Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Luqas
    noszę się z zamiarem zakupu PS2. potrzebuję jednak osoby która zna się na tym i wytłumaczyłaby mi na czym polega przerabianie konsoli, co daje takie przerobienie, jak drogie jest i czy może zaszkodzić działaniu PSa.

aha no i na co są karty pamięci? ile średnio potrzeba na same gierki itd. itp.

niech ktoś kumaty się wypowie w tej sprawie
    Napisze tyle co wiem ,reszte niech dopowie ktos bardziej zorietowany.

Przerabianie konsoli polega na wyjeciu jakies drucika. Chyba. Nie wazne. W kazdym razie chodzi o to ze po przerobieniu zaczynaja ci dzialac pirackie gry. Do tej pory jedziesz tylko na orginalach. Minusem jest to ze tracisz gwarancje na PS.
    Drogie nie jest mysle ze spokojnie w 150-200 zl sie zamkniesz. Moge sie mylic ,bo dawno nie orientowalem sie, jak tak to niech ktos mnie poprawi. Przerobienie o ile ktos nie spierdoli roboty ,poza strata gwarancji nie ma zadnych minusow.
    Karta pamieci to takie bajer gdzie zapisujesz swoje save. Mysle ze dwie dobre karty wystarcza. Wiem ,ze na dwoch spokojnie dzialales na pare gier na jedynce. Nie pamietam jakiej pojemnosci byly.
    To tyle. Powiedzialem co wiedzielem.
    Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

• Ja osobiście nie znam tematu ps2, ale mniemam, że jest to na podobnej zasadzie jak z Polszmatem czytasz forum i sam wszystko robisz pewnie wystarczy poszukać no chyba, że w ps2 jest jakiś big problem
      Pozdrawiam MeLa
      Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
        Wie ktos jak zainstalowacport usb bo mi go windows nie wykrywa i drukarka nie chodzi:/
        Wlacz usb w biosie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
          Wie ktos jak zainstalowacport usb bo mi go windows nie wykrywa i drukarka nie chodzi:/
          ja miałem kiedyś taki problem, że miałem zainstalowaną drukarkę na usb. potem ją odłączyłem. a potem podłączyłem drugą. okazało się że ta druga w ogóle nie chciała działać. gdzieś tam wyczytałem że trzeba odinstalować port usb, wyłączyć kompa, potem wyciągnąć kabelek z portu, włączyć kompa, wyłączyć kompa, włożyć kabelek usb, włączyć kompa. po tych skomplikowanych czynnościach u mnie pojawiło się automatycznie okienko dodaj port usb. a dalej to postępowałem zgodnie z intrukcją instalacji drukarki i zadziałało...
          Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• BARDZO WAŻNE!!!!
            Szukam dobrego dojścia tutaj:

Wydział Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Mokotów

02-582 Warszawa
            ul. Wiktorska 91A

Naczelnik Wydziału Zasobów Lokalowych: Aleksandra Różycka
            tel. (22) 844 28 65

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
              Szukam pielegniarki..

..ladnej, czulej, opiekunczej, madrej, ciemnowlosej....

Komentarz

• Przyslij mi swoje CV ze zdjeciem.. i list motywacyjny
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• zapomianiałeś, że jeszcze portofolio

Komentarz

• Moze sama sie domysli

Komentarz

• E tam, nie znacie moich mozliwosci - krotka rozmowa kwalifikacyjna i mam tą posade

Komentarz

• E tam, a ty nie znasz jaka jest kolejność: najpierw cv ze zdjęciem, list motywacyjny i portfolio a dopiero potem EWENTUALNA rozmowwa

Komentarz

• E tam Jasin, ja juz przeszłam te wszystkie szczeble i teraz na rozmowe kwalifikacyjną czekam

Komentarz

• prześlemy w takim razie Twoją ofertę do działu HR pod wodzą komandira Arcziego

Komentarz

• Oj tak.
                              Portfolio Novej wymiata

Komentarz

• Nikt nie pomogl z klipami, to moze chociaz teraz ktos cos doradzi...

Skad oprocz DC i torrenta sciagac filmy w div-xie?
                                Z jakich klientow p2p najlepiej? Bo Kazaa cos marnie pod tym wzgledem wypada chyba...
                                Moze jakies ftp albo stronki?
                                Dziekoweczka za pomoc i ewentualne namiary!

Komentarz

Pracuję...
                                X