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

• Nagral ktos moze ostatnie derby? Jesli ktos ma to prv please.

Komentarz

• ile to jest tak na oko w szklance 80 dkg mąki ? szklanka ma 250ml.

pilna sprawa

pomocy !!!

serio
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                                ile to jest tak na oko w szklance 80 dkg mąki ? szklanka ma 250ml.

pilna sprawa

pomocy !!!

serio

A co ciasto robisz??? Wbijamy sie jutro Fiziemu na chate.

Musisz tez uwazac jaka to maka, bo np. w mace ze sklepu X jest 80% maki w mace, a w mace ze sklepu Y 90% maki w mace.

Poszukaj w dowolnej ksiazce kucharskiej, na poczatku powinno byc.

Komentarz

Pracuję...
                                X