Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowska Zbiórka Nakrętek!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • C.SF
  odpowiedział(a)
  W miniony weekend ponownie odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim. Zostawiliśmy tam ponad 700 kg nakrętek oraz trochę akcesoriów w postaci obroży czy misek.
  Na tym zakończyliśmy zbiórkę która trwała przez cały sezon, przez ten czas łącznie zebraliśmy ponad 1700 kg nakrętek! Bardzo Wam dziękujemy, że kolejny raz odpowiedzieliście na nasz apel i razem mogliśmy zrobić coś dobrego. Jesteśmy Wam za to wdzięczni, ale też mamy nadzieję iż pomimo zakończenia akcji przez nas, Wy nie przestaniecie pomagać. My też całkiem nie przestaniemy

  http://www.facebook.com/Sekcyjni/pos...30?__tn__=-R-R

  Zostaw komentarz:


 • sprawniejsipl
  odpowiedział(a)
  W Stowarzyszeniu szukamy możliwości na pozyskanie dodatkowych środków. I mamy takie pytanko. Czy warto zbierać nakrętki ?

  Zostaw komentarz:


 • C.SF
  odpowiedział(a)
  Tona nakrętek już trafiła do schroniska, zbieramy dalej!

  https://www.facebook.com/Sekcyjni/posts/2265617556791228?__xts__[0]=68.ARDvAX68Evw_qfYy0F-gvoi0bSTP4ML8H62tQ8Xk-mg-CC2dD7Qg3UOhj40GjqnNRQwSPH46uuiNJwtGRiShnYrl6GITVu j1gm5yOQqWCnRFxQ6vtois3FT_W4Y5NO41HFhy4PIt7oZuvY1s 5rTVXF8aa_tUNc4kUPzk31KICxGIbhnZ9JXhYCu1i7Hq5bT_ap vrQlx-rDiNVgM8FgMr9RfM6M2y3yOgS2-JTTHdTO890he-O7S_sB55u9brTem3PoyYdlmBfGhZgW7z_JKZv2NjNEFWEL1Ht9 WMxioJnRiadHy6V9Lly2m0PJc_gcKW0xZCvasHXkdVFmrPf3Ly Xpuvvw&__tn__=-R

  Zostaw komentarz:


 • C.SF
  odpowiedział(a)
  Oprócz Źródełka i Sportsbaru teraz można przekazywać nakrętki na każdym meczu kosza bezpośrednio do osób z naszej grupy.

  Zostaw komentarz:


 • C.SF
  odpowiedział(a)
  Jeśli ktoś z forumowiczów czy Waszych znajomych np. posiada swój sklep czy jest kierownikiem w sklepie lub po prostu w jakiś sposób może pomóc w większym stopniu to proszę o kontakt na priv (najlepiej z informacją tutaj, że poszedł priv).

  Zostaw komentarz:


 • C.SF
  rozpoczął temat Kibicowska Zbiórka Nakrętek!

  Kibicowska Zbiórka Nakrętek!

  Drodzy Kibice!

  Nasza grupa wiele razy organizowała zbiórki na szczytne cele (m.in. dla domów dziecka). Dzięki Waszemu zaangażowaniu zawsze udawało nam się wspomóc potrzebujących. Tym razem chcielibyśmy pomóc zwierzakom.

  Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim zbiera plastikowe korki, które potem sprzedaje, by następnie z pozyskanych pieniędzy móc wyremontować pomieszczenia, zakupić budy dla psów czy karmę.

  Jako kibice Legii Warszawa chcielibyśmy się włączyć w tę akcję i dlatego ogłaszamy zbiórkę! Zbieramy nakrętki po napojach, ale także po: szamponach, płynach do płukania, pastach do zębów, itp. Już nieraz pokazaliśmy, jak wiele możemy razem zdziałać, dlatego liczymy, że i tym razem nam pomożecie i że wspólnie zbierzemy naprawdę bardzo dużo zakrętek. Akcja potrwa do końca sezonu, więc czasu jest naprawdę sporo. Zebrane korki możecie zostawiać codziennie w dwóch dobrze Wam znanych miejscach: w „Źródełku” oraz w „Sportsbarze”.

  Zachęcamy do przeprowadzania zbiórek na swoich osiedlach, w szkołach czy miejscach pracy. Jeśli uda Wam się zebrać pokaźną liczbę nakrętek, wówczas możecie się skontaktować z nami. Z chęcią odbierzemy je bezpośrednio od Was.

  W imieniu wszystkich zwierzaków z góry Wam dziękujemy!

  Sekcyjni Fanatycy

Pracuję...
X